Jump to content

ליגת אלופות..

אלירןMTA

Recommended Posts

ברור שפנדל, יובה התבאסו בגלל קאמבק נפלא וחושבים שהשופט צריך להתחשב בזה.

נעזוב בצד שהיה פנדל מיליארד אחוז ועכשיו בתקשורת יש רעש כאילו הפנדל גבולי.

ריאל מדריד משנת 98 זכתה בשלבים חשובים לשריקה ל אחת לטובתה(לא מוצדקת) וזה היה נגד באיירן(שכמובן באיירן זכתה במשחק הראשון לפנדל הזייה שוידאל החמיץ)ותבדקו את מה שאני אומר.

ריאל מדריד זאת קבוצה שצריכה לקבל רק מהשם שלה כל שלב החלטה לטובתה ובמקום זה קורה בדיוק ההפך.

השופט פסל גול חוקי שלצאיסקו, ולא נתן צהוב שני למנדזוקיץ על פצצה לפנים של קארבחל ועוד הם מעיזים לדבר עם השופט?? הזייה הזייה הזייה

אגב אני אשמח לקבל סיבה מנומקת מדוע המקרה הספציפי אינו פנדל? בינתיים לא ראיתי שמישהו רשם סיבה הגיונית אחת מדוע זה לא פנדל. סיבה כמו "לא פנדל בחיים" לא מתקבלת!

אגב אני אשמח לקבל סיבה מנומקת מדוע המקרה הספציפי אינו פנדל? בינתיים לא ראיתי שמישהו רשם סיבה הגיונית אחת מדוע זה לא פנדל. סיבה כמו "לא פנדל בחיים" לא מתקבלת!

לא פנדל - אוהד ברצלונה

כמו שאני רואה את זה, בנעטיה הלך לכדור.

הבן אדם הרים רגל להרחיק כדור מחזה של שחקן. אפילו אם הלך לכדור ואפילו אם לא גרם לו לאבד שיווי משקל כשבא מאחוריו, זה במינימום של המינימום משחק מסוכן לדעתי. פנדל.

זו מן קלישאה כזו שזורקים בכל פעם שיש פנדל שלא כולם מסכימים עליו, אבל אני לא ראיתי יותר מידי דברים כאלה שעושה שחקן הגנה בקרן.

לגמרי. לא ראיתי בחיים דבר כזה בקרן (בכלל לא זוכר מתי ראיתי הרמת רגל כזאת ברחבה), ואם זה קורה בכל מקום אחר על המגרש ובכל דקה אחרת - למישהו יש ספק שמדובר בפאול?

הדיבורים על הדקה ועל זה ש"הרס קאמבק" בכלל נשמעים כמו הבכי של ב"ש על זה שאנחנו לא מזיזים את המשחק לר"ג כדי "לאפשר חגיגת כדורגל". לא רלוונטי בשיט. כמו ילד קטן שבוכה כי לא קיבל את הצעצוע שביקש.

אענה לך ולמי שהתייחס לתגובה שלי:

קודם כל, יש טענות גם על ה"דחיפה" וגם על ההרמת רגל (שזה דבר מוזר בפני עצמו)

לגבי ההרמת רגל של בנעטיה - אין שום קשר. ואסקז נופל כבר לפני וזה לא משנה כלום. חוץ מזה, זה דבר לגיטימי לעשות, הוא לא שהוא פירק אותו..

לגבי הדחיפה כביכול - בנעטיה נוגע בו עם 2 ידיים בדיוק לחצי שניה והוא נפל. ואסקז ממש לא היה לבד כמו שאתם אומרים, אלא בנעטיה סגר עליו בטירוף והיה עליו לחץ גדול. בגלל זה והנגיעה הקלה של בנעטיה, ואסקז צלל(לדעתי כי פחד מבנעטיה ולא האמין שהוא יכול לבעוט).

ונגיד נגיד שאני טועה ולוקאס ואסקז לא צלל, אז הוא נפל מהנגיעה הקטנה של בנעטיה ומהלחץ הפסיכי שהוא היה בו. לא כל נפילה ברחבה(או בכל מקום במגרש) זה פנדל.

אם שחקן נותן גוף ברחבה ומפיל שחקן אחר אז זה אוטומטית פנדל? כי הוא איבד את שיווי המשקל? לא, כי זה לא עבירה. אותו דבר פה - אין פה עבירה.

באמת מבקש מכם לחשוב מה היה קורה אם זה היה נגד מכבי, אני בטוח שאין אחד פה שלא היה אומר שהשופט חייב למות

שוב חשוב לי לציין שאני לא אוהד בארסה או יובה ולא מעניינת אותי העובדה שזה היה דקה 93, גם פנדל כזה בדקה 30 הוא טעות שיפוט ולא צריך להישרק.

כמו שאני רואה את זה, בנעטיה הלך לכדור.

הלך לכדור זה טוב ויפה, אבל כשהוא יוצר מגע מאחורה גם עם הידיים וגם עם הרגל וכתוצאה מהמגע השחקן נופל, שאמור להיות באחד מול אחד מול השוער זה פנדל. מה גם שאין שום מגע בכדור (ורואים בסרטון בצורה ברורה שאין שום מגע בכדור ואין דיפלקשן של הכדור)

לגבי ההרמת רגל של בנעטיה - אין שום קשר. ואסקז נופל כבר לפני וזה לא משנה כלום. חוץ מזה, זה דבר לגיטימי לעשות, הוא לא שהוא פירק אותו..

לגבי הדחיפה כביכול - בנעטיה נוגע בו עם 2 ידיים בדיוק לחצי שניה והוא נפל. ואסקז ממש לא היה לבד כמו שאתם אומרים, אלא בנעטיה סגר עליו בטירוף והיה עליו לחץ גדול. בגלל זה והנגיעה הקלה של בנעטיה, ואסקז צלל(לדעתי כי פחד מבנעטיה ולא האמין שהוא יכול לבעוט).

ונגיד נגיד שאני טועה ולוקאס ואסקז לא צלל, אז הוא נפל מהנגיעה הקטנה של בנעטיה ומהלחץ הפסיכי שהוא היה בו. לא כל נפילה ברחבה(או בכל מקום במגרש) זה פנדל.

אם שחקן נותן גוף ברחבה ומפיל שחקן אחר אז זה אוטומטית פנדל? כי הוא איבד את שיווי המשקל? לא, כי זה לא עבירה. אותו דבר פה - אין פה עבירה.

באמת מבקש מכם לחשוב מה היה קורה אם זה היה נגד מכבי, אני בטוח שאין אחד פה שלא היה אומר שהשופט חייב למות

שוב חשוב לי לציין שאני לא אוהד בארסה או יובה ולא מעניינת אותי העובדה שזה היה דקה 93, גם פנדל כזה בדקה 30 הוא טעות שיפוט ולא צריך להישרק.

https://twitter.com/peinado90/status/984175942254911493

תסתכל על הבעת הפנים של ואסקס בזמן הדחיפה מאחורה! שינוי הבעת פנים כזאת לא נובעת מדחיפה קלילה או ניסיון צלילה, רואים גם בצורה ברורה שזה גורם לו לאבד שיווי משקל. עכשיו לגבי הרגל, אם לשפוט לפי מה שכתבת, אז ואסקס אמור לעוף קדימה בתנועה הטבעית של הגוף, אשמח להסבר איך ואסקס עף לצד בכניסת הרגל מצד בנעטיה?

נכון שלא כל נגיעה ברחבה זה פנדל, אבל כאשר הנגיעה הזאת מפילה שחקן שנמצא במצב וודאי לכיבוש שער, זה פנדל ידידי!

נכון שאני אוהד ריאל, אבל אני באמת שלא מבין את התלונות על כך שלא היה פנדל. כל התירוצים הם מאוד כלליים ולא מתייחסים לגופו של המקרה.

ואני חוזר ואומר כל זאת ללא שום מגע של בנעטיה בכדור!

אין קבוצות שאני יותר שונא מברסה וריאל והטרנד המעורר רחמים הזה בארץ. רק מהראש אני זוכר כמה מכירות לטובתן בליגת האלופות. ברסה נגד פריז, ברסה נגד צלסי, ריאל נגד באיירן וכמובן הפנדל ההזוי נגד יובה . חלום שלי שבאיירן יעלו מגול דקה 97 עם היד בנבדל .

ואסקס לא נופל לבד. הוא ממקם את הגוף (לקראת בעיטה או כדי לעצור את הכדור על החזה לקראת בעיטה, זה לא באמת משנה).

הוא נופל לאחר שמסה נכנסת בו מאחורה. ממש לא לבד. הוא לא פירק אותו? רק על פירוק נותנים פנדל?

בנעטיה דוחף אותו וגם עם הנגיעה נראית לא משמעותית, היא גורמת לואסקס לאבד שיווי משקל וליפול (אל תשכח שבנעטיה הוא גם עם מסה גדולה לעומת ואסקס וגם מגיע בריצה עם תנופה).

ואסקס פחד מבנעטיה? הוא היה לבד מול שוער ורק חשב על לבעוט. לא היה לו מושג שבנעטיה עומד לגעת בו באותו רגע. אתה ממש מרגיש שואסקס חיפש את הפנדל משום מה.

אתה צודק שלא כל נפילה ברחבה היא פנדל. אבל בסיטואציה הזאת, זה כן. הרי אם לא ההתערבות של בנעטיה באותו חלקיק שניה, זה כנראה גול. ואסקס עמד מול השער במרחק מושלם כשהוא פנוי לחלוטין ורק צריך לבחור פינה לבעוט אליה. לכן מגע קטן שגורם לו ליפול בזמן הבעיטה זה הכשלה שכן מחייבת פנדל.

הבן אדם הרים רגל להרחיק כדור מחזה של שחקן. אפילו אם הלך לכדור ואפילו אם לא גרם לו לאבד שיווי משקל כשבא מאחוריו, זה במינימום של המינימום משחק מסוכן לדעתי. פנדל.

משחק מסוכן ברחבה זה לפי מה שזכור לי בעיטה חופשית לא ישירה, ולא פנדל.

לדעתי הגיע פה פנדל בגלל הדחיפה, ואני לא מבין את ההשוואה לדחיפות במצבי קרן כשהכדור עוד באוויר או אפילו על נקודת הקרן לעומת מצב בו הכדור בחזקת שחקן במצב ודאי לכיבוש שער.

פנדל מבאס מאוד מאוד, אבל פנדל

אין קבוצות שאני יותר שונא מברסה וריאל והטרנד המעורר רחמים הזה בארץ. רק מהראש אני זוכר כמה מכירות לטובתן בליגת האלופות. ברסה נגד פריז, ברסה נגד צלסי, ריאל נגד באיירן וכמובן הפנדל ההזוי נגד יובה . חלום שלי שבאיירן יעלו מגול דקה 97 עם היד בנבדל .

אתה יודע שפסלו לריאל גול חוקי בטענת נבדל? אתה יודע שגם באיירן קיבלו מתנה גדולה מהשופט באותו משחק שאתה מדבר עליו?

אתה יודע שפסלו לריאל גול חוקי בטענת נבדל? אתה יודע שגם באיירן קיבלו מתנה גדולה מהשופט באותו משחק שאתה מדבר עליו?

דווקא הגול של איסקו אני כן חושב שהיה מנבדל. קטנטן אבל נבדל.

המשחק מול באיירן זו גניבת דעת רצינית, בוכים על זה שוידאל קיבל צהוב והורחק כשהיה צריך לקבל צהוב שני עוד קודם. חוץ מזה, השער של לבנדובסקי הובקע מנבדל ברור.

המשחק מול באיירן זו גניבת דעת רצינית, בוכים על זה שוידאל קיבל צהוב והורחק כשהיה צריך לקבל צהוב שני עוד קודם. חוץ מזה, השער של לבנדובסקי הובקע מנבדל ברור.

ומה במשחק הראשון במצב של 1-0 לבאיירן שהם קיבלו פנדל שלא היה ולא נברא ווידאל החמיץ? שוב אני חוזר על מה שאמרתי ריאל נהנתנה מטעות שיפוט אחת משמינית גמר ליגת האלופות ועד הגמר לטובתה ב20 שנה האחרונות, אף אחד לא יכול לסתור את המציאות.

זה מדהים כמה כולם מנסים לשקר בלי לגבות את הדברים שלהם

בגול של איסקו לא היה נבדל, אני לא מצליח לעלות תמונות אז אשים קישור

http://prntscr.com/j54t2s

http://prntscr.com/j54sur

ואכן מסכים איתך, כל אחד בוחר מה שנוח לו לזכור, בדרך כלל זוכרים את טעויות השיפוט שנשרקו לטובת הקבוצה שאותה הם שונאים ולא זוכרים טעויות שקיפחו במקרה הזה את ריאל!

בגול של איסקו לא היה נבדל, אני לא מצליח לעלות תמונות אז אשים קישור

http://prntscr.com/j54t2s

http://prntscr.com/j54sur

ואכן מסכים איתך, כל אחד בוחר מה שנוח לו לזכור, בדרך כלל זוכרים את טעויות השיפוט שנשרקו לטובת הקבוצה שאותה הם שונאים ולא זוכרים טעויות שקיפחו במקרה הזה את ריאל!

לא חושב שזאת אותה תמונה... בתמונה הראשונה, המוגדלת, אין נבדל אבל בתמונה הרגילה זה נראה שכן.

אני בספק אם זאת אותה תמונה רק מוגדלת.

גם בתמונה השניה הרגליים של קייליני באותו קו עם הגוף של איסקו. קו אחד, ולפי החוקה במצב כזה הולכים עם ההתקפה! אגב את התמונה הראשונה פירסמו בתקשורת האיטלקית. נראה שוני בין התמונות רק בגל שהזווית קצת אחרת, אבל עדיין בשתי התמונות לא רואים נבדל.

ריאל לא מקבלת מתנות מהשופטים אך תמיד משום מה אוהבים לצייר אותם ככאלה שכן.

רק בארסה שמוכרים לה בכל משחק חשוב בערך זה מרגש.

כל כך מגיע להם מה שעשו להם רומא. באותה חזרה על פסז היה גם כן טעויות שיפוט קריטיות לטובתם.

לא חושב שזאת אותה תמונה... בתמונה הראשונה, המוגדלת, אין נבדל אבל בתמונה הרגילה זה נראה שכן.

אני בספק אם זאת אותה תמונה רק מוגדלת.

גם לי היה נראה שנבדל ובגלל הפורום קצת חפרתי ונתקלתי בכתבה הבאה: http://rebrn.com/re/iscos-goal-for-was-surely-not-offside-it-would-have-changed-th-4568849/

אגב עדיין אני לא סגור על אם היה או לא, כנ"ל לגבי הפנדל.