Jump to content

לדרוש שופטים מחול

BlueZ

Recommended Posts

זה מתקזז

+1

אני חושב שהשיפוט הערב היה די בסדר להוציא את האדום, שקורה שהשופט צריך עדשות,

והפנדל, שהשופט הוטעה בעקבות השדר,

ו5 עבירות של רייכרט שהיה צריך לקבל צהוב+ אדום (בעבירה על טיבי),

והעבירות של לוטם זינו שלא קיבל כרטיס +ברונו (החלוץ האפריקאי שלהם) שעשה בדיוק את אותה עבירה של בלקמן אבל לא קיבל צהוב.

היה בסה"כ שיפוט סבבה לגמרי

נ.ב. דלג על ההודעות של האובייקטיבים חבל על העצבים

להביא שופטים מחו"ל זה לא יעזור, גם בפרמיירליג טעויות שיפוט מזעזעות ושם כל טעות יכולה לעלות מאות מליוני פאונד.

מה שצריך זה להכניס טכנולוגיה ולהשתמש במצלמות.

להביא שופטים מחו"ל זה לא יעזור, גם בפרמיירליג טעויות שיפוט מזעזעות ושם כל טעות יכולה לעלות מאות מליוני פאונד.

מה שצריך זה להכניס טכנולוגיה ולהשתמש במצלמות.

!!!

עין הנץ, VAR, צ׳אלנג׳ים כמו בפוטבול וטניס, כל מה שצריך כדי להפסיק עם החרא הזה כבר. לא אכפת כמה זה מאט את המשחק וש״טעויות זה חלק מהמשחק״. השופטים פה לא מסוגלים לשפוט ברמה הדרושה, הם חייבים עזרה טכנולוגית וכמה שיותר מהר.

לאפשר לספסל צ'אלנג' פעם אחת במשחק שבמהלכו השופטים יגשו למוניטור כמו בכדורסל. יצמצם משמעותית את הטעויות המכריעות שאנחנו רואים כמעט בכל משחק בתקופה האחרונה.

מנסה להבין את סיפור הקוון

החליט שיש פנדל ואז שינה את החלטתו?

הרי הוא אמר שהוא ראה פנדל ואז אמר שהוא לא ראה פנדל

או שהוא חולה נפש או שקרן .

מה שקרה אתמול זה הביזיון הגדול ביותר שהיה בעשור האחרון בכל הנוגע לשיפוט בליגה הבכירה של ישראל.

רק בליגת העל שלנו ואצל מי שמנהל אותה - דבר כזה יכול לקרות ולהתקבל בשקט תעשייתי מוחלט.

ברור לכולם שהשופט ה-4 שוחח עם הטלוויזיה, ברור גם לקוון וגם לשופט הראשי...אז אני שואל את איגוד השופטים - לירן ליאני אמר (בקולו, לציטוט) שדקה אחרי השער של ריקן במשחק נגד ב"ש, הוא ידע שהם טעו ושהכדור עבר. דקה אחרי....אבל החליט להמשיך. כאן, גם אחרי 4 דקות הם השכילו לשנות את ההחלטה...פעמיים(!) למה אז לא ועכשיו כן?

לקוון ולשופט הרביעי האפסים - מה גרם לכם לשנות את ההחלטה?

צריך לדרוש לקבל הסבר. מעניין איך הם יסובבו את זה.

השופט לא ראה, הקוון כן והחליט פנדל לפי ההחלטה שלו הוא אותת לפנדל..אחרי דקה של רעש ובלאגנים הוא פתאום אמר

אני? לא אותתי, לא סימנתי, לא ראיתי, לא ידעתי.

בושה

ברור שיש פה החלטה של הטלווזיה ישר אמרתי את זה בלי שמכבי יתלוננו כי הקוון היה כלכך נחרץ פעמיים.

אני חושב שאתם נותנים לשופטים יותר מדי קרדיט כשאתם חושבים שהם מכורים (לכאורה).

הם פשוט שופטים גרועים וחסרי ביטחון.

לגבי אתמול - נניח שהפנדלים במבט ראשון באמת יכולים להיות גבוליים לכאן או לכאן. קורה גם בליגות עם שיפוט מעולה (תראו את התקציר של טוטנהאם - ליברפול מלפני שבוע. הזוי).

לעומת זאת ההחלטה על האדום ליצחקי זאת פשוט בושה, ועוד באיזה ביטחון הוא שולף. החלטה אומללה של שופט שפשוט איבד את זה והיא לדעתי מסמלת יותר מהכל את הרמה הביזיונית בארץ.

אלו השריקות שמטריפות אותי לגמרי.

אפשר להמשיך להתעצבן ולא לחפש את מקור הבעיה,

משבץ השופטים ואחד החזקים בתחום הוא אוהד ב"ש מוצהר(לכאורה) 1+1 וכו'

גם אם לא נאמר כלום פורמלית השופטים רואים שיש דין למי שטועה מול בש ודין למי שטועה מול יריבותיה לצמרת.