Jump to content

ליגת אלופות..

אלירןMTA

Recommended Posts

מה שקרה כאן זה אחת לדור, אף קבוצה בעולם לא יכולה להחזיק כדור ככה מול ברסה ולהסתכל לה בעיניים כמו שרומא עשתה, אני בטוח שזה לא יקרה גם עוד מיליון שנה אחרי, רומא נתנה משחק אדיר מול רומא וביטלה אותה לגמרי, ההגנה של ברבה לא הסתדרה עם דזקו בכלל..בחיים לא ראיתי את ברסה כלכך זחוחה ושאננית עמו היום, וואלה הגיע לרומא..

ביחס לפוטנציאל שלה, רומא נתנה את אחד המשחקים הגדולים ביותר שראיתי מקבוצת כדורגל בשנים האחרונות. 100% פאסיון.

דה רוסי קיבע הערב סופית את מקומו בהיכל התהילה... לבן זונה יש לב במשקל 15 קילו. הוא ההתגלמות הכדורגלנית של האריה השואג.

די פרנצ׳סקו פשוט מאמן מבריק, עוד מימיו בססואולו. מאמין שיביא לאיטליה מונדיאל ביום מן הימים.

דרך אגב פיקנטריה..אליסון ביציאה סטייל חואן פאבלו מול באזל, יוצא לי בסוף מול פיקה שכמעט גונב לו כדור ולמזלו דמבלה בעט מעל השער

פיקה היה שם באופסייד ברור, הקוון כנראה התבלבל מהעובדה ששחקני ברצלונה השאירו את הכדור אחד לשני.

המצב של דמבלה לא היה כזה מסוכן אגב, נדרשת בעיטה מהסרטים כדי להבקיע משם. אליסון בעיניי שני היום רק לדה חאה.

לא ברור לי על מה פיקה חשב כשהוא תפס ככה את דזקו, מעבר לזה שהוא שחקן מלוכלך,

מה הסיכויים שתמשוך את היד של השחקן יותר מ 5 שניות והשופט לא יראה את זה?

פיקה היה שם באופסייד ברור, הקוון כנראה התבלבל מהעבודה ששחקני ברצלונה השאירו שם את הכדור אחד לשני.

המצב של דמבלה לא היה כזה מסוכן אגב, נדרשת בעיטה מהסרטים כדי להבקיע משם. אליסון בעיניי שני היום רק לדה חאה.

אופסייד של 3 מטר.

אדום לדעתי בפנדל. אפילו היום השופטים ניסו לעזור למאמי הבינלאומית אבל כשלו.

פיקה היה שם באופסייד ברור, הקוון כנראה התבלבל מהעובדה ששחקני ברצלונה השאירו את הכדור אחד לשני.

בכלל אני חושב שגם אם פיקה לא בנבדל צריכה להגיע שריקה, כבר ההגנה נעצרה בגלל שהכדור הלך לשחקן שכן היה בנבדל וכל המהלך הושפע מכך.

יש לך לינק לזה אולי?

ymtywzji2ujo.jpeg

אגב לפני שבוע היחס לזכייה של רומא בליגת אלופות עמד על 251 עכשיו הוא עומד על 11

di1x2wqezjon.jpeg

יפה לראות את הקבוצות האיטלקיות מפרגנות

otdrzml5mmmm.jpeg

מישהו מגמ'ייקה שם בטעות אלף דולר על רומא ניסה לבטל לא הצליח זכה ב52 אלף דולר

jw5ymrdlzzey.jpeg

חגיגות מרגשות בתא העיתונאים

https://twitter.com/paulrogers73/status/983806357869604864

אוהד מילאן הבטיח לעשות קעקוע של רומא על התחת אם הם יעברו את ברצלונה

2uzgm1yzzoek.jpeg

yowyyyzt5mmm.jpeg

יש מצב שזה הכי רחוק שרומא הגיעה איי פעם?

כמו שאמרו כאן, ב-1984 רומא שיחקה בגמר האלופות מול ליברפול באולימפיקו. ליברפול ניצחה בפנדלים אחרי הצגה של גרובלאר . המשחק הזה לווה באלימות של אוהדים איטלקים נגד אוהדי ליברפול, ש"נקמו" באוהדי יובנטוס בגמר האלופות הזכור לשמצה בהייזל שנה אחרי זה. גמר שבעקבותיו האנגליות הושעו מגביעי אירופה השונים ל-5 שנים!

כן, אבל סיטי משחקת כדורגל אחר.

רציתי לראות ריאל-סיטי או בארסה-סיטי

מה?? אתה ראית תכדורגל של ליברפול העונה?? עזוב שאין להם הגנה ושוער אחרת הם היו גם אלופי אנגליה,אבל יש להם התקפה מדהימה וכדורגל משובח,כל העונה אני עוקב אחריהם ותאמין לי שאם לקלופ היה חצי מהכלים של פפ ליברפול הייתה הולכת על כל התארים בגדול.

מסכן קוטיניו..

עזב את ליברפול וחתם בבארסה כדי לזכות בליגת אלופות.

איזה תזמון גרוע

קודם כל, הוא יקח אליפות.

ב', שימות. הלוואי שהעונה הזאת תסתיים כמו העונה שאואן עזב לריאל כדי לזכות בתארים

ביחס לפוטנציאל שלה, רומא נתנה את אחד המשחקים הגדולים ביותר שראיתי מקבוצת כדורגל בשנים האחרונות. 100% פאסיון.

דה רוסי קיבע הערב סופית את מקומו בהיכל התהילה... לבן זונה יש לב במשקל 15 קילו. הוא ההתגלמות הכדורגלנית של האריה השואג.

די פרנצ׳סקו פשוט מאמן מבריק, עוד מימיו בססואולו. מאמין שיביא לאיטליה מונדיאל ביום מן הימים.

מקווה בשבילו שזה יהיה עוד 15 שנה, צריך להתקדם בקריירת הקבוצות, הוא בטופ של המאמנים היום, אימון נבחרות זה חרא גדול. מקווה של יירש את אלגרי איכשהו, זה יהיה סתם מגעיל.