Jump to content

גביע המדינה

BODIROGA10

Recommended Posts

כמה אפשר להתעסק בקללות של ספאחיה

ראשית בספורט5 (אתר הבית של מכבי, לא?), רבע שעה עד עכשיו בלי הפסקה במגרש פתוח, מומחה לקריאת שפתיים... מחר גמר גביע אפשר לדבר גם על זה?

כמה אפשר להתעסק בקללות של ספאחיה

ראשית בספורט5 (אתר הבית של מכבי, לא?), רבע שעה עד עכשיו בלי הפסקה במגרש פתוח, מומחה לקריאת שפתיים... מחר גמר גביע אפשר לדבר גם על זה?

למען האמת, דיי מביך מבחינת הכדורסל שלנו שאחרי התפרצות כזאת הוא לא מועמד לדין. לא רוצה להישמע אובר-אובייקטיבי אבל אם זה כל מאמן אחר בליגה כל אחד כאן היה זועם אם לא היה מורחק לעוד משחק-שניים. זה הרי היה ברור עוד בשידור הישיר שהוא מקלל את השופטים מול הפנים כמה פעמים, לא צריך שום מומחה בשביל לקרוא את השפתיים שלו. עם איך שספאחיה התנהג ועם איך שהוא מנהל משחקים לאחרונה, לא יזיק לו ולנו שיישב בצד כמה משחקים להירגע ולעשות חושבים. בכלל, איבד אצלי הרבה מאוד קרדיט על ההתנהגות חסרת האחריות הזאת במעמד כזה ובסיטואציה שנוצרה במשחק. יש לו המון מזל שניצחנו בסוף, אחרת היו צולבים אותו (ובצדק).

למען האמת, דיי מביך מבחינת הכדורסל שלנו שאחרי התפרצות כזאת הוא לא מועמד לדין. לא רוצה להישמע אובר-אובייקטיבי אבל אם זה כל מאמן אחר בליגה כל אחד כאן היה זועם אם לא היה מורחק לעוד משחק-שניים. זה הרי היה ברור עוד בשידור הישיר שהוא מקלל את השופטים מול הפנים כמה פעמים, לא צריך שום מומחה בשביל לקרוא את השפתיים שלו. עם איך שספאחיה התנהג ועם איך שהוא מנהל משחקים לאחרונה, לא יזיק לו ולנו שיישב בצד כמה משחקים להירגע ולעשות חושבים. בכלל, איבד אצלי הרבה מאוד קרדיט על ההתנהגות חסרת האחריות הזאת במעמד כזה ובסיטואציה שנוצרה במשחק. יש לו המון מזל שניצחנו בסוף, אחרת היו צולבים אותו (ובצדק).

לא הייתי שולל שעשה מה שעשה במודע.

כל מצבת הגבוהים שלנו תורכב מטיוס, כהן, שגב ודשון תומאס לפרקים. זה לא כזה נורא כי לחולון אין כמעט גבוהים וגם אלו שיש לה משחקים הרבה בחוץ. מניח שהחבר'ה עשו ניהול סיכונים והחליטו לתת לחולון לנסות לנצח אותנו בפנים ולא מהשלוש שזה גם הנשק העיקרי שלהם וחולשה מרכזית שלנו.

לטעמי החלטה נכונה.

כאילו דשון תומאס וג׳ק כהן יודעים לצאת לקלעים.

בולדן חשוב כדי לייצר את היתרון הפיזי והאתלטי ובעיקר כדי להוות איום על החדירות של גלן רייס.

הצלחנו לעצור את לוקה דונצ'יץ' על 11 ו-19 נקודות בשני המפגשים העונה, אין סיבה לא לעצור גם את גלן רייס שאגב הוא שחקן מאוד אינדבידואל, רוב הקליעות שלו מגיעות מזריקות משוגעות שאתה לא מבין איך נכנס.

15 נקודות במקסימום של רייס ומינימום חופש לשלשות של גיא יספיק לנו לגביע-9 רצוף.

בואו נאמין! יאללה מכבי

הצלחנו לעצור את לוקה דונצ'יץ' על 11 ו-19 נקודות בשני המפגשים העונה, אין סיבה לא לעצור גם את גלן רייס שאגב הוא שחקן מאוד אינדבידואל, רוב הקליעות שלו מגיעות מזריקות משוגעות שאתה לא מבין איך נכנס.

15 נקודות במקסימום של רייס ומינימום חופש לשלשות של גיא יספיק לנו לגביע-9 רצוף.

בואו נאמין! יאללה מכבי

ראיתי המון משחקים של חולון העונה, קודם כל רייס ג'וניור קולע הרבה כי הוא לא רואה אף אחד ממטר ולוקח המון זריקות. כמובן כי הוא גם מוכשר.

את בולדן הייתי רוצה לראות נטו בגלל הריבאונדים, כי מעל 10 נקודות זה די נדיר שהוא קולע. בכל מקרה לא חושב שההחלטה כזו רעה לא לרשום אותו, העדיפו את הניסיון של דשון על פניו.

גם אם רייס יקלע 25 נקודות ונצליח יחסית לעצור את הפורוודים - אלכסנדר ופניני, אני חושב שזה יספיק.

רק שקול ופייר יגיעו מפוקסים ולא בחצי כוח כמו בחצי גמר, מרגיש לי קשה מאוד שאפילו אנחנו לא פייבוריטים, אבל נקווה לטוב.

יש לי מחשבות שניות לגבי ההחלטה לוותר על בולדן. עם שמיכת גבוהים כל כך קצרה חולון ישחקו על להוציא 2-3 עבירות מג'ייק כהן או מטיוס והופ אנחנו בצרה רצינית. באם נצליח להמנע מעבירות לגבוהים- זה שלנו.

ראיתי המון משחקים של חולון העונה, קודם כל רייס ג'וניור קולע הרבה כי הוא לא רואה אף אחד ממטר ולוקח המון זריקות. כמובן כי הוא גם מוכשר.

את בולדן הייתי רוצה לראות נטו בגלל הריבאונדים, כי מעל 10 נקודות זה די נדיר שהוא קולע. בכל מקרה לא חושב שההחלטה כזו רעה לא לרשום אותו, העדיפו את הניסיון של דשון על פניו.

גם אם רייס יקלע 25 נקודות ונצליח יחסית לעצור את הפורוודים - אלכסנדר ופניני, אני חושב שזה יספיק.

רק שקול ופייר יגיעו מפוקסים ולא בחצי כוח כמו בחצי גמר, מרגיש לי קשה מאוד שאפילו אנחנו לא פייבוריטים, אבל נקווה לטוב.

אני בכל זאת חושב שאם רייס יקלע 25 זה לא יספיק לנו בלי קשר לכמה יקלעו שאר השחקנים שלהם.

וכמובן שאנחנו צריכים להיות מפוקסים ולא עם ראש בקיר כמו שנוריס קול לפעמים. נקווה שמסעדת 206 תהיה צהובה מתמיד הערב :toast:

מעניין אם נראה את ההשפעה של זה גם במשחק היום, נתוני סלים שלנו ושל חולון העונה (בליגה בלבד)

מכבי תל אביב: 1378 זכות , 1220 חובה

הפועל חולון : 1432 זכות , 1354 חובה

חולון עם ההתקפה הטובה בליגה, אנחנו עם ההגנה הכי טובה בליגה.

חולון ספגה עד עכשיו יותר מ-7 קבוצות בליגה - אנחנו, ירושלים, אשדוד, הפועל, גלבוע, אילת, נס ציונה.

רק שיהיה ברור: כדי לרשום שחקן אחר צריך אישור של היריבה, לא איגוד/מנהלת. נענו בשלילה = חולון סירבו

נוריס חולה, קיין נפגע במרפק, בולדן לא רשום

מריח לא משהו

רק שיהיה ברור: כדי לרשום שחקן אחר צריך אישור של היריבה, לא איגוד/מנהלת. נענו בשלילה = חולון סירבו

נוריס חולה, קיין נפגע במרפק, בולדן לא רשום

מריח לא משהו

מבין את חולון רוצים לנצח בכל מחיר

2-אל תשכח איך עלינו בגמר גביע ב6~2 (הרכב הזיה)