Jump to content

שחקנים שבש לא פנתה אליהם בשבוע לפני משחק מולם:

Sawyerdroid

Recommended Posts

זה מצחיק ת'כלס שאנחנו מתעצבנים על משהו ששמעון שנים עשה....

אני אישית לא מתעצבן על זה, בטח שלשחקן נשאר חצי שנה בחוזה. מה שמעצבן אותי שמכבי עשתה את זה בכדורסל ובכדורגל(כולם בכו על גורדי שמדבר עם שחקנים) כולם יצאו עלינו.

תודה.

הבכיינות קצת עברה פה כל גבול, שוב.

צודק, נהיה ג'נטלמנים כמו ג'ורדי ונבליג. תזכור שבינתיים ב"ש בכתה על השופטים ושלחה מכתבים להתאחדות ואנחנו שתקנו ומאז השיפוט כולם יודעים מי המרוויחים העיקרים. אז גם עכשיו שב"ש משחקת מלוכלך גם נשתוק ובסוף יודעים מי מזדיין מזה. העיקר לא להיות "בכיינים".

אני גם מסכים שאין טעם לבכות על הסיכומים שלהם עם שחקנים שמסיימים חוזה.

אלה החוקים, מותר לפנות לשחקנים שמסיימים חוזה מינואר, זה לגיטימי לחלוטין ואני לא רואה בכך בעיה.

מה שמפריע לי הוא אי האחידות ביחס התקשורתי. אם זה היה הפוך אז היו עושים לנו את המוות. למרות זאת הם עדיין נתפסים כקבוצה החביבה והסימפטית מהפריפריה בדרום שרק רוצים להמשיך לעשות סנסציות מול הקבוצה העשירה מתל אביב.

למרות שהם מחתימים חצי ליגה ומוציאים הון עתק על שחקנים כושלים, אנחנו נתפסים כעשירים שצריך להגביל להם את התקציב.

זה מצחיק ת'כלס שאנחנו מתעצבנים על משהו ששמעון שנים עשה....

אני אישית לא מתעצבן להפך אם זה גורם להם להביא את כל הסחורה הבינונית הזו אז מעולה, כמו שאמרתי מקודם.

מה שכן, זה גם לשים להם מראה מול הפנים אחרי שהם דואגים לטפח את הנראטיב המאוס שלהם.

צודק, נהיה ג'נטלמנים כמו ג'ורדי ונבליג. תזכור שבינתיים ב"ש בכתה על השופטים ושלחה מכתבים להתאחדות ואנחנו שתקנו ומאז השיפוט כולם יודעים מי המרוויחים העיקרים. אז גם עכשיו שב"ש משחקת מלוכלך גם נשתוק ובסוף יודעים מי מזדיין מזה. העיקר לא להיות "בכיינים".

מה שקורה פה עם השופטים ומערך בתי הדין הוא חרפה, ודרושה פה חקירה רצינית.

לגבי מעשים חוקיים, שנעשים בכל מקום על הגלובוס ואולי גם שיטתו של שמעון מזרחי במשך שנים, מעניין לי ת'קצה. באר שבע לא עוברת כאן על החוק, אלא "משפרת" את מצבת הישראלים שלה. אוגו בדרך החוצה, ראדי בן 82, אז איזו סיבה אין להחתים את ממן וקבהא? איזה ישראלים אחרים יש בשוק?

איזה מגנים שמאליים ישראלים סבירים יש כאן? דוידזאדה, טוואטחה וזהו. שיימן בעיניי שחקן טוב, ובקונוטציה כזו או אחרת אשמח אם הוא היה מתחרה גם פה על ההרכב.

אז על מה הבכי כאן?

אפרופו חוקי, אנחנו פעלנו ככה בשלוש השנים הראשונות של ג'ורדי. לא ראיתי כאן בכי יוצא דופן על לפעול בדרך הזו ועל ניקיון ויושר המידות.

חוץ ממקרה ורמוט שהיה חריג, תזכיר לי עוד מקרים כאלו שפנינו לשחקן לפני המשחק נגדנו או מתחרים איתנו על האליפות? ובמקרה ורמוט עשו לנו את המוות. לב"ש?

חוץ ממקרה ורמוט שהיה חריג, תזכיר לי עוד מקרים כאלו שפנינו לשחקן לפני המשחק נגדנו או מתחרים איתנו על האליפות? ובמקרה ורמוט עשו לנו את המוות. לב"ש?

דמארי יותר מפעם אחת.

יניב קטן לפני הפרישה(כן כן, עצוב).

לא רושמים את זה על הנייר, אבל ברור לך שמכבי מעוניינת באוחנה נכון? סביר להניח שהתרחשו גישושים בין הסוכן לבין גורמים במכבי?

ובכללי, זה בכלל משנה מאיזו קבוצה אתה מחתים שחקן כחוק? הם פועלים מהר, בתחילת האופציה להחתים שחקנים לפני סיום חוזה ולא כמו מכבי שממתינים, עד השנייה האחרונה.

בניון

בכל מקרה מה שמעצבן זה שהם ימשיכו עם החוסר מודעות שגולדהאר הורס את הליגה

כל הבכי וההיסטריה הזאת סביב שמואל פאקינג שיימן.

מביך.

שישחק, שלא ישחק, למי אכפת?

אם לא ניקח אליפות, הוא בטח לא יהיה הסיבה.

נדפקתם לגמרי.

שיימן זה לא העניין.

הקבוצה המטונפת שמדברת עם שחקנים באמצע עונה. שחקן בקבוצה שב״ש תפגוש עוד פעמיים העונה.

זה לא כזה עניין גדול ובאמת שגם שיימן לא כזה מעניין, אבל זה פשוט קורה באופן שיטתי. ולא מדברים על זה כמעט

אני מתעצבן מזה שלפני כל משחק הם "מתעניינים" בחצי סגל של היריבה, אבל במקרה שיימן אין בכלל מה להתעצבן כי זה חוקי וככה עושים בכל העולם.

זה לא אתי, אבל זה כשר, רק שהנסיכה אלונה לא תשחק אותה מאמא תרזה עכשיו.

בכל מקרה, הייתי שמח אם גם מכבי היו נוהגים ככה עם שחקנים שהם רוצים ונמצאים בשנה האחרונה לחוזה.

הם נכנסו לכם לראש הרבה יותר מידי.

ולצערי, זה נראה כמו פורום שדים. בבכיינות, ברדיפה, בהתעסקות ביריבות. זה הכל עניין של מינון ובש מקבלת פה ווליום הרבה יותר גדול ממה שהיא ראויה והרוויחה.

נושא מיותר. לא מעניינים. עם זאת, הייתי שמח אם מכבי הייתה עושה מהלכים כאלו לו היו שחקנים שאכן שווים את זה. בסופו של יום, השוק הישראלי דל אז אי אפשר להגיד שזה מהלך מסריח. כמו שאמרו פה, באיירן עושה את זה כל ינואר, ובכללי זה משהו מאוד שגרתי בכדורגל היום.

הם נכנסו לכם לראש הרבה יותר מידי.

ולצערי, זה נראה כמו פורום שדים. בבכיינות, ברדיפה, בהתעסקות ביריבות. זה הכל עניין של מינון ובש מקבלת פה ווליום הרבה יותר גדול ממה שהיא ראויה והרוויחה.

הרוויחה את ההתעסקות הזאת בצדק. כבר 5 שנים שזאת היריבה העיקרית שלך, לקחו שתי אליפויות רצופות, מה עוד צריך?

הרוויחה את ההתעסקות הזאת בצדק. כבר 5 שנים שזאת היריבה העיקרית שלך, לקחו שתי אליפויות רצופות, מה עוד צריך?

הרוויחה את הבכי והנהי שלנו? וואלה אנחנו זולים.

לא, היא לא הרוויחה שיט. היא כן הרוויחה כבוד כאחלה מתמודדת. מכאן לפתוח אשכול על כל נוד שיוצא משם?צריך לסדר את הסטאנדרטים שלנו...

לא צריך כלום ולא משנה מי היריבה, צריך להתעסק בהם פחות. פחות.

הלוואי שהיינו מתנהלים כמו באירן ושותים את כל הכישרון המקומי מהיריבות, גם חצי שנה מראש.

מסכים ברמת העיקרון..אבל רוב הכישרון בליגה הזו שייך לך, מקווה שננצל את זה.