Jump to content

ליגת אלופות..

אלירןMTA

Recommended Posts

ריאל מדריד זאת קבוצה שצריכה לקבל רק מהשם שלה כל שלב החלטה לטובתה ובמקום זה קורה בדיוק ההפך.

אפשר להתווכח האם היא זוכה להקלות מהשופט או שדווקא ההפך, אבל האמירה שכתבת זה ההפך מטוהר הספורט, בעצם מה שאתה אומר זה שצריך להטות את המציאות מבחינה שיפוטית לכך שהם תמיד יצאו המנצחים גם אם הצדק ומה שקורה על המגרש לא עימם , אז אם כבר אז בוא נבטל את כל המפעל הזה, וניתן להם את הגביע לאלתר..

אפשר להתווכח האם היא זוכה להקלות מהשופט או שדווקא ההפך, אבל האמירה שכתבת זה ההפך מטוהר הספורט, בעצם מה שאתה אומר זה שצריך להטות את המציאות מבחינה שיפוטית לכך שהם תמיד יצאו המנצחים גם אם הצדק ומה שקורה על המגרש לא עימם , אז אם כבר אז בוא נבטל את כל המפעל הזה, וניתן להם את הגביע לאלתר..

אני סתם מגזים, הכוונה שלי היא דריאל מדריד ביחס לשם שלה זוכה הכי פחות בעולם להקלות ולשריקות לטובתה, הזוי שבגלל שהמועדון לוקח צמפיונס בקצב מנסים להדביק לו משהו שלא שייך אליו, אלא ההפך הוא הנכון

לא פנדל. אם כבר אז זה גבולי ביותר, בטח לא שורקים את זה בדקה כזו ובסיטואציה כזו.

מה קשור הדקה והסיטואציה

אם זה פנדל זה פנדל כל השאר קשקוש

היה פנדל

לא יעזור

אני גם אוהב את יובה מאוד

אבל היה פנדל, נכון שהוא היה אכזרי ואפשר להבין את יובה שזה היה בדקה בלתי שיגרתית

אבל פנדל זה פנדל

יש דברים שאני לא אוהב וזה צביעות תקשורתית .

באירן, יובה וברצלונה התאחדו ביחד לצעוק-לא היה פנדל, שוד המאה

היה שם פנדל והם יודעים את זה, אבל אם יש לברסה הזדמנות להחזיר לריאל מדריד על שנה שעברה מול פאריס, אז הם קופצים.

לא יעזור המחאות של התקשורת הקטלונית, שאין להם על מה לאחז, אז הם מספרים שזה שוד המאה..כנראה שאלציימהר זה מחלה בעיתית כי שוד המאה היה ברצלונה-פאריס(ויש מוסיפים את ברצלונה-צ'לסי)גם השנה רומא וצ'לסי קופחו ע"י השופטים במשחקים מולם ב2 פנדלים שלא נשרקו, אבל הם תמיד מסתכלים על ריאל מדריד, דווקא הפעם לא היה להם על מה.

תהיו בריאים, אפילו בפורום של יובה כבר לא מדברים על הפנדל.

המשטרה הבריטית חוקרת מסרונים פוגעניים ואיומים שנשלחו לעברה של לוסי אוליבר, אשתו של השופט האנגלי מייקל אוליבר, שהעניק כזכור פנדל בדקה האחרונה לריאל מדריד במשחק רבע גמר ליגת האלופות נגד יובנטוס שנגמר בתוצאה 1:3 לזכות האיטלקים, תוצאה שכידוע לא הספיקה להם כדי לעלות לחצי הגמר והדיחה אותם בצורה דרמטית בשל ההפסד 3:0 במשחק הראשון בטורינו.

היה פנדל

לא יעזור

אני גם אוהב את יובה מאוד

אבל היה פנדל, נכון שהוא היה אכזרי ואפשר להבין את יובה שזה היה בדקה בלתי שיגרתית

אבל פנדל זה פנדל

יש דברים שאני לא אוהב וזה צביעות תקשורתית .

באירן, יובה וברצלונה התאחדו ביחד לצעוק-לא היה פנדל, שוד המאה

היה שם פנדל והם יודעים את זה, אבל אם יש לברסה הזדמנות להחזיר לריאל מדריד על שנה שעברה מול פאריס, אז הם קופצים.

לא יעזור המחאות של התקשורת הקטלונית, שאין להם על מה לאחז, אז הם מספרים שזה שוד המאה..כנראה שאלציימהר זה מחלה בעיתית כי שוד המאה היה ברצלונה-פאריס(ויש מוסיפים את ברצלונה-צ'לסי)גם השנה רומא וצ'לסי קופחו ע"י השופטים במשחקים מולם ב2 פנדלים שלא נשרקו, אבל הם תמיד מסתכלים על ריאל מדריד, דווקא הפעם לא היה להם על מה.

בסופו של דבר "הכל פרסונלי", אלו שאוהבים את ההם יצעקו פנדל, האלו שלא יגידו "שוד", אני בתור אוהד יובה לא נותן את דעתי על המקרה, את המשחק מן הסתם לא ראיתי כמו כולנו, וגם את התקציר העדפתי לדפדף בגלל שיודע שידכא אותי לראות את שקרה, אוהד ספורט לא באמת יכול להיות אובייקטיבי ככל שינסה, קח את מכבי לדוגמה, אנחנו היחידים שחושבים שמקופחים ע"י השופט, כל שאר האנשים שאינם אוהדי מכבי יספרו לך בלהיטות ובחריפות למה אתה "משקר", ולמה בעצם מכבי היא החביבה של השופטים, למרות שלא יכולים להוכיח זאת בעובדות בשטח..

• 2 weeks later...