Jump to content

עתיד הקבוצה.

שולח מיייל

Recommended Posts

בגזרת הישראלים:

א. צריך בלם יחסית צעיר, מהיר וחזק (כלומר לא רמי גרשון) כמחליף עתידי לטיבי.

ב. צריך מגן ימני

חוץ מזה בכל שאר העמדות אפשר להתחזק במושאלים שלנו.

נטע כחיזוק ביציע אף פעם לא תזיק. להביא! אפשר לעשות עם זה מטעמים שיווקיים.

לא הייתי מספיד אותם גם לגבי העונה הנוכחית.

אנשים קצת השתגעו אחרי המשחק האחרון...

ברור שלא, ההתייחסות הייתה לכל ענייני התכניות לעונה הבאה.

לא נראה לי שבאמת מישהו חשב פה שהאליפות בכיס כשיש עוד פלייאוף שלם עם קבוצות חזקות לשם שינוי...

הנושא מדבר נטו על העתיד. זו כנראה שירת הברבור של וואקמה ואוגו, על ויטור אי אפשר לבנות. הבסיס הישראלי שלהם לא טוב, אין מספיק אופציות ישראליות בשוק( קינדה וסבע).

אם נצליח לפגוע בזרים סבירים+ אתה משאיר אבק לליגה לכמה שנים.

זה חייב לקרות.

כל התכנונים האלה של להשאיר אבק לליגה לעוד כמה שנים- אף פעם לא עובד.

כל עונה עם המשתנים והסיפור שלה. מכבי תחת גולדהאר וקרויף יציבה ואם תמשיך להתנהל ככה אין סיבה שלא נילחם על האליפות גם בשנים הבאות. השאלה אם קרויף ימשיך. ואם לא, אם מי שיחליף אותו יצליח להדביק את הסגל קרוב אליו ולהוציא ממנו את המיטב. לא תמיד חומר שחקנים טוב מספיק לתואר

מחדל ענק אם כהן, ברסקי וגלזר לא חוזרים לכאן בקיץ.

על דור ז'אן וצ'יבוטה אני פחות חם. במיוחד צ'יבוטה. שבעתי משחקנים כמוהו ויחזקאל.

זה לא קרוב להיות מחדל, בוודאי שלא ענק. לכל היותר מדובר בפספוס וגם זה יתברר רק בדיעבד.

נכון לרגע זה, לכהן אין מקום במכבי, ומבין גלזר וברסקי יש מקום לאחד לכל היותר, בכפוף לזרים שישחקו בקבוצה בשנה הבאה.

להשוות בין יחזקאל לצ׳יבוטה זה לעשות עוול לצ׳יבוטה

הוא שחקן מעולה וחייב להיות כאן על חשבון ברק עונה הבאה

הוא לא חייב להיות פה. יש התכנות לסיטואציה בה יהיה בו צורך, זה הכל.

מבחינת כישרון נטו, שגיב יחזקאל יכול להיות הדבר הבא.

חסרים סוליסטים כאלה בכדורגל שלנו.

רק לסדר לו את ההכנה למוח.

אז הוא אלירן עטר החדש בעצם?

זה לא קרוב להיות מחדל, בוודאי שלא ענק. לכל היותר מדובר בפספוס וגם זה יתברר רק בדיעבד.

נכון לרגע זה, לכהן אין מקום במכבי, ומבין גלזר וברסקי יש מקום לאחד לכל היותר, בכפוף לזרים שישחקו בקבוצה בשנה הבאה.

הוא לא חייב להיות פה. יש התכנות לסיטואציה בה יהיה בו צורך, זה הכל.

למה בדיוק? שיבואו על חשבונם של רודריגס ובאטוקיו החלשים. גולסה נהדר אבל אני לא בונה עליו.

לכהן אין מקום במכבי? לא מסכים, חסר לנו שחקן כמוהו והעונה הוא עשה הסבה לאמצע עם אבוקסיס ונראה מעולה.

לגבי צ'יבוטה הוא עומד במקום מהרגע שעלה לבוגרים. כישרון יש חוץ מזה אין כלום.

מבחינת כישרון נטו, שגיב יחזקאל יכול להיות הדבר הבא.

חסרים סוליסטים כאלה בכדורגל שלנו.

רק לסדר לו את ההכנה למוח.

