Jump to content

ארון שוינפלד - די להתעללות

מיטשל

Recommended Posts

לא מבין את ההתעללות של ג'ורדי בו, לדעתי שחקן יותר טוב בהרבה מבלקמן ובטח מוידאר שנמצא בתקופה הזאת של החודש שהוא לא נוגע בכדור.

הראה מחויבות כששיחק ומהפעמים היחידות שפתח גם כבש בחצי גמר בעונה שעברה, למה לא להביא לו צ'אנס?

לדעתי יעזוב אותנו בקיץ לאיזה בית"ר ויכבוש 20 גולים.. וראן לדוגמה לא יותר טוב ממנו.

חבל.

אין לו ביטחון. איך שחקן יראה משהו כשהוא עולה ל10 דקות בשביל לשמור על תוצאה?

בהפועל הוא נתן מספרים אדירים. מתלהבים לי מוראן ואז'ובל כאן, שוינפלד פי אלף יותר טוב מהם והוא הוכיח את זה בכל פעם שקיבל הזדמנויות

מוידאר התכוונתי שהוא יכול יותר להשפיע על שטף המשחק, ברור שוידאר יותר סקורר.

אבל מתחיל להימאס הקטע הזה שהוא לא נוגע בכדור כל המשחק זה מוגזם.

בלקמן לדעתי אוברייטד ומוגבל מאוד...

יש שחקן שלא יותר טוב מבלקמן עכשיו ?

ועוד כשיש לך את יוני בבני יהודה , ואפילו צ'יבוטה שאני לא ממש מתחבר אליו אבל אין לי ספק שבמצב הנוכחי עדיף עליו בשתי רמות לפחות .

כל משחק כולם מתלהבים כאילו הצלחנו לרשום את מסי כישראלי

הבן אדם לא שווה שקל לא משנה כמה יזכרו לו את הגול נגד נתניה או הגול דרדלה האחרון שהיה לו שאני לא זוכר אם זה היה בנגיחה או בבעיטה אפילו

חושב שהוא משחק בסוני לוקח כדור והולך דוך להגנה מה שיהיה יהיה ; וכשצריך קצת לבוא אחורה ? בחיים לא . הוא יעמוד בקו של החלוצים ויחכה לאיזה הרמה גאונית

של טיבי

לא חושב שהיה עוזר לנו יותר מידי.

יש לי תלונות לג'ורדי בעיקר על ההכנסה המאוחרת של ריקן ודסה, על שוינפלד פחות.

וואלה אם אתה שואל אותי תן לי קצת גובה ואני נותן את אותה תפוקה של שוינפלד.

לדעתי לא בענף המתאים בכלל וכל דקה שהוא על המגרש זה בזבוז מקום של שחקן אחר

שהוא יותר טוב מבלאקמן? לעע...ממש לא,גם בלאקמן לא 100% כל הזמן אבל שחקן הרבה יותר עוצמתי ממנו,הוא לא איזה שובר שיויון בליגה יש משחקים מסוימים שהוא מתאים להם ויכול לעשות מהפך כמו שקרה לו בהפועל אבל לא אחד שיתן בראש נגד הגדולות באופן קבוע,מה שכן יש לו יכולות הגנתיות מדהימות! באמת שהיה מעניין לראות אותו משחק בתור מגן בכמה משחקים לראות איך הוא מסתדר...מגן שגם עולה להתקפות בחלק מסוים של המשחק ומישהו אחר כמו מיכה או רודריגז מחפים עליו ברגעים האלה.

בתור אחד שממש רצה אותו במכבי: אכזבה עצומה.

שיחק 189 דקות מתחילת העונה בליגת העל, ללא ספק קיבל צ'אנסים גדולים העונה. ( השיא היה כשעלה ל-22 דקות שלמות נגד ב"ש !!! כשאנחנו בבונקר ורק רוצים לשמור על התוצאה ועוד חצי שעה נגד ביתר במחזור הראשון שנראינו כמו קבוצה בליגה ב'.)

הוא שחקן, אבל כמו שאמרו פה הוא ילד טוב אז נוח לשים אותו על הספסל והוא ישב בשקט.

שיחק 189 דקות מתחילת העונה בליגת העל, ללא ספק קיבל צ'אנסים גדולים העונה. ( השיא היה כשעלה ל-22 דקות שלמות נגד ב"ש !!! כשאנחנו בבונקר ורק רוצים לשמור על התוצאה ועוד חצי שעה נגד ביתר במחזור הראשון שנראינו כמו קבוצה בליגה ב'.)

הוא שחקן, אבל כמו שאמרו פה הוא ילד טוב אז נוח לשים אותו על הספסל והוא ישב בשקט.

הקטע הבאמת מוזר הוא שלמרות שמשחק ההתקפה שלנו מושתת על הרמות והרמות, ועדיין השחקן עם משחק הראש הכי טוב שלנו לא מקבל את ההזדמנות..