Jump to content

11.2.13

daniel1

Recommended Posts

אחד הימים הגדולים שלי כאוהד היו בדיוק היום לפני חמש שנים.
היום בו הגענו לנקודת המפנה, ריסקנו את הפועל אחרי שנים רבות של סבל ודיכאון בדרבים, אחרי שנים שחונות שלא הייתה לנו תקווה לכלום, הגיע המשחק הזה ואחריו באמת האמנו שהאליפות תחזור הביתה, השיר ״שנים רבות״ מעולם לא היה מדויק יותר לאותו הרגע.

היום הגדול הזה, שהחזיר לי את הצבע ללחיים, ואת הגאווה, שהפיח בי תקווה חדשה, והחזיר את הפועל להיות הזונה שלנו רשמית, לא יישכח לעולם.

משחק שכבר מזמן נכנס לספרי ההיסטוריה.

4-0!

ברק לוי.

ייני.

טיבי.

קרלוס.

זיו.

אלברמן.

ראדי.

זהבי.

מיכה .

עטר .

פריצה.

ת-ו-ד-ה

כמה דמעות של אושר ירדו אחרי השער הרביעי.

תפסתי את הראש במשך מספר דקות עד שהצלחתי להבין שזה אמיתי הדבר הזה.

וואו איזה משחק זה היה.

״גבירותיי ורבותי, אנחנו בדקה ה76, מכבי תל אביב ארבע. אני חוזר - מכבי תל אביב ארבעעע. הפועל תל אביב אפסססס״.

לא אשכח את הערב הזה לעולם.

זוכר את השריקה להתחלה עם הבלונים שהיו, זוכר את הצרחות של היששש בכל גול וגול, ה״אחול מניוקי גשם״ במחצית שבגללו ברחנו מ12 לגג של 13, זוכר איך אתה מצטופף עם אנשים שאתה לא מכיר, זוכר את ההתחלה של שנים רבות ואתה מתחבק איתם, ואז באמצע השיר...

אחרי 4 שנים של חטיבה וקצת תיכון, שאחרי כל דרבי מסריח של ״דקה חמישית פאול להפועל, טועמה מרים - הבלם הבן זונה התורן נוגח - גול והמשחק גמור״, ואתה נשאר בבית בטענה שאתה חולה, זה היה ערב שכולו התפרצות של רגשות.

איך אלירן לא שם את זה בגשם איך שהתחילה המחצית?

עונה מרגשת אולי הכי מרגשת

קל. עם כל הכבוד לדרבי 3-2, פרנקפורט, טרבל על הפרצוף של כל המדינה כולל שש בש היסטורי בגביע - העונה הכי מרגשת בפער בטרילוגיה הראשונה של ג'ורדי.

איזה אופוריה הייתה באצטדיון, ברביעי אנשים פשוט ריחפו באויר, לא היו שם פיזית. אי אפשר לתאר את זה.

מה שכן עטר עם החמצות שערוריה, היה צריך להגמר 6. אם חזירים אז עד הסוף.