Jump to content

גביע המדינה

BODIROGA10

Recommended Posts

גם אני חושב שהוא לא מתאים מבחינת האופי

אבל מה לעשות שאתה לא יכול להרשות שיהיה בקבוצה אחרת. לא למדתם ממקרה דונטה סמית? אם הוא יהיה בקבוצה אחרת בארץ הוא ימשיך לאכול אותנו, או שכמו קלייברן יגיע רחוק באירופה ונצטער על זה שלא שמנו עליו את היד כשיכולנו.

ליגה ז' אבל הוא אחד הטובים שם.

את דונטה סמית ממש רציתי פה שהוא היה בחיפה, היה זר מעל הליגה

רייס לפי מה שמספרים וראיתי מקרה יותר קשה ממנו,יהיו יותר מידי דברים שלא יבליגו עליהם אצלנו

תבדוק את הממוצעים שלו במפעל הזה.

תראה, אני תופס ממנו שחקן כדורסל מעולה. אבל אתמול למשל הוא היה צריך לסיים את המשחק עם 10 איבודים לולא השריקות המוטות.

שאלת השאלות היא האם יש לו את האופי למועדון כמו מכבי.

אגב סתם נזכרתי, להוא שרשם פה שרוב אוהדי חולון הם אוהדים מכבי רגל. להיות אוהד של קבוצת הפועל ששרה מכבי זונה ופאק מכבי?

כמה אפס שרמוטה חסר כבוד אפשר להיות?

האמת שב2009 היה לי מנוי גם למכבי רגל וגם לחולון סל עד שלפני 5 6 שנים הבנתי שזה קצת הזוי ונהייתי די אדיש לכדורסל בארץ.

מי שלא גדל בחולון לא יבין את זה כל כך, כל העיר ממש חייה את הקבוצה. אם זה בבית ספר אפילו שהשחקנים היו באים אלינו לפעמים ואולם הפחים שהיה בלב העיר ומנוים בחינם לילדים שחולון היו בליגה לאומית.

אם כל זה ויקטור מגזים אחושרמוטה זה קיצוני מידי לדעתי.

אגב כל אוהדי הפועל בכדורגל פה גם אוהדי חולון בסל..

תראה, אני תופס ממנו שחקן כדורסל מעולה. אבל אתמול למשל הוא היה צריך לסיים את המשחק עם 10 איבודים לולא השריקות המוטות.

שאלת השאלות היא האם יש לו את האופי למועדון כמו מכבי.

שיחק 40 דק, מן הסתם שהוא יאבד. במיוחד שהוא מנסה לעשות מהלכים לא רגילים.

היה לו גם 7 אסיסטים, 7 ריבאונדים.

ויקטור תשובה אחד המביכים בסרטון בספורט 5 רואים אותו שר "פניני זיין את מכבי" מה התפקיד שלו שם דובר המועדון?

קיבל תפקיד במועודן לא מזמן. חושב שזה מה שעמי ביטון עשה במכבי. איש משק משהו כזה.

מכיר לט מעט אוהדים שרופים של מכבי רגל שאוהדי חולון, הם בעד מכבי באירופה ואף פעם לא שרים קללות על מכבי. הרבה יוזרים מהפורום הזה אוהדי חולון סל.

מכיר לט מעט אוהדים שרופים של מכבי רגל שאוהדי חולון, הם בעד מכבי באירופה ואף פעם לא שרים קללות על מכבי. הרבה יוזרים מהפורום הזה אוהדי חולון סל.

לא סותר את זה שזה מביך

שר פאק מכבי ומחר הוא הולך לעודד (לכאורה) את מכבי

אף פעם לא שרים נגד מכבי אבל אוהדים **הפועל** והקהל של קבוצתם האהובה שר נגד מכבי.

יותר גרועים מהרולקסים ואוהדי הצלחות פי אלף

אפסים. גועל נפש

רייס גוניור ממש לא מתאים לקבוצה כמו מכבי וליורוליג. אפה הוא ואיפה דונטה סמית? את דונטה אז ממש רציתי, הגנה והתקפה, מנהיגות. רייס כמו דף בהגנה, עם ראיית משחק פחות טובה. הוא רק אתלט יותר גדול ופינישיר איכותי

עזבו את 3/4 מהעבירות שלא היו שנשרקו לרייס, ברבע האחרון זכורים לי לפחות 4 מקרים שלא שרקו לנו עבירות ברורות.

החדירה לסל של ג'קסון משמאל, פניני עם עבירה ל3 זריקות על דיברתולומאו, עבירה על תומאס בפוסט אפ ותיקול של נוריס קול, 35 שניות לסוף שהיו משאירות לנו כדור בהתקפה האחרונה וסיכוי יותר טוב להיות ביתרון נקודה למהלך של חולון.

השיפוט אתמול היה בושה ושכל המתייפייפים ימשיכו בשלהם ואנחנו ביורוליג לנצח.

אני חושב שכל השחקנים צריכים לגלות סולידריות ולצאת כולם במתקפת שיימינג על השופטים בגמר ברשתות החברתיות בצורה דומה. כרגע יש סכנה שירחיקו 2-3 שחקנים. אם כולם יעשו את זה לא יוכלו להרחיק את כולם אז בטח יתנו איזה קנס שהקבוצה יכולה לסבסד להם.

לא אבין אף פעם את הקטע הזה של אנשים לאוהד מכבי רגל וקבוצה אחרת בסל או מכבי סל וקבוצה אחרת ברגל.

עכשיו בקשר לגמר עצמו מתי כבר יגיע הרגע שיתעסקו בבעיה הרצינית שיש אצל שופטים בארץ ולא בתגובות של אחרי אם זה שחקנים, מאמנים או בעלים?

הנהלת איגוד השופטים מגנה את ההתקפות החריגות של חלק משחקני מכבי תל אביב בתקשורת בעקבות משחק גמר הגביע", נכתב, "איגוד השופטים יפנה לתובע איגוד הכדורסל בבקשה להעמדתם לדין משמעתי. איגוד השופטים מודה לצוות השופטים על ניהול משחק קשה בצורה מוצלחת ומקצועית"

בסוף גם אנחנו עומדים לדין וגם מגבים את ה/שופטים על ניהול משחק בצורה מוצלחת

במקום שהאיגוד הקיקיוני יתן בראש על אחד מתצוגות השיפוט החלשות שנראו

אגב עד כמה שאני יודע פה זה לא איראן, מותר לכל אחד להביע את דעתו גם על גוף לכאורה מושחת

לא אבין אף פעם את הקטע הזה של אנשים לאוהד מכבי רגל וקבוצה אחרת בסל או מכבי סל וקבוצה אחרת ברגל.

עכשיו בקשר לגמר עצמו מתי כבר יגיע הרגע שיתעסקו בבעיה הרצינית שיש אצל שופטים בארץ ולא בתגובות של אחרי אם זה שחקנים, מאמנים או בעלים?

אוהדי ביתר ידועים בתור שונאי הפועל ירושלים.

אז חלקם שמעניין אותם כדורסל, בוחרים לאהוד את מכבי סל או חולון

אוהדי ביתר ידועים בתור שונאי הפועל ירושלים.

אז חלקם שמעניין אותם כדורסל, בוחרים לאהוד את מכבי סל או חולון

זה מילא, לגיטימי לאהוד מועדון אחר כשאין קבוצה למועדון שאתה אוהד בענף המקביל.

לאהוד מכבי סל וקבוצה אחרת ברגל או הפוך זה משהו שאני מתקשה להבין, ולשיר בגנות מכבי כמו שראינו שאוהד מכבי רגל עשה אתמול זה כבר הזוי.

דקה וחצי לסיום העבירה ששרקו לטיוס על רייס היא אחת המכורות שראיתי בחיים שלי, פשוט גועל נפש.

השופט ששרק לא ראה כלום, סתם ראה את רייס עף באוויר.

לא ראיתי אזכור פה, אז גיא פניני - חתיכת בן זונה גדול, אתה אוהב כשמשחק אצלך ומתעב כשנגדך, אבל עדיין הייתי מצפה לקצת פחות זיוני מוח מקפטן שלנו לשעבר, אפס.

לא ראיתי אזכור פה, אז גיא פניני - חתיכת בן זונה גדול, אתה אוהב כשמשחק אצלך ומתעב כשנגדך, אבל עדיין הייתי מצפה לקצת פחות זיוני מוח מקפטן שלנו לשעבר, אפס.

גם לא שמחתי כששיחק אצלנו + רשמתי מתישהו שהוא דמות מביכה בשביל לייצג את המועדון כקפטן. בן אדם קטן וחסר כבוד.

אם כבר גיא פניני

מה שמביך זה איך התקשורת מחבקת אותו פתאום, שהיה אצלנו תמיד הזכירו לא משנה מה את התקרית בדרבי, וכמה הוא מניפולטור ושחקן מלוכלך

פתאום הוא בהפועל חולון כולם מחבקים אותו, מנהיג, מביא ניסיון, מאמי לאומי

כל הכתבות שמלקקות לו פתאום זה מביך