Jump to content

ארון שוינפלד - די להתעללות

מיטשל

Recommended Posts

הקטע הבאמת מוזר הוא שלמרות שמשחק ההתקפה שלנו מושתת על הרמות והרמות, ועדיין השחקן עם משחק הראש הכי טוב שלנו לא מקבל את ההזדמנות..

לקבל הזדמנות זה לפתוח בכמה משחקים רצופים.

לתת לו לשחק חצי שעה (במקרה הטוב ) ולפתוח במשחק פעם בחצי שנה ולצפות שהוא יתן גול ?

יש מאמן שצריך לדאוג לרוטציה הזאת, אבל שויינפלד זה לא עטר או וידאר שיעשו פרצופים אם הם לא יפתחו.

לקבל הזדמנות זה לפתוח בכמה משחקים רצופים.

לתת לו לשחק חצי שעה ולפתוח במשחק פעם בחצי שנה ולצפות שהוא יתן גול ?

יש מאמן שצריך לדאוג לרוטציה הזאת, אבל שויינפלד זה לא עטר או וידאר שיעשו פרצופים אם הם לא יפתחו.

אני איתך בדעה, מה עוד שמעבר למשחק הראש שלו, הוא גם שחקן פיזי, גם שחקן מהיר בוודאי יותר מכל שאר שחקני החלק הקדמי שלנו, וכן, גם שחקן עם טכניקה לא רעה בכלל..

אחד התכונות הטובות שלו זה שהוא שחקן מאוד שקט, חסר פוזה, לא מתלונן על דקות המשחק ולא עושה פוזות..יחסית לזה שבוע גבוה, יש לו טכניקה סבירה ויכולת מהירות סבירה..אבל נטו כדורגל חסר הרבה דברים שוואלה מה שטוב להפועל לא בטוח שיספיק למכבי..הוא שחקן שתלוי מאוד שייצרו לו מצבים , אבל אם אין תנועה בסיסית להגיע לכדורים וליצר אותם אז זה לא יעבוד, אני כמעט ולא רואה בועט או נוגח רק משתמשים בו להרמות כדורים שהוא דוחק לידים של השוער, גם הגולים שלו לרוב היו מדחיקות של נגיחות והרמת וכ'ו , לא זכור לי גול שלו שהיתה בעיטה של כדור שהוא קיבל הסתובב ובעט כמו 9.

אחד התכונות הטובות שלו זה שהוא שחקן מאוד שקט, חסר פוזה, לא מתלונן על דקות המשחק ולא עושה פוזות..יחסית לזה שבוע גבוה, יש לו טכניקה סבירה ויכולת מהירות סבירה..אבל נטו כדורגל חסר הרבה דברים שוואלה מה שטוב להפועל לא בטוח שיספיק למכבי..הוא שחקן שתלוי מאוד שייצרו לו מצבים , אבל אם אין תנועה בסיסית להגיע לכדורים וליצר אותם אז זה לא יעבוד, אני כמעט ולא רואה בועט או נוגח רק משתמשים בו להרמות כדורים שהוא דוחק לידים של השוער, גם הגולים שלו לרוב היו מדחיקות של נגיחות והרמת וכ'ו , לא זכור לי גול שלו שהיתה בעיטה של כדור שהוא קיבל הסתובב ובעט כמו 9.

רוב החלוצי 9 צריכים שייצרו להם מצב ראה דוגמה קלאסית ביותר (קיארטנסון)

הוא שחקן שתלוי מאוד שייצרו לו מצבים , אבל אם אין תנועה בסיסית להגיע לכדורים וליצר אותם אז זה לא יעבוד

אתה יכול לקחת מילה במילה ממה שכתבת ולהשליך זאת גם על וידאר, ותהיה צודק גם כן..

1. צריך למחוק את הנושא בגלל פותח הנושא + הכותרת.

לכתוב על שחקן מכבי, "די להתעללות" זה לגנוב דעת. כאן זה לא הפועל - לא גונבים דעת.

