Jump to content

אלישע לוי ההולנדי

שורה

Recommended Posts

אני מסכים שההרכב לא היה טוב, אבל מה הבעיה בחילופים של שחקנים כמו ריקן, דסה ושוינפלד שאומרים לך שג'ורדי רצה לדפוק את המשחק?

שהם קרו בערך 40 דקות מאוחר מדי.

בחייאת, 99% מההתקפות הרמות מהצדדים. שמת מליון יורו על שוינפלד שזו בערך המעלה היחידה שלו - למה הוא לא משחק?

עזוב את זה, אין לך כרגע סגל ל3-5-2, סתם מקובע.

גם משחק הבא הוא יפתח אותו דבר עם שפונגין בלם (לא נמאס לו מהגולים עליו?), באטוקיו וחלוץ תורן כקשר התקפי.

כשעל הספסל יש לו את רודריגז שמחק, ריקן וקניוק.

הוא יודע להחזיק חדר הלבשה, לבחור הרכב ולנהל משחק הוא חלש.

מה שהבלנדר ההולנדי הזה יודע לעשות הכי טוב זה לערבב,

מערבב את מיץ את ההנהלה את השחקנים ואותנו האוהדים,

נקווה שבעונה הבאה הוא כבר לא יהיה פה.

מה שהבלנדר ההולנדי הזה יודע לעשות הכי טוב זה לערבב,

מערבב את מיץ את ההנהלה את השחקנים ואותנו האוהדים,

נקווה שבעונה הבאה הוא כבר לא יהיה פה.

מישהו ראה את היוזר הזה כשלא הפסדנו?

אני לא מתומכיו הגדולים של רודריגז, אבל היום היה חייב לשחק. זה היה בול סגנון המשחק שבשבילו הבאת אותו...

מאמן שלא באמת שולט בקבוצה שלו, לא יודע לעשות חילופים שבאמת ישנו משהו. כל החילופים זה שחקן בשחקן ואין שום שינוי שהיה חייב לבוא. כמה חבל שזה דווקא ג׳ורדי.

לא יודע איך ניקח ככה אליפות.

עלה עםהרכב לא נכון, צריך לקבל על זה בראש, ממשיכים קדימה.

כל הזיוני שכל האלה לא תורמים בשום דבר.

בפן המקצועי היה צריך לבצע את 2 החילופים הראשונים במחצית, אין שילוב בין בלקמן-וידאר-עטר בשום קונסטלציה כלשהי, פקק אחד גדול, הם איבדו כדורים היום כמו כל העונה, בכללי אני חוב שבלקמן צריך לנוח קצת, אני אוהב אותו והכל טוב ויפה אבל לא יזיק לו לעלות פתאום מהספסל ל30 דקות בטירוף, חשוב שתהיה רוטציה בינו לבין אלירן, וידאר גם כן חייב להתחיל להתעורר אבל הוא לא אשם שהעלו 2 לצידו שבקושי ירדו לקבל כדור, שני מוגבלים התקפית בקישור, וחצי אגף פעיל בלחץ. רק שדסה וריקן עלו ראינו קצת צירופים, משחק מהיר יותר, דינמי, לא הספיק. היה יכול לעלות עם ריקן או אפילו קאניוק במקום אחד החלוצים, מתחילת המשחק ראינו שאין סדר, ציפיתי לתגובה מהירה מקסימום במחצית. אלו דברים שהוא לומד על עצמו כמאמן אנחנו נאלצים לאכול את זה. אוהבים או לא, לא ג׳ורדי החליט שהוא נשאר כאן כמאמן. עד כה ? מעל המצופה, אנחנו נמצאים בתמונת האליפות עם מאזן של 25/27, תשארו בפרופורציות

אני לא מתומכיו הגדולים של רודריגז, אבל היום היה חייב לשחק. זה היה בול סגנון המשחק שבשבילו הבאת אותו...

מאמן שלא באמת שולט בקבוצה שלו, לא יודע לעשות חילופים שבאמת ישנו משהו. כל החילופים זה שחקן בשחקן ואין שום שינוי שהיה חייב לבוא. כמה חבל שזה דווקא ג׳ורדי.

לא יודע איך ניקח ככה אליפות.

ספוילר: לא ניקח.

עד כה ? מעל המצופה, אנחנו נמצאים בתמונת האליפות עם מאזן של 25/27, תשארו בפרופורציות

באמת ציפית לפחות ממה שאנחנו רואים ?

25/30 אחרי היום תקן אותי אם אני טועה, וזה 69% עונתי (בינוני מאוד עבור קונטנדרית).

שהם קרו בערך 40 דקות מאוחר מדי.

בחייאת, 99% מההתקפות הרמות מהצדדים. שמת מליון יורו על שוינפלד שזו בערך המעלה היחידה שלו - למה הוא לא משחק?

היה צריך לעשות את החילופים של ריקן ודסה במחצית, אבל לא 40 דקות מאוחר מדי, כי אף מאמן לא עושה שני חילופים דקה 25, בכל מקרה החילופים עצמם היו לפחות סבירים, ההרכב לא היה טוב.

באמת ציפית לפחות ממה שאנחנו רואים ?

25/30 אחרי היום תקן אותי אם אני טועה, וזה 69% עונתי (בינוני מאוד עבור קונטנדרית).

לא ציפיתי לעונה גדולה ממכבי, לא ידעתי בכלל למה לצפות.

בטח אחרי פתיחת עונה בינונית, אני לא צריך להזכיר מה הלך פה אחאי ההפסד 4-0 באירופית ולב״ש. אני מאוכזב קשות מההפסד הזה אבל עם הניצחון של באר שבע היום אין זמן לכעוס אלא להסתכל קדימה, יש לנו משחק קשה אחושרמוטה בשבוע הבא

היה צריך לעשות את החילופים של ריקן ודסה במחצית, אבל לא 40 דקות מאוחר מדי, כי אף מאמן לא עושה שני חילופים דקה 25, בכל מקרה החילופים עצמם היו לפחות סבירים, ההרכב לא היה טוב.

חילוף ראשון היה צריך להתבצע בערך דקה 20, עוד לפני הגול שלהם. חילוף שני במחצית.

הוא התחיל בחילופים אחרי דקה 60! למה? ואם כבר, לפחות תעשה 2 ביחד

לגבי "ההפסד היה צריך לבוא מתישהו"

אני רק מזכיר שהחודש קיבלת שלוש מחיפה

ובאת בשיא האופוריה עם רוח מכבית וגבית וקיבלת 3

רק מזכיר

איך ההפסד היה צריך לבוא מתישהו?

הפסד זין מעצבן שכאילו נכתב מראש. הכל הלך הפוך, ובתחושה שלי גם אם היינו משחקים מחצית שלישית לא היה נכנס.

אבל הייתי מצמצם את מפלס הלחץ וגם הביקורת. נכון, השמטנו נקודות יקרות בסיבוב הראשון ועכשיו, אבל ממילא העונה הזו מסתמנת להיות דרמטית עד הבאזר. מאמין שהאליפות תוכרע במחזור האחרון - שזה נחמד לפעמים, מוסיף פלפל.

אין יותר מדי מה לעשות, חדש חדש ולתת ת'תחת משחק הבא. כל משחק יהיה מורט עצבים.

חילוף ראשון היה צריך להתבצע בערך דקה 20, עוד לפני הגול שלהם. חילוף שני במחצית.

הוא התחיל בחילופים אחרי דקה 60! למה? ואם כבר, לפחות תעשה 2 ביחד

שינוי מערך דקה 15 היה עושה את העבודה.