Jump to content

כמה אפשר לבעוט בדלי?

YoniC

Recommended Posts

לא, הכוונה לא היתה שהוא יהיה בקישור מלכתחילה, הוא לא צוות בקישור.

כך או כך זה מופקר. נצא מנקודת הנחה שיצחקי עוד איכשהוא יכול לספק משם משהו כי יש לו טכניקה טובה בשטח קטן(וזה נראה נוראי מול עכו), אז בלקמן? זה פיל בחנות חרסינה.

עם קישור כזה, אתה נותן לעכו ורעננה כרטיס יציאה מהכלא. זה לא מקרי שהן פתאום נראו כל כך טוב התקפית. מי לא יראה טוב מול קישור כזה?

הרכב בעייתי מאוד.

בטוקיו ודור פרץ כ2/2 קשרי אמצע זו הפקרות מוגזמת. מה לעשות.. עם קישור כזה אתה לא שולט לא על עכו ולא על רעננה עם כל הצער.

מה עוד שמקדימה עולים 3 סוליסטים ( חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות ) שבקושי מסוגלים לתת פס אחד לשני.

מקווה שג'ורדי והכוורת יפיקו לקחים.

מדבר הבן אדם שהצטרף לפורום ב2015

נרשמת ב- 2013. זה עושה אותך פחות אוהד ממישהו שנרשם ב 2011?

כל כך מביכים שאתם קובעים מי אוהד יותר ומי מבין פחות, לפי שנת ההרשמה לפורום.

כך או כך זה מופקר. נצא מנקודת הנחה שיצחקי עוד איכשהוא יכול לספק משם משהו כי יש לו טכניקה טובה בשטח קטן(וזה נראה נוראי מול עכו), אז בלקמן? זה פיל בחנות חרסינה.

עם קישור כזה, אתה נותן לעכו ורעננה כרטיס יציאה מהכלא. זה לא מקרי שהן פתאום נראו כל כך טוב התקפית. מי לא יראה טוב מול קישור כזה?

לא הייתי אןמר מופקר, מדובר במערך 3-4-3, ג'ורדי לא המציא פה איזה משהו, נגד רעננה בבית זה אפשרי לשחק ככה. שוב,לדעתי הבעיה היתה בגישה למשחק.

מדהים שאף אחד פה לא מדבר על החילופים. הבן אדם באופן עקבי שומר חילוף לדקה 83, בדרך כלל שוינפלד, בדרך כלל לא קורה כלום.

במקרה הטוב זה חילוף אחד, במקרה הרע זה שני חילופים. מדהים שבמשחק כזה שחקנים לא היו על טיל כבר במחצית.

רמות הדיפרסיה שאנשים פיתחו פה אחרי שנתיים בלי תואר גובלות בבדק נפשי.

משחק רע, לא סוף העולם.

קונה כל יום הפסד אחד אחרי 13 משחקים ללא הפסד.

קצת פרופורציות בחיאת.

זה מביך.

זה לא ענין של דיפרסיה זה ענין שאתה רואה משחק העתק של משחק קודם ואתה רואה שאתה לא משחק טוב, תשנה...מה קרה אז עשית חילוף דקה 30 או תחכה למחצית

זוכר את פאקו? כמה פעמים הוא טעה ותיקן?

משחק רע, לא סוף העולם.

קצת פרופורציות בחיאת.

זה מביך.

די עם הטרחנות הזאת, די עם ה ״אני קונה״. יש פה פורום, מדברים ומעבירים תובנות על משחק שמבחינה התנהלותית של הצוות המקצועי היה לא טוב (תקן אותי אם אני טועה) וזה בסדר. איזה דיפרסיה? ממתי דיפרסיה היא מילה נרדפת להחלפת רשמים גם על משחקים לא טובים?

תעדכן אותי מתי אפשר לדבר על דברים שפחות בסדר. שאדע, לא יודע מתי מבחינתך זה סבבה לכתוב. רק שאני לא אצטרך לעבור בדק נפשי.

תראה מה זה, כותבים שג׳ורדי לא עשה חילופים בזמן או שהוא עלה במערך והרכב לא טובים הפעם. איזה משוגעים פה כולם יא אללה.

משחק שהיינו צריכים לנצח 5-1 הפסדנו 1-0.

ניצול מצבים פשוט מביש.

פשוט לא להאמין, פרייארים.

פרייארים בכל מובן המילה

פעם שניה בחודש וחצי שאנחנו לא מסוגלים להחזיק מקום ראשון לאורך זמן.

יורדי מתגלה כנטל ממש. חולשה.

מגיעים למקום הראשון ורועדים לכולם הביצים..

על משחקים כאלה אפשר לאבד אליפות. לא נתפס שהפסדנו פה

לוזרים

פראיירים אין מה להגיד

וידאר כל כך מאכזב. פשוט נורא.

0 תרומה למשחק.

מתסכל ומעצבן

לא מבין איך אפשר להפסיד לרעננה, כואב הלב איבוד נקודות מזדיין

כוס אמק ערס

מקווה שבאר שבע וביתר יעשו תיקו לפחות

כוס אמק ערסססססססס

יהיה טוב, יאללה מכביייי

מטריד חוסר היכולת להחזיק את המקום הראשון לאורך יותר משבועיים.

אה וגם באטוקיו ופרץ אדישים אז מן הסתם לא הצלחנו להחזיק את האמצע. האדישות הזו היא פעם יתרון פעם חסרון.

לא הגיוני שבאטוקיו מסריח את הדשא שבוע אחר שבוע ורודריגז לא נספר בכלל.

זה בדיוק כמו לפני שנתיים !!

*הפסד לביתר בבית

*הפסד לרעננה בבית

*עלייה זמנית למקום ראשון אחרי תקופה.

ארוכה שב"ש הובילה

*הפסד לחיפה בגביע

רעדו לשחקנים הביצים. פשוט ככה.

כזאת רכות ואנמיות, רעננה עשו כל כך הרבה טעויות בהגנה ולא ידענו לקחת.

האדישות הורגת.של המאמן.של השחקנים.בעיקר של המאמן.מטריף אותי איך אנחנו לא באמוק לפרק במשחק כזה.

קשה להאמין שנביא 9 נקודו מתוך 9.

מקצועי נטו.

התגובה שלי הייתה אחרי קריאה של העמודים הראשונים + נושא נוסף פה בפורום.

וכן, לגמרי, אחרי הפסדים יש פה איבוד פרופורציות וכניסה למרות שחורות ברמה היסטרית.

אם הדיון היה מקצועי נטו, לא הייתי מגיב בכלל.

מדהים שאף אחד פה לא מדבר על החילופים. הבן אדם באופן עקבי שומר חילוף לדקה 83, בדרך כלל שוינפלד, בדרך כלל לא קורה כלום.

במקרה הטוב זה חילוף אחד, במקרה הרע זה שני חילופים. מדהים שבמשחק כזה שחקנים לא היו על טיל כבר במחצית.

איט גוס ווידאאוט סיי.. עצם זה שבשני המשחקים האחרונים חזרת לחצי השני ללא שינוי זה פשוט נורא.

סוקראטס, העניין פה לדעתי שנגד עכו שיחקנו רע וכולם ידעו שאם היינו פוגשים קבוצה טיפה יותר טובה אז היינו מפסידים. עבר שבוע, יריבה יותר טובה והנה מפסידים.

הבעיות מאותו משחק אותן בעיות- קישור חלש ופשוט רכות וחוסר התלהבות של הקבוצה.

אז זה לא חד פעמי או חוסר מזל. יש פה טעויות שחוזרות על עצמן. אחד היוזרים פה רשם( קוסמיק נראה לי) על עיוולות בכלל ואצל מכבי בפרט.

אז אני אצטט את המסקנה שלו- עם יכולת רעה אין בעיה, עם טמטום וחוסר מחשבה יש.

מקצועי נטו.

התגובה שלי הייתה אחרי קריאה של העמודים הראשונים + נושא נוסף פה בפורום.

וכן, לגמרי, אחרי הפסדים יש פה איבוד פרופורציות וכניסה למרות שחורות ברמה היסטרית.

אם הדיון היה מקצועי נטו, לא הייתי מגיב בכלל.

כן, מקצועי נטו. כל הציטוטים שהבאת למעט אולי אחד שניים מתייחסים לדעות של אנשים על הקבוצה, אולי דעות אחרות משלך אבל בטח לא ״צריכות בדק נפשי״ וכו׳.

מה הבעיה אם בן אדם אומר שקשה לו להאמין שנביא 9 מ9? מה הבעיה אם בן אדם מעביר ביקורת על אדישות של מאמן (וזה נכון במיוחד אגב)?

מה הבעיה שאומרים שרודריגז לא נספר, או שבטוקיו מסריח את הדשא? מה הבעיה להגיד וואלה, אנחנו פראיירים? זה באמת לא בסדר מבחינתך?

בקיצור, אנשים שלא חושבים כמוך הם מטורללים לגמרי. אש.

העניין לגבי התפיסה הטקטית הוא שג'ורדי התייחס לזה ואמר שמבחינתי במחצית הראשונה לא נפלנו מבחינת המערך או הטקטיקה אלא מבחינת המחויבות/שאננות

פה קבור הכלב. מה שבעיני אנשים פה נתפס כחוסר הבנה טקטית או כעקשנות הוא לא ככה. ג'ורדי ראה את התמונה וניתח אותה אחרת..

יכול להיות שאיפה שהוא נופל כאן, זה גם המקום שבו הוא יוצר עליונות ביכולת שלו לנהל סגל נניח

לכן אני לא ממהר לבקר אותו, כי הוא אשכרה התייחס לזה וניתח את זה ממקום שונה לגמרי ממה שאני חשבתי..

העניין לגבי התפיסה הטקטית הוא שג'ורדי התייחס לזה ואמר שמבחינתי במחצית הראשונה לא נפלנו מבחינת המערך או הטקטיקה אלא מבחינת המחויבות/שאננות

פה קבור הכלב. מה שבעיני אנשים פה נתפס כחוסר הבנה טקטית או כעקשנות הוא לא ככה. ג'ורדי ראה את התמונה וניתח אותה אחרת..

יכול להיות שאיפה שהוא נופל כאן, זה גם המקום שבו הוא יוצר עליונות ביכולת שלו לנהל סגל נניח

לכן אני לא ממהר לבקר אותו, כי הוא אשכרה התייחס לזה וניתח את זה ממקום שונה לגמרי ממה שאני חשבתי..

גם אם הוא מנתח את הדבר בצורה מקצועית נטו לאו דווקא חייבים להסכים איתו. אני למשל, לא מסכים. באטוקיו לא נראה שאנן לרגע, הוא פשוט נראה לא ברמה. פרץ לא נראה שאנן, הוא פשוט מתקשה לשחק עם בטוקיו ובלקמן בקישור. וידאר ועטר לאו דווקא שאננים, הם פשוט שילוב לא טוב. דוידאזאדה לא נראה לי לא מחוייב, הוא בתקופה מזעזעת. שפונגין לא נותן את התחת? נותן. קשה לו כי הוא לא טוב מקצועית.

with that said, אין שום סיבה לעלות עם הרכב כל כך מוזר ולהוסיף חטא על פשע כשאין חילוף.

גם אם הוא מנתח את הדבר בצורה מקצועית נטו לאו דווקא חייבים להסכים איתו. אני למשל, לא מסכים. באטוקיו לא נראה שאנן לרגע, הוא פשוט נראה לא ברמה. פרץ לא נראה שאנן, הוא פשוט מתקשה לשחק עם בטוקיו ובלקמן בקישור. וידאר ועטר לאו דווקא שאננים, הם פשוט שילוב לא טוב. דוידאזאדה לא נראה לי לא מחוייב, הוא בתקופה מזעזעת. שפונגין לא נותן את התחת? נותן. קשה לו כי הוא לא טוב מקצועית.

with that said, אין שום סיבה לעלות עם הרכב כל כך מוזר ולהוסיף חטא על פשע כשאין חילוף.

בגדול אני בצד שלך

פשוט מנסה לתת לו קרדיט.

הגעתי למסקנה שכשאני בקארמה טובה הקבוצה מנצחת. לא מצאתי הסבר אחר לרצף הנצחונות...

מבטיח לעדכן

השחקנים באמת רצו, נילחמו וניסו. הם פשוט לא עמדו נכון על המגרש והתקשו לתפקד במערך, מול הכנה מצוינת של היריבה.
ההפסד הזה נטו על ג'ורדי, שטעה כבר בהרכב וניסה לתקן מאוד מאוחר.

משחק רע, לא סוף העולם.

קצת פרופורציות בחיאת.

זה מביך.

הפסד אחרי 13 משחקים זה נדיר.

אבל הפסדת 2 ב-9 הראשונים.

זה פחות ההפסד אלא יותר איך אנחנו משחקים. נראה שגם נגד עכו וגם נגד אשקלון הגענו באותה צורה וזה לגיטימי שיטריד את הקהל. בסופו של דבר כדי לקחת תארים אתה מצפה לראות שיפור ביכולת ממשחק למשחק, והעונה אנחנו רואים יותר מידי משחקים עם יכולת לא טובה (בלי קשר לתוצאות).

לא מצליח להשתחרר מהמחשבה שהפסדנו את האליפות ביום שבת. לא להצליח להוציא אפילו תיקו בשלב כזה מכריע של העונה ומול רעננה? זה פשוט נורא.

לא מצליח להשתחרר מהמחשבה שהפסדנו את האליפות ביום שבת. לא להצליח להוציא אפילו תיקו בשלב כזה מכריע של העונה ומול רעננה? זה פשוט נורא.

לגמרי איתך. יש עוד הרבה זמן לשחק ומפגשים ישירים אבל הקלות הזו של להפסיד ב"בית" לקבוצה מהמקום ה11 על האפס.. באמת נוראי