Jump to content

סרט קצר ?תדמיין ש?

ביג ליבובסקי

Recommended Posts

כבר פתחתי נושא לגבי פסקול, אז הנה התוצאה הכמעט מוגמרת שלי. זה במסגרת תרגיל סוף סמסטר א׳ בשנה א׳, לימודי קולנוע. קוראים לזה: Imagine That

https://vimeo.com/254856185

אשמח שתצפו.

אשמח להסבר.

בעקרון הבחורה בסוף היא בעצם מי ששמה לו את הקופסה עם המשקפי VR על מפתן הדלת (הכפפות השחורות, העקבים שהוא מציץ עליהם בהתחלה). היא זאת שגרמה לו לחוות את זה.

תאמר לי אם זה מספיק או שיש עוד משהו לא מובן (זאת גרסה לא סופית).

בעקרון הבחורה בסוף היא בעצם מי ששמה לו את הקופסה עם המשקפי VR על מפתן הדלת (הכפפות השחורות, העקבים שהוא מציץ עליהם בהתחלה). היא זאת שגרמה לו לחוות את זה.

תאמר לי אם זה מספיק או שיש עוד משהו לא מובן (זאת גרסה לא סופית).

התפקיד של השעון לא ברור לי, יש לו משמעות נוספת מעבר ל-להמחיש שעובר זמן רב?

ולמה בסוף היא מורידה את המשקפי VR, הם היו במציאות המדומה ביחד? (אל תגיד לי שהיא אנסה אותו).

התפקיד של השעון לא ברור לי, יש לו משמעות נוספת מעבר ל-להמחיש שעובר זמן רב?

ולמה בסוף היא מורידה את המשקפי VR, הם היו במציאות המדומה ביחד? (אל תגיד לי שהיא אנסה אותו).

התפקיד של השעון הוא להראות שהזמן לא הגיוני בעולם הזה (זז לסירוגין קדימה ולאחור).

וכן, היא שלטה בעצם במה שהוא חווה דרך המשקפיים שלה. הכל זה בעצם שלה. אפשר לומר שהיא אנסה אותו כאשר הוא בתוך גוף של אישה.

התפקיד של השעון הוא להראות שהזמן לא הגיוני בעולם הזה (זז לסירוגין קדימה ולאחור).

וכן, היא שלטה בעצם במה שהוא חווה דרך המשקפיים שלה. הכל זה בעצם שלה. אפשר לומר שהיא אנסה אותו כאשר הוא בתוך גוף של אישה.

יפה. יש רובד סמוי לסיפור, מעבר למשחק במציאות?

יפה. יש רובד סמוי לסיפור, מעבר למשחק במציאות?

כן, אבל לא מרגיש לי נכון לנתח פסיכולוגיסטית תסריט שלי ולומר מה המסרים. אני מניח שיש איזו אינטרפטציה מסוימת לכל צופה (אלא אם כן הצופה לא הבין דבר). בכל מקרה, בגדול אני מדבר פה על מיניות, טוהר ואפילה (אני יכול לפרט הרבה מעבר אני מניח, אבל קשה לי ברמה המנטלית כי זה מרגיש לי לא נכון).

כן, אבל לא מרגיש לי נכון לנתח פסיכולוגיסטית תסריט שלי ולומר מה המסרים. אני מניח שיש איזו אינטרפטציה מסוימת לכל צופה (אלא אם כן הצופה לא הבין דבר). בכל מקרה, בגדול אני מדבר פה על מיניות, טוהר ואפילה (אני יכול לפרט הרבה מעבר אני מניח, אבל קשה לי ברמה המנטלית כי זה מרגיש לי לא נכון).

מבין אותך. אהבתי בגדול.

להשתמש בפינק פלויד בסצנת אונס גרם לי לעצב

נראה שהבחורה בסוף היא בעצם זאת ששלטה בנעשה ונהנתה מהאונס :o

הבנת נכון חח. ולגבי פינק פלויד, כן יש בזה משהו סימבולי.

אהבתי מאוד.

נראה שהצלחת לקלוע לאן שחיפשת, האווירה מטרידה וסוריאליסטית, המוזיקה מתאימה ומותחת.

מזכיר קצת את "מראה שחורה" וזאת מחמאה אדירה.

אני חושב שהמוזיקה בסוף הייתה ילדותית ביחס לאופי הסרט, הרי כל הסרט אופיין כמתח/אימה, ובסוף זה כאילו "שבר" את הצורה של הסרט, כאילו בעצם לא קרה כלום והכל בסדר (וזה לא נראה לי מה שניסית להמחיש).

אם לא הבנתי או שניסית להציג משהו אחר תקן אותי.

חייב לומר בכנות שלא אהבתי. הרגיש לי סתמי ועייף מרוב רצון לתחכום.

שמח על הכנות חבר. אני מבקר את עצמי ומחמיר עם עצמי מאוד ודווקא התגובות האלה הכי חשובות לי כדי ללמוד הלאה.

• 2 weeks later...