Jump to content

התפאורה אתמול בהיכל

Recommended Posts

לא מבין מה הכעס על אנשים שמצלמים. מה איכפת לכם מה אנשים אחרים עושים?

בטח כששעה אחרי שנגמר משחק פותחים נושאים של מולטימדיה מהמשחק. למה מאיפה אתם חושבים שהצילומים האלו מגיעים?

שונא את כל תרבות הצילום שפשוט הרגה את האותנטיות. אין יותר רגעים טבעיים, יש איך זה ייתפס במצלמה. על אחת כמה וכמה בכדורגל, המקום הכי יצרי שקיים בשביל אוהד. איך אפשר להתעשת מרגע מוטרף כדי לחשוב בכלל על להוציא טלפון ולצלם? מרגיש לי כמו זילות. מעבר לזה שזה הדבר הכי סחי שקיים לצלם כל דבר.

הלוואי שהיה כלל בלי טלפונים ביציע. עם זאת, הלוואי שמי שהיה מגדיר את הכלל הזה היה מציב מצלמה שתצלם את הקהל 90 דקות כדי שיהיה גם סרטונים ומזכרות מרגעים טובים.

מבין שמצפים מאנשים שבגוש ובאיזור לעזוב את המצלמה ולהתרכז בלעודד ולקפוץ עם כולם, גם הסרטונים למולטימדיה לרוב לא יבואו מתוך הגוש אלה יציע לידו או יציע ממולו. אבל לפעמים, כמו שאמרו פה, יש רגעים כיפים ששווה לתעד נטו בשביל עצמנו ולא לסטורי, בטח שאתה ממשיך לעודד תוך כדי (או מקסימום עוצר ל7 שניות) שכיף לחזור הביתה ולראות את הסרטונים האלה.

אבל לגבי העניין של סלפי כל שנייה ולתעד כל רגע ולהיות תקוע בטלפון במקום במשחק זה באמת מציק ומבאס לראות לידי אנשים כאלה.

שונא את כל תרבות הצילום שפשוט הרגה את האותנטיות. אין יותר רגעים טבעיים, יש איך זה ייתפס במצלמה. על אחת כמה וכמה בכדורגל, המקום הכי יצרי שקיים בשביל אוהד. איך אפשר להתעשת מרגע מוטרף כדי לחשוב בכלל על להוציא טלפון ולצלם? מרגיש לי כמו זילות. מעבר לזה שזה הדבר הכי סחי שקיים לצלם כל דבר.

הלוואי שהיה כלל בלי טלפונים ביציע. עם זאת, הלוואי שמי שהיה מגדיר את הכלל הזה היה מציב מצלמה שתצלם את הקהל 90 דקות כדי שיהיה גם סרטונים ומזכרות מרגעים טובים.

אם באמת היו לנו סירטונים מהיציע באיכות טובה אנשים פחות היו מצלמים אבל אין כאלה

ורובנו מחכים לראות בנושא של המולטימדיה אחרי משחק סירטונים של העידוד וזה

בלי כל האלה שמצלמים לא יהיו לנו סירטונים כאלה

חברת האבטחה של מכבי עושה את זה כבר שנים אם אני לא טועה, חבל שמכבי משתמשת בזה לצורך ריגול בלבד.

אין דבר יותר גרוע מלצלם במייד כל רגע.. אוכל, כדורגל, לימודים ומה לא

במקום לחיות את הרגע אנשים מצלמים אותו. מי שיושב ביציע המעודד לא צריך לצלם, שיצלם מי שלא יושב שם, וככה יש גם פרספקטיבה יותר טובה של היציע והעידוד

אתם באים בטענות לאנשים שמצלמים מהלכים של שחקנים שלנו.. מה תגידו על מנויים שלנו שמצלמים בעיטה חופשית של היריבה?

זה באמת מטריף אותי גם אם קוראים ליריבה צ'לסי.

נראה לי שאני יודע בדיוק למה אתה מתכוון. בעיטה חופשית של וויליאן שצולמה בסלואו מושן מופתי? נתקלתי בזה והייתי בהלם.

נראה לי שאני יודע בדיוק למה אתה מתכוון. בעיטה חופשית של וויליאן שצולמה בסלואו מושן מופתי? נתקלתי בזה והייתי בהלם.

סתם שתדעו שאני אישית ראיתי כמה מהעיר שלי אוהדי הפועל באים למשחקים של מכבי באלופות כדי לראות את הקבוצות