מוח לשחקן לא פחות חשוב מכישרון, ראה מקרה ראובן עובד וראה מקרה שרן ייני. האחד מוכשר מאוד אבל עגל והשני עם כישרון מאוד מוגבל אבל אינטלגנטי מאוד.

שגיב יחזקאל בן 23 תיכף, מי השחקן האחרון בז'אנר שלו שבאמת הצליחו "לסדר לו את הראש"? הכי קרוב זה בן חיים וגם ממנו אני שמח שנפטרנו.

שגיב יחזקאל סופר מוכשר. טכנית ופיזית יש לו הכל. מהירות, דריבל, בעיטה אדירה בשני הרגליים. הבעיה זה שאין מוח ויש אופי חרא...

צ'יבוטה דומה מאוד בתכונות ובסגנון משחק, אבל לטעמי יש לו אופי טוב יותר וזה מטה את הכף לטובתו. בכל מקרה, אחד מהם חייב להיות פה בעונה הבאה כדי לתת את האופציה של שחקן שעולה מהספסל עם מהירות ודריבל מול הגנה עייפה. ובמילים אחרות, ההיפך מיצחקי...

שגיב יחזקאל זה השקר הכי גדול בהיסטוריה. אוהדי הפועל החליטו שהוא הפוטנציאל הגדול בארץ, נתן איזה 3 גולים ופתאום כל המדינה מאמינה בזה, כולל ג'ורדי.

הבחור לא הבריק בנוער וחוץ מכמה משחקים בהפועל, אותה קבוצה חלשה שירדה ליגה עונה אחר כך, גם לא הבריק בבוגרים. לא ראיתי ממנו טיפה של הדריבל המפואר שמתארים, לא ראיתי ממנו שום טכניקת בעיטה מדהימה, לא ראיתי אותו מתעלה בשום אספקט של המשחק. כלום. שחקן חלש.

היה מת להיות חן עזרא, עזרא בגילו נתן הצגות במדי נתניה ואפילו בחיפה היה לו שנתיים טובות.

מה יחזקאל עשה בקריירה שלו מה? הגיע בכלל ל10 גולים עם כל הקבוצות שהוא עבר בהן? אין בו כלום באמת. רכישה מביכה

לגבי צ'יבוטה הייתי מאוד בעדו כשהיה בכפס אבל הוא לא מתבגר ולא סתם נזרק לספסל כל כמה משחקים... וזה חבל כי יש לו נתונים פגז.

שגיב יחזקאל זה השקר הכי גדול בהיסטוריה. אוהדי הפועל החליטו שהוא הפוטנציאל הגדול בארץ, נתן איזה 3 גולים ופתאום כל המדינה מאמינה בזה, כולל ג'ורדי.

הבחור לא הבריק בנוער וחוץ מכמה משחקים בהפועל, אותה קבוצה חלשה שירדה ליגה עונה אחר כך, גם לא הבריק בבוגרים. לא ראיתי ממנו טיפה של הדריבל המפואר שמתארים, לא ראיתי ממנו שום טכניקת בעיטה מדהימה, לא ראיתי אותו מתעלה בשום אספקט של המשחק. כלום. שחקן חלש.

נתן משחק טוב אחד בחייו ה1-1 נגדנו בדרבי

דיא סבע זה רכש למכבי חיפה.

הוא כמו ערן לוי זה שחקנים שיצליחו במקום אחד וספציפי.

במועדון צמרת עם מאבק על ההרכב אני לא רואה אותן מצליח.

אם להביא מנתניה משהו זה את עלי מוחמד

דווקא בעיטה יש לו בעיטה מצוינת. דריבל יחסית גם טוב והוא מאוד מהיר. הבעיה בעיקר בראש, לא יודע לקחת החלטות נכון בזמן הנכון. קיוויתי שמכבי יוכלו לסדר לו קצת את הראש אבל כנראה שזה אבוד. בכל מקרה, בתור שחקן מחליף הייתי בהחלט משאיר אותו לעת צרה.

דיא סבע זה רכש למכבי חיפה.

הוא כמו ערן לוי זה שחקנים שיצליחו במקום אחד וספציפי.

במועדון צמרת עם מאבק על ההרכב אני לא רואה אותן מצליח.

אם להביא מנתניה משהו זה את עלי מוחמד

לא מסכים בהשוואה. ערן לוי לא לקח מספיק ברצינות את הכדורגל ומנטאלