Jump to content

תתעודדו, אפשר להתנחם בזה ש...

Recommended Posts

שהלכו 3 נקודות על פארש, יום שלא תרצו לזכור ולילה שלא תוכלו לישון. אין מה לקחת מהמשחק הזה, מסתכלים הלאה ומקווים שהיריבות ימעדו גם הן. העונה עוד ארוכה ויש זמן להשתפר. וכשדסה חוזר והאצילי נראה באופק, הכל נראה הרבה יותר ורוד.

כמו הבדיחה הנדושה על הילד שהביא תעודה להראות לאביו, הכל שם נכשלים, האבא מסתכל וממשיך הלאה, מגיע למקצוע האחרון, זמרה ששם הילד קיבל מאה, רואה זאת האב וסוטר לבנו, שואל הילד "בכל הנכשלים לא אמרת כלום ודווקא שקיבלתי מאה אתה מרביץ לי?", אומר האב, "עם תעודה כזאת גרועה, ויש לך עוד בכלל חשק לשיר?", אז עם כל הכבוד, אבל התגובה שלך הזכירה לי את הבדיחה הנ"ל..

כמו הבדיחה הנדושה על הילד שהביא תעודה להראות לאביו, הכל שם נכשלים, האבא מסתכל וממשיך הלאה, מגיע למקצוע האחרון, זמרה ששם הילד קיבל מאה, רואה זאת האב וסוטר לבנו, שואל הילד "בכל הנכשלים לא אמרת כלום ודווקא שקיבלתי מאה אתה מרביץ לי?", אומר האב, "עם תעודה כזאת גרועה, ויש לך עוד בכלל חשק לשיר?", אז עם כל הכבוד, אבל התגובה שלך הזכירה לי את הבדיחה הנ"ל..

היה משחק חרא. אבל מה עדיף לבכות? לפחות נצחק על מה שהיה ונסתכל הלאה.. יש בזה גם משהו אופטימי. לא יעזור לבכות על חלב שנשפך. נקווה שממשחק הבא נחזור לטרוף את הדשא.

היה משחק חרא. אבל מה עדיף לבכות? לפחות נצחק על מה שהיה ונסתכל הלאה.. יש בזה גם משהו אופטימי. לא יעזור לבכות על חלב שנשפך. נקווה שממשחק הבא נחזור לטרוף את הדשא.

לפתוח נושא כזה שנייה אחרי הפסד לרעננה סליחה אבל זה לא קשור לכלום להפך זה סתם יותר מבאס. כמו שאומרים לבנאדם שנמצא בשיא העצבים תהיה רגוע.

ברור אחי, ויודע מה? מעריך את הנסיונות לרומם את מצב הרוח הירוד של כולנו, אותי לפחות האשכול הזה שעשע, התגובה שלי לא נועדה חלילה לנגח אותך, אלה סתם כתבתי את האסוציאציה הראשונה שעלתה לי לראש לאחר קריאת דברייך

יש נושא משחק מרכזי למחשבות רנדומליות..

זה לא הזמן לנושאי עידוד

אם יש חופש בחירה בפורום, אז אני בוחר להיות אופטימי ולהזמין את כל האופטימיים לפה.