Jump to content

רז אמיר עונה 3 פרק 1

ת"א שלנו

Recommended Posts

רק אני לא מבין מה הטעם במהלך הזה?

איך זה עוזר לשפר את התדמית של הקהל שלנו אותה הוא רמס?

איך זה מוחה את החרפה והשקר?

או בקיצור, איפה האינטרס שלנו פה? מה אכפת לי מהרצאות? שיתנדב גם במרק לוינסקי מצידי מה הקשר

שאפו ורק נותר להוריד את הכובע, תודה.

אני חייב לציין שעם כל השנאה שלי לתקשורת בכללי, השנוא עליי בפער הוא החולדה נדב צנציפר.

אני לא מיפי הנפש, מקלל גם קללות נוראיות לעתים גם במגרש מעצבים אבל רוב הזמן זה בגדר הלצה, כל אחד והגבול שלו.

אבל אם יש מישהו שאני באמת מאחל לו את מה שאני מאחל ולא בהלצה, זה החולדה נדב צנציפר.

ההוא שהמציא סיפורים על ג׳ורדי ואבא שלו אחרי שהאחרון נפטר, בלי שמץ של בושה. ג׳ורדי בעצמו רמז על כך לא פעם, על זה שהסיפור שלו עם צנציפח אישי, לא סתם החולדה הזו שנקראת נדב צנציפר, איש הביבים הנאלח, לפחות לפי מיטב ידיעתי (ואם אני טועה שמישהו יתקן בבקשה) כבר לא מגיע למסיבות עיתונאים של מכבי וגם לא למשחקים.

מקווה מאוד שהסיפור הנ״ל עם רז אמיר, בזכותם של אותם אנשים יקרים שפעלו בנושא של רז אמיר ועוררו מודעות, יגרום לקהל מכבי בשלב מסוים להפנות את האש, פי אלף יותר כלפי החולדה בשלב מסוים בעתיד כשהיא תחליט להוציא את ראשה שוב כיאה ליצורים כמוהו.

איזה סיפור הוא המציא על יואן קרויף?

רק אני לא מבין מה הטעם במהלך הזה?

איך זה עוזר לשפר את התדמית של הקהל שלנו אותה הוא רמס?

איך זה מוחה את החרפה והשקר?

או בקיצור, איפה האינטרס שלנו פה? מה אכפת לי מהרצאות? שיתנדב גם במרק לוינסקי מצידי מה הקשר

זה לא.

אני רק אשמח להבין אם זה פוטושופ או שבאמת קיים קיר.

תכלס, זה די ברור שרז יעדיף את האופציה הזאת מאשר תביעה שיכולה לפגוע בו הרבה יותר

חבל שאין התייחסות על הקיר, ועל המקרה הספציפי

כרגע, ועד שיוכח אחרת מבחינתי אין באמת קיר כזה, הוא היה יכול לקבל מאיתנו הרבה פחות רעש אם היה כזה קיר

אני מניח שאם היה קיר הוא היה מוסר את המיקום שלו וכל הבלאגן הזה לא היה קורה

אבל מה לעשות שהקיר לא קיים באמת

אפשר לא להסכים עם ההסכם שנסגר, אבל אי אפשר לבוא בפסיק אחד של ביקורת לעוסקים בדבר

כל מי שהיה מעורב בדבר הזה הוא תותח, ואם החלטתם שהסיפור נסגר אז הוא נסגר

לכל מי ששאל או נראה לו תמוה: יש הרבה מחשבה מאחורי ההחלטה. להחליף את רז אמיר כתוצאה מתביעה שסביר שהיה מתמודד איתה לבד, בלי עזרת האתר שלהם, גם הייתה אחת האופציות שהועלו ובהמשך יש מצב שהוא היה מפוטר או מוכתם או ניזוק משמעותית. אני אישית לא תמכתי בגישה הזאת. יש כאלה מתוך החבר'ה שכן. סלמתק. בסוף הגישה שלי היא שאנחנו לא עורפים ראשים במקרה הזה אלא בעד תיקון דרך של הבן אדם שטעה ולקיחת אחריות - מי שיבוא במקומו לא בהכרח יפרסם דברים נכונים יותר. החלפת אדם - שינית לטווח הקצר. שינית דרך - יצרת שינוי לטווח הארוך. לא בכל מצב אפשר לשנות דרך, כאן הרגשנו שזה אפשרי ורז מבין משמעותית את גודל הנזק שעשה ונמצא בשאיפה להשתנות. מעבר לזה -הוא עשה הרבה מאוד דברים טובים למען הקהל וזה היה גם על כף המאזניים ולא מגיע לו שנבטל אותם. מצד שני - דבר כזה לא יכול לעבור בשתיקה. סביר להניח שאם זה היה כתב אחר, גם ההחלטה שהייתה מתקבלת הייתה אחרת.

בכל אופן, אינטרסים של הקהל? טוב לנו מאוד כקהל שסגן העורך של האתר ספורט הכי גדול בארץ ומי שמסקר ישירות את מכבי, מבין שעשה טעות, לוקח אחריות ומתקן. מבחינתנו המסר עבר וההשפעות שיצאו מהפעולות שעשינו עצומות לטווח הארוך. בנוסף, 3 כתבים של אתרי ספורט הכי גדולים בארץ (אחרי one) מודעים לסיפור הזה, נכנסו לנושא שנפתח בפורום, קראו הכל. העברנו להם מסר שאם יחליטו להמשיך בדרך הזאת הם הבאים בתור בתביעה. הם מודעים לנושא - זה יצר אצלם הרתעה מאד רצינית. זה גם מה שרצינו להשיג מלכתחילה. שלא ירכבו עלינו עם פרסומים שלא מייצגים את הקהל של מכבי. כל הכתבים יכולים להיכנס לכוננות עכשיו כי התשתית מוכנה לפעמים הבאות. ולכל מי שיש לו בעיה עם הדרך או מתמרמר על משהו שלא נראה לו- מחסובק, שייקח את המושכות ויפעל. וואלה מי אנחנו בסוף? כולה אוהדי מכבי מהיציע. לא יותר טובים מאף אחד. מבחינתנו הסיכום עם רז זה סיום הסיפור של הפרשה הזאת מהצד שלנו. נכון לרגע זה הסתיימו לחלוטין הפעולות שעשינו נגדו. נותנים לו הזדמנות לעשות תיקון ולפעול כדי שיעשה שיהיה טוב בפעמים הבאות.

תודה לכולם על הסיוע.

ניפגש בפעם הבאה.

פלג אוהב אותך

אבל לבוא להגיד עכשיו מי שרוצה שיפעל זה בולשיט ואתה יודע את זה. מנהיג לוקח את המנהיגות אבל צריך גם לעמוד מאחוריה.

כל הכבוד על הכל, אבל לסיים את זה בלי שהחרא הקטן מוציא התנצלות זה מאכזב. לא צריך השפלה פומבית ולא גיליוטינה אבל באמת שזה לא יותר מידי לבקש - הודעת התנצלות רצינית עם וידוי שהקיר לא בקריית שלום. שיכתוב שהוטעה, זה גם סבבה.

להשאיר את זה ככה זה לקבע את התדמית שרז בעצמו חיזק, בעיניי כל האנשים הלא מעורבבים שרק קוראים עיתונות ספורט (והם הרוב).

יובל כפרה עליך. זו ההחלטה שקיבלנו. לא קלה ולא פשוטה גם עבורנו. אבל הלכנו על זה מתוך שיקול לטווח הארוך ומתוך הבנה שזה הפעולה שתטיב הכי הרבה עם הקהל שלנו. לא חייב להסכים או לקבל את הדרך שלנו. אני לא כאן כדי לרצות אנשים. במנהיגות כמו שאני מכיר צריך לעשות את הדברים שיעשו הכי טוב עבור האנשים שאתה פועל עבורם, גם אם הם חושבים שהתוצאה צריכה להיראות אחרת. אני לא כאן כדי להתחבב על אף אחד מהקהל ומבחינתי ללכת לבד מול הדבר הזה ראש בראש. זאת האמת שלי אחי. מעבר לזה אני לא אוהב את ההגדרה הזאת שאני מנהיג. לא כי אני בורח מההגדרה הזאת, לא באמת אכפת לי מזה. אלא כי זה יוצר קיבעון שרק מי שקרוי מנהיג יכול לפעול ולעשות שינוי. וואלה לא. זה מה שמגביל הרבה חבר'ה שמתים לעשות פעולות אקטיביות אבל חוששים כי הם חושבים שהם "לא מנהיגים" או לא נקראים ככה. חארטה ענקית. כולם יכולים לעשות שינוי ולפעול. בהגדרה שלי זה נקרא לקחת אחריות על המצב. בנושא הזה אני לוקח אחריות לגמרי. בדיוק כמו שאתה לוקח אחריות ועושה עבודה יוצאת מן הכלל עם החבר'ה שלך בפרויקט של ההיסטוריה. אומר פה לאנשים בצורה הכי תכלס שיש - קיבינימט גם אתם יכולים לשנות אל תבלבלו לי תמוח על מנהיגות. במקום לקצץ לאנשים כנפיים בפורום או לרדת עליהם כמו שאני רואה שקורה הרבה, תנסו לקדם רעיונות של אנשים ולזרום איתם. יש פה חומר אנושי מעולה. בנוגע להחלטה שלנו. לא החלטה פשוטה אבל אנחנו שלמים איתה ועם הדרך.

בנושא הזה אני לוקח אחריות לגמרי. בדיוק כמו שאתה לוקח אחריות ועושה עבודה יוצאת מן הכלל עם החבר'ה שלך בפרויקט של ההיסטוריה. אומר פה לאנשים בצורה הכי תכלס שיש - קיבינימט גם אתם יכולים לשנות אל תבלבלו לי תמוח על מנהיגות. במקום לקצץ לאנשים כנפיים בפורום או לרדת עליהם כמו שאני רואה שקורה הרבה, תנסו לקדם רעיונות של אנשים ולזרום איתם. יש פה חומר אנושי מעולה. בנוגע להחלטה שלנו. לא החלטה פשוטה אבל אנחנו שלמים איתה ועם הדרך.

לכל מי ששאל או נראה לו תמוה: יש הרבה מחשבה מאחורי ההחלטה. להחליף את רז אמיר כתוצאה מתביעה שסביר שהיה מתמודד איתה לבד, בלי עזרת האתר שלהם, גם הייתה אחת האופציות שהועלו ובהמשך יש מצב שהוא היה מפוטר או מוכתם או ניזוק משמעותית. אני אישית לא תמכתי בגישה הזאת. יש כאלה מתוך החבר'ה שכן. סלמתק. בסוף הגישה שלי היא שאנחנו לא עורפים ראשים במקרה הזה אלא בעד תיקון דרך של הבן אדם שטעה ולקיחת אחריות - מי שיבוא במקומו לא בהכרח יפרסם דברים נכונים יותר. החלפת אדם - שינית לטווח הקצר. שינית דרך - יצרת שינוי לטווח הארוך. לא בכל מצב אפשר לשנות דרך, כאן הרגשנו שזה אפשרי ורז מבין משמעותית את גודל הנזק שעשה ונמצא בשאיפה להשתנות. מעבר לזה -הוא עשה הרבה מאוד דברים טובים למען הקהל וזה היה גם על כף המאזניים ולא מגיע לו שנבטל אותם. מצד שני - דבר כזה לא יכול לעבור בשתיקה. סביר להניח שאם זה היה כתב אחר, גם ההחלטה שהייתה מתקבלת הייתה אחרת.

בכל אופן, אינטרסים של הקהל? טוב לנו מאוד כקהל שסגן העורך של האתר ספורט הכי גדול בארץ ומי שמסקר ישירות את מכבי, מבין שעשה טעות, לוקח אחריות ומתקן. מבחינתנו המסר עבר וההשפעות שיצאו מהפעולות שעשינו עצומות לטווח הארוך. בנוסף, 3 כתבים של אתרי ספורט הכי גדולים בארץ (אחרי one) מודעים לסיפור הזה, נכנסו לנושא שנפתח בפורום, קראו הכל. העברנו להם מסר שאם יחליטו להמשיך בדרך הזאת הם הבאים בתור בתביעה. הם מודעים לנושא - זה יצר אצלם הרתעה מאד רצינית. זה גם מה שרצינו להשיג מלכתחילה. שלא ירכבו עלינו עם פרסומים שלא מייצגים את הקהל של מכבי. כל הכתבים יכולים להיכנס לכוננות עכשיו כי התשתית מוכנה לפעמים הבאות. ולכל מי שיש לו בעיה עם הדרך או מתמרמר על משהו שלא נראה לו- מחסובק, שייקח את המושכות ויפעל. וואלה מי אנחנו בסוף? כולה אוהדי מכבי מהיציע. לא יותר טובים מאף אחד. מבחינתנו הסיכום עם רז זה סיום הסיפור של הפרשה הזאת מהצד שלנו. נכון לרגע זה הסתיימו לחלוטין הפעולות שעשינו נגדו. נותנים לו הזדמנות לעשות תיקון ולפעול כדי שיעשה שיהיה טוב בפעמים הבאות.

תודה לכולם על הסיוע.

ניפגש בפעם הבאה.

מה הקשר לעריפת ראשים כולה הודעת התנצלות מסכנה באתר אני לא מבין למה זה כל כך קשה. לא שאני מוריד במאומה מהפעילות שלכם היא מבורכת וכל הכבוד אבל מה פאקינג קשה בלפרסם הודעת התנצלות? מה עוזר לנו שהוא רושם לנו בהודעת וואטסאפ שהוא הבין שהוא טעה? (אגב גם שם הוא לא מודה שהכתבה הייתה מפוברקת). שילך שירצה למי שבא לו למה הוא לא מפרסם הודעת התנצלות באתר????

פלג יישר כח על מה שעשית ביחד עם עוד אנשים שאמרת שעזרו.

יש פה חתיכת סיפור שהוא כשלעצמו חשוב שיסופר, שנים של פאנלים תקשורתיים על האלימות והגזענות במגרשים בהם אנשי התקשורת אומרים שלאף אחד לא אכפת, ואין הרתעה ואיפה המשטרה ואיפה הקבוצות..

והנה יש כאן קבוצה של אוהדים שאכפת להם והחליטו לעשות מעשה.

עצם המעשים שהיו פה הם התיקון לעוול שנעשה.

שרז או עיתונאי אחר פשוט יפרסם שמספר אוהדים הלכו למחוק את הכתובת מהקיר ולא מצאו כתובת שכזו, הם המשיכו להתעקש ופתחו נושא שלא ירד מסדר היום בפורום האוהדים, שזכה למאות תגובות ופניות בכדי לתקן את העוול.

אם זה לא מלחמה בגזענות אז אני לא יודע מה כן?!

מבורך הקטע שהוא ילך להרצות, אבל יש עניין לנקות את שמנו, וזה היה יכול לקרות דרך התנצלות מעל הבמה שבה ליכלך.

במידה וזה לא יקרה אז חייבים שהסיפור הזה יצא החוצה, המעשים וההתמדה (יותר משבועיים) של אותם אוהדים שפעלו ואותם אוהדים שעקבו בפורום יהיו העדות הכי ברורה שהקהל של מכבי מתנגד לגזענות ואכפת לו מאוד משמו הטוב.

Awesome job.

the biggest benefit in my opinion is that the media could learn a valuable lesson here. attacking any group of supporters just for the "click" will not go unchecked and unchallenged, especially for us.

the second benefit is that we are able as a group of supporters to demand and achieve a stand under one united voice. we said here loud and clear that we as people have standards we expect the media to respect/

and last,

we admitted that we do have some problems with some fans. this problem cannot be ignored and its a good and healthy opportunity to discuss it.

bottom line -

awesome job.

זה לא.

זהו.. ומה זה אומר "הופל ע"י גורם מסויים"? הקיר לא בק"ש/אין קיר/קבהא ריסס את הגרפיטי?

בקיצור, עולם כמנהגו נוהג.

לא השתנה ולא ישתנה כלום.

צר לי, אני לא מצטרף לברכות ולא רואה בהודעת וואטסאפ התנצלות הולמת.

גם קצת מגוחך בעיני שכתב שסרח יעביר סדנאות על אתיקה (ואני מוכן לשים כסף שזה בכלל לא יקרה).

אתם אחלה והכל שפעלתם, אבל בסופו של יום קיפלתם בתיקו.

יאללה, עד הפעם הבאה.

זה לא.

זה לא פוטושופ וודאי.

אתה לא מגיע לרמת פרטים כזאת בפוטושופ בשביל דבר כזה.

מה הקשר לעריפת ראשים כולה הודעת התנצלות מסכנה באתר אני לא מבין למה זה כל כך קשה. לא שאני מוריד במאומה מהפעילות שלכם היא מבורכת וכל הכבוד אבל מה פאקינג קשה בלפרסם הודעת התנצלות? מה עוזר לנו שהוא רושם לנו בהודעת וואטסאפ שהוא הבין שהוא טעה? (אגב גם שם הוא לא מודה שהכתבה הייתה מפוברקת). שילך שירצה למי שבא לו למה הוא לא מפרסם הודעת התנצלות באתר????

אתה צריך להבין שהוא לא הבעלים של האתר, והוא לא יכול להוציא הודעת התנצלות כזו בלי אישור מהגורמים הרלוונטיים, אבל לפחות הוא ידע להתנצל, ואני מאמין שהוא ילמד מהמקרה הזה, ולא יפרסם משהו שיכול להכתים קהל שלם.

בכל מקרה, בתקשורת יש אנשים הרבה יותר גרועים מרז אמיר כמו פשכצקי או צנציפר, שמנסים לפגוע בקבוצה כמעט בכל כתבה שלהם.

מאד מבין מה שחלק מהאנשים היקרים כאן כתבו. אם הייתי רואה את הסיפור הזה מהצד יש מצב שגם אני הייתי חושב שזו החמצה ענקית והייתי מצטרף לאמירות האלה חופשי. לא נחמד לרשום את זה, אבל יש דברים שאני לא יכול לכתוב בפורום הזה כדי לדאוג שהקלפים שלנו ישמרו קרוב אלינו - כשמבינים אותם כל נקודת המבט משתנה ומבינים את ההישג הגדול שהקהל שלנו השיג. זה מזכיר לי את הנושאים האלה שאני נכנס אליהם לפעמים וקורא ביקורת קשה של אוהדים שבאים בתלונות על קבלת החלטות של קרויף/שחקנים מסוימים בלי להבין מה השיקולים או מה עומד מאחורי ההחלטות - לפעמים מוצדק לפעמים לא, אבל מה שבטוח- קל מאוד לבקר כשאתה בעמדת הפרשן, אבל מהמגרש זה אחרת ויש דברים שהפרשן לא מודע אליהם ואז הוא מפרש אותם לא נכון. תהיו בטוחים שיש כאן ניצחון גדול של הקהל שלנו ומי שזה מספיק חשוב לו מוזמן להרים טלפון והוא יבין מה הסיבה שקיבלנו את ההחלטה הזאת ומה קורה מאחורי הקלעים. עמוס, כתבת שאנחנו אחלה והכל שפעלנו, אבל בסופו של יום קיפלנו בתיקו. אז נכון זה ניראה כמו קיפול בתיקו, אבל זה תיקו שמביא אליפות יא חביבי. מציע לך להכין את הכסף ולתרום אותו לאחים לסמל כי זה ייקרה.