אף אחד לא מתעלל בשחקני מכבי, זה ממש משפט של פרימו שנועד לעשות נזק. זה הזמן של המנהלים גם למחוק את הנושא ולא רק להרחיק את המזדיין בתחת שפתח את הנושא.

בנוסף, גם אני מוכן שיתעללו בי כמו ארון שוינפלד. הוא לא הגיע למכבי מריאל אלא מהמועדון הגרוע במזרח התיכון. שויינפלד עם כל האהבה אליו לא עובד בפחם. פרופורציה לפותח הנושא המתסיס האפס.

לא בא לשפוך ארס.

מבין את הסימפטיה כלפיו- בחור חיובי,שקט, לא מתלונן ובעיקר נראה שמעריך ומוקיר כל שניה שהוא נמצא במועדון.

אבל ברצינות, חוץ מזה שהוא רץ בטירוף ומסיים כל משחק כשהוא נראה כמו מתאגרף אחרי 5 שעות קרב, מישהו יכול להצביע על איזה שהם נתונים סטטיסטיים

שמצביעים על תרומה?

הדבר היחיד המשמעותי שאני זוכר ממנו זה את הנגיחה עם הכתף בחצי גמר מול בית"ר.

חוץ מזה,כשהוא עם הכדור הוא גמלוני בצורה די מביכה ולראייה הוא נכנס רק כשג'ורדי רוצה להרוג משחק ולהסתגר- משמע בונה רק על המשמעת הטקטית שלו.

הוא לא הבעיה שלנו כרגע, אבל מאחר והנושא עוסק בו- אכזבה גדולה בעיניי.

לא בא לשפוך ארס.

מבין את הסימפטיה כלפיו- בחור חיובי,שקט, לא מתלונן ובעיקר נראה שמעריך ומוקיר כל שניה שהוא נמצא במועדון.

אבל ברצינות, חוץ מזה שהוא רץ בטירוף ומסיים כל משחק כשהוא נראה כמו מתאגרף אחרי 5 שעות קרב, מישהו יכול להצביע על איזה שהם נתונים סטטיסטיים

שמצביעים על תרומה?

הדבר היחיד המשמעותי שאני זוכר ממנו זה את הנגיחה עם הכתף בחצי גמר מול בית"ר.

חוץ מזה,כשהוא עם הכדור הוא גמלוני בצורה די מביכה ולראייה הוא נכנס רק כשג'ורדי רוצה להרוג משחק ולהסתגר- משמע בונה רק על המשמעת הטקטית שלו.

הוא לא הבעיה שלנו כרגע, אבל מאחר והנושא עוסק בו- אכזבה גדולה בעיניי.

מסכים. הוא טארגט מן קלאסי, צריך אגפים מהירים עם 2 ווינגרים ושחקן שמשחק מאחוריו, ג׳ורדי מכניס אותו רק שצריך לשלוח כדורים מראיקו לרחבה ולקוות שמשהו ייפול או כשהוא רוצה לבזבז זמן ולשמור על תוצאה.

איך אפשר להאשים אותו שהוא לא מבקיע אם הוא נכנס כל משחק ל7 דק' עם הוראות לשמור על הכדור/על היתרון ?
או כשהוא פותח באירופה (בתחילת העונה) בתור ווינגר שמאל שיורד עם המגן שלהם עד הרחבה שלנו ?

כשהוא ישחק כמה משחקים בתור חלוץ פותח/יכנס כמחליף לחצי שעה לפחות יהיה אפשר לשפוט אותו יותר
ואני בטוח שאם זה יקרה אנחנו נהנה ממנו והוא יבקיע לפחות כמו בהפועל/נתניה

אחלה בחור, לא שחקן מספיק טוב למכבי.

בטח ובטח לא במערך שמכבי משחקת כרגע.

לגבי הזדמנויות, היה שווה לנסות אותו כשפיץ ולא כשחקן אגף, אבל עכשיו זה מאני טיים ואין זמן לנסיונות.

אחלה בחור, לא שחקן מספיק טוב למכבי.

הקביעה הזאת מרגיזה .

מתי הוא עלה לשחק כ-9 שלנו?

לא קרה בכל התקופה שלו אצלנו . אולי בטוטו. אני מאמין בבחור הזה לפחות עד שיקבל הזדמנות אמיתית וראויה.

עושים לו דור פרץ - מציבים אותו בעמדות שלא מחמיאות לו או בעמדה הטבעית שלו כדי לבצע משימות הגנתיות או לבזבז זמן ואחרי זה הוא נתפס כשחקן לא איכותי.

בכל אופן, מסכים לגבי החלק השני. כרגע זה לא הזמן לתת צ’אנסים אחרי שירינו לעצמנו ברגל כלכך הרבה פעמים העונה.

לגבי הזדמנויות, היה שווה לנסות אותו כשפיץ ולא כשחקן אגף, אבל עכשיו זה מאני טיים ואין זמן לנסיונות.

במשחק מול רעננה , כשמדקה 70 הדבר היחיד שעשינו זה להרים כדורים לרחבה , הוא היה חייב להיכנס הרבה קודם לכן .

רק שזה לא נסיונות: מדובר בחלוץ מרכזי, ששיחק כזה בכל התקופה האחרונה, מתאמן ככזה מתחילת העונה במכבי וכששיחק נראה בסדר גמור.

כשאתם אומרים "אין מקום לנסיונות", או "זה לא הזמן לתת צ'אנסים" לגבי משהו שהוא לא מופרך (זה לא שמציעים להעלות אותו כבלם) זה הדהוד לקיבעון של קרויף: בשביל להתקדם, בשביל להפתיע, בשביל לנצח, בשביל לקחת אליפות - צריך לנסות ולהעיז.

זו בדיוק אותה הגישה שיש לקרויף כלפי רודריגז למשל, שבעיני רחוק מהסופרלטיבים שמוענקים לו בפורום, אבל נגד רעננה, ובאופן כללי, כדאי להשתמש בו קצת יותר, או לפחות לנסות, במקום להתעקש על שחקנים ספציפיים. אותו הגיון פועל גם על שוינפלד.

כרגע, גם בלקמן וגם וידאר לא משחקים טוב. לשוינפלד יש מקום לדקות רבות יותר. בשביל זה בדיוק הוא שם.

אגב, הוא הבקיע את אחד הגולים החשובים שלנו בעונה וחצי האחרונות, נגד בית״ר בחצי גמר.
משום מה הוא לא עלה בגמר, אני באמת מתקשה להבין איך הוא לא נכנס מחליף במשחקים שאנחנו נתקעים ורק מרימים.

אולי יש קשר לזה שהוא בחור טוב שיושב בשקט על הספסל ויש למאמן העדפה לתת לאחרים דקות, כאלה שהם בקשר יותר טוב איתו או פחות שקטים אפשר לומר.

אגב, הוא הבקיע את אחד הגולים החשובים שלנו בעונה וחצי האחרונות, נגד בית״ר בחצי גמר.

משום מה הוא לא עלה בגמר, אני באמת מתקשה להבין איך הוא לא נכנס מוחלף במשחקים שאנחנו נתקעים ורק מרימים.

אולי יש קשר לזה שהוא בחור טוב שיושב בשקט על הספסל ויש למאמן העדפה לתת לאחרים דקות, כאלה שהם בקשר יותר טוב איתו או פחות שקטים אפשר לומר.

חבל שהבקיע אותו

משום מה הוא לא עלה בגמר, אני באמת מתקשה להבין איך הוא לא נכנס מוחלף במשחקים שאנחנו נתקעים ורק מרימים.

הדבר הכי גרוע מעצם קיומה של האפשרות הזו, היא שאני חושב שהיא גם נכונה. קובעים הרכב וחילופים לפי פנקסנות.