Jump to content

ליגת אלופות..

אלירןMTA

Recommended Posts

עוד מישהו הספיק לראות את השלט של אוהדי באיירן שדורש תקרת מחיר לכרטיסים למשחקי חוץ? דיברו על הליגה שלהם או ליגת אלופות?

לדעתי ליגת האלופות, הספרדיות שוחטות במחירים.

אני יודע שהנהלת ארסנל מסבסדת לאוהדים שלה את הכרטיסים למשחק החוץ מול אתלטיקו כך שיהיו זהים למחירים שארסנל לוקחת למשחק בלונדון.

מניח שגם ריאל לא יוצאים פראיירים בנוגע למחירים הכרטיסים.

באיירן יכולים להאשים רק את עצמם! נכון שוידאל ואלאבה לא היו בהרכב ונכון שרובן נפצע אבל המצבים שהם הגיעו היום? לבנדובסקי היה חייב לכבוש אתמול צמד קליל.. ושאתה משחק נגד ריאל אתה משלם את המחיר.

נ.ב חבל שלבאיירן אין אופציה התקפמהספסל

לדעתי ליגת האלופות, הספרדיות שוחטות במחירים.

אני יודע שהנהלת ארסנל מסבסדת לאוהדים שלה את הכרטיסים למשחק החוץ מול אתלטיקו כך שיהיו זהים למחירים שארסנל לוקחת למשחק בלונדון.

מניח שגם ריאל לא יוצאים פראיירים בנוגע למחירים הכרטיסים.

לא רק הספרדיות. הם שילמו 100 יורו גם על משחק חוץ באנדרלכט ומחו על כך.

בקשר לבנזמה

לא ברור למה הדבר הזה ממשיך לקבל קרדיט

זידאן עוד עשוי לזכות ולהשאר ולהשאיר אותו גם

זה כבר שחיתות פושעת

נקווה שההנהלה תעשה לזה כבר סוף

שחקן שמזמן לא בלבל של ריאל.

כאוהד ליברפול, עם כמה שריאל קבוצה טובה ומפחידה יותר, אני חושב שמבחינת מאצ'אפ במשחק אחד על כל הקופה עדיף לנו לקבל אותם. ההגנה של ליברפול ככה או ככה היא לא משהו לספר עליו ותתקשה לעצור כל אחת מהן, אבל מבחינה התקפית אני חושב שליברפול יכולה לחגוג על ההגנה של ריאל יותר מאשר על ההגנה של באיירן.

בהתייחסות קטנה לחצי הגמר - קשה לי לראות את ליברפול שומטת את היתרון בגומלין גם אחרי נפילת המתח המיותרת ברבע השעה האחרונה. אסתכן ואומר שלדעתי ינצחו גם בגומלין. רק הערה קטנה - רומא קיבלו מתנה רצינית עם הפנדל של מילנר, זה נראה כמו יד ברורה במבט ראשון, אבל בזווית של השחקן שבעט רואים שהכדור פוגע קודם כל בגוף (רגל שמאל?) של מילנר, וגם אם יש שם ליטוף ביד לאחר מכן (לא סגור על זה בכלל) אז זה בחיים לא ראוי לשריקה.

רומא קיבלו מתנה רצינית עם הפנדל של מילנר, זה נראה כמו יד ברורה במבט ראשון, אבל בזווית של השחקן שבעט רואים שהכדור פוגע קודם כל בגוף (רגל שמאל?) של מילנר, וגם אם יש שם ליטוף ביד לאחר מכן (לא סגור על זה בכלל) אז זה בחיים לא ראוי לשריקה.

פנדל מאה אחוז.

מה זה משנה אם זה פגע בגוף קודם, או שהיה שם ליטוף קטן עם היד?

היד נגעה בכדור, היד יצאה מגבולות הגוף, זה פנדל.

פנדל מאה אחוז.

מה זה משנה אם זה פגע בגוף קודם, או שהיה שם ליטוף קטן עם היד?

היד נגעה בכדור, היד יצאה מגבולות הגוף, זה פנדל.

חייב לציין שבדיוק עכשיו מצאתי את הוידאו הזה, שמוכיח שבאמת הכדור פוגע קודם ביד -

http://www.youtube.com/watch?v=HEhHOnxo4MA

אז כן, אתה צודק שזה פנדל 100% לפי מה שרואים כאן. על סמך מה שראיתי בהילוכים החוזרים אתמול ושלשום, זה היה נראה שהכדור פוגע קודם ברגל שמאל של מילנר ורק אז בספק גדול ניתז ליד שלו, ובמקרה כזה מדובר בתחום אפור שהרבה מאוד שופטים לא היו שורקים עליו. בוא נגיד שאם זה באמת היה המקרה והמשחק לא היה במצב של 5-1 אז יכול להיות שהיינו שומעים על זה הרבה יותר רעש. בכל מקרה, לא רלוונטי לאור הוידאו הנ"ל.

חייב לציין שבדיוק עכשיו מצאתי את הוידאו הזה, שמוכיח שבאמת הכדור פוגע קודם ביד -

http://www.youtube.com/watch?v=HEhHOnxo4MA

אז כן, אתה צודק שזה פנדל 100% לפי מה שרואים כאן. על סמך מה שראיתי בהילוכים החוזרים אתמול ושלשום, זה היה נראה שהכדור פוגע קודם ברגל שמאל של מילנר ורק אז בספק גדול ניתז ליד שלו, ובמקרה כזה מדובר בתחום אפור שהרבה מאוד שופטים לא היו שורקים עליו. בוא נגיד שאם זה באמת היה המקרה והמשחק לא היה במצב של 5-1 אז יכול להיות שהיינו שומעים על זה הרבה יותר רעש. בכל מקרה, לא רלוונטי לאור הוידאו הנ"ל.

לדעתי זה לא רלוונטי במקרה הזה איפה זה פגע קודם, כדור שהולך לכיוון השער ונעצר עם היד מחייב פנדל. מילא זה היה הגבהה מהצד או משהו כזה אז במידה וקודם היה פוגע בחלק גוף אחר זה היה ניתן לפרשנות, אבל פה אין ספק בכלל.

אגב, זלצבורג זאת לא ההגרלה הכי נוחה במוקדמות הצ'מפיונס?

טוב, אם קשה מדי להגיע לצ'מפיונס דרך המוקדמות, אולי יעשו זאת דרך הליגה האירופית.

10 שניות לפני הגול אמרתי לאבא שלי שלא חסר הרבה שארסנל יאבדו כדור ויחטפו

משחק מצחיק.

ונגר הצליח להשפיע עליו בערך כמו סימאונה שהורחק בדקה ה13.

אחרי שראיתי את המשחק של ליברפול ביום שלישי, כל משחק של קבוצה אחרת נראה לי פשוט מיותר וחסר עניין לחלוטין, מה קורה לי?

שב תצפה במכבי - בני יהודה, תחזור קצת לפרופורציות.