Jump to content

ליגת אלופות..

אלירןMTA

Recommended Posts

אתם מפרגנים ליובה יותר מדי

גם אני חושב... לדעתי בלי שום קשר שם נגד ריאל הם הכי פחות טובים מכל השמיניה.

והכי קטע שמולה משחקת ריאל מדריד.

תשמעו אם ריאל לוקחים איכשהו את הצ'מפיונס העונה, מגיע להם גביע מיוחד כי הם קיבלו קבוצות קשות לאורך כל הדרך.

תשמעו אם ריאל לוקחים איכשהו את הצ'מפיונס העונה, מגיע להם גביע מיוחד כי הם קיבלו קבוצות קשות לאורך כל הדרך.

וגם כי הם פח השנה, אבל בליגת האלופות כאילו קבוצה אחרת לגמרי

רק אני התאכזבתי מהגרלה? סיטי - ליברפול מאותו ליגה מה שאני פחות אוהב בליגת האלופות שבאות קבוצות מאותה מדינה, באיירן - סביליה ובארסה - רומא ברור לכולם מי תעלה וריאל - יובה זה מעניין אבל כבר נפגשו שנה שעברה. אני רציתי מפגשים חדשים כמו ליברפול - בארסה/ריאל או סיטי - באיירן אפילו יובה - באיירן/ליברפול. מרגיש לי שחסר המפגש החדש כמו שהיה יובה - טוטנהאם.

ליברפול מול ברצלונה באמת היה יכול להיות חוויה

ההגנה של ליברפול מסוגלת להתמודד עם ברצלונה?

האמת שאני לא רואה ליגה אנגלית והבנתי בעיקר מהתגובות בפורום שההגנה שלהם ברמה של צ'מפיונשיפ.

ואן דייק הביא את השינוי?

ההגנה של ליברפול מסוגלת להתמודד עם ברצלונה?

האמת שאני לא רואה ליגה אנגלית והבנתי בעיקר מהתגובות בפורום שההגנה שלהם ברמה של צ'מפיונשיפ.

ואן דייק הביא את השינוי?

אפשר לומר שכן. ההגנה שלהם התייצבה לאחרונה.

לא איזו הגנת ברזל, אבל הגנה נורמלית סך הכל.

לא ראיתי שיש נושא סופ"ש אירופי אז נקפיץ את זה.

מה נסגר עם מוריניו? הוא מתחיל להישמע כמו ז׳וטאוטאס. וזה עוד אחרי ניצחון.

לא ראיתי שיש נושא סופ"ש אירופי אז נקפיץ את זה.

מה נסגר עם מוריניו? הוא מתחיל להישמע כמו ז׳וטאוטאס. וזה עוד אחרי ניצחון.

לא יודע מה אמר אתמול, אבל היה לו לפני כמה ימים נאום של 12 דקות במסיבת עיתונאים שהוא מקריא נתונים כמו מויקיפדיה וחופר על football heritage, בהקשר לזה שהוא קיבל קבוצה שלא הצליחה לעשות שום דבר משמעותי בזירה האירופאית והמקומית כבר 6-7 שנים ושבהשוואה לעונות קודמות העונה הנוכחית מצביעה על מגמת שיפור. חפר שזה כמובן בניגוד לפפ שקיבל קבוצה שכבר לקחה לאחרונה 2 אליפויות והתחרתה על אליפויות כבר מספר שנים ברצף (כרגיל, רמת הזלזול שלו בקולגות היא מגעילה ומגוחכת), ושהוא הגיע ליונייטד בתור אתגר להחזיר אותה לטופ בניגוד למשרות אחרות שיכל לקבל שם הליגה כבר הייתה יכולה להיות בכיס שלו. כמובן שבלי להזכיר שמות, הוא גם דאג להשמיץ שחקנים שעזבו את יונייטד מאז שהגיע רק כדי להבהיר את הנקודה שהוא קיבל כביכול לא מעט שחקנים חלשים.

בקיצור, בלנדר שחצן שלא מסוגל להודות בכישלונות שלו. לגמרי איבד את זה.

רונאלדו חוזר לעצמו(בפעם המי יודע כמה שהוא מתחיל חלש ואז נכנס בינואר לכושר מטורף) ושוב מראה עד כמה שהוא נכנס לכושר הוא בלתי ניתן לעצירה.

נמאס לשמוע בכל פעם בישיבות של כדורגל עם אנשים איך כל פעם אנשים נהנים להוריד מערכו וקוראים לו דחקן וכ'ו..אבל אומרים שהוא גולר וזהו..גולר זה קבאני, רונאלדו הוא מכונה..הבן אדם עם כשרון פשוט הפך את עצמו למה שהוא היום וזה הגדולה שלו.

לא יודע מה אמר אתמול, אבל היה לו לפני כמה ימים נאום של 12 דקות במסיבת עיתונאים שהוא מקריא נתונים כמו מויקיפדיה וחופר על football heritage, בהקשר לזה שהוא קיבל קבוצה שלא הצליחה לעשות שום דבר משמעותי בזירה האירופאית והמקומית כבר 6-7 שנים ושבהשוואה לעונות קודמות העונה הנוכחית מצביעה על מגמת שיפור. חפר שזה כמובן בניגוד לפפ שקיבל קבוצה שכבר לקחה לאחרונה 2 אליפויות והתחרתה על אליפויות כבר מספר שנים ברצף (כרגיל, רמת הזלזול שלו בקולגות היא מגעילה ומגוחכת), ושהוא הגיע ליונייטד בתור אתגר להחזיר אותה לטופ בניגוד למשרות אחרות שיכל לקבל שם הליגה כבר הייתה יכולה להיות בכיס שלו. כמובן שבלי להזכיר שמות, הוא גם דאג להשמיץ שחקנים שעזבו את יונייטד מאז שהגיע רק כדי להבהיר את הנקודה שהוא קיבל כביכול לא מעט שחקנים חלשים.

בקיצור, בלנדר שחצן שלא מסוגל להודות בכישלונות שלו. לגמרי איבד את זה.

הוא אמר שמשהו על זה שרק מאטיץ׳ (כמובן) היה טוב בניצחון על ברייטון בגביע, ושהוא היה אי שמוקף לא במים אלא בחוסר רמה ואופי. משהו כזה. הזוי לחלוטין. רק על הריאיונות האלה אני מוותר עליו בסוף העונה במקום יונייטד. הוא הרבה דברים, אבל מנהיג זה לא אחד מהם.

רונאלדו חוזר לעצמו(בפעם המי יודע כמה שהוא מתחיל חלש ואז נכנס בינואר לכושר מטורף) ושוב מראה עד כמה שהוא נכנס לכושר הוא בלתי ניתן לעצירה.

נמאס לשמוע בכל פעם בישיבות של כדורגל עם אנשים איך כל פעם אנשים נהנים להוריד מערכו וקוראים לו דחקן וכ'ו..אבל אומרים שהוא גולר וזהו..גולר זה קבאני, רונאלדו הוא מכונה..הבן אדם עם כשרון פשוט הפך את עצמו למה שהוא היום וזה הגדולה שלו.

21 גולים מתחילת 2018, קפץ מ-4 שערי ליגה באמצע ינואר ל-22 עכשיו.

האיש מפלצת. הוא ומסי משחקים במוד שחקן של פיפא ברמת amateur, רק באמת.

• 4 weeks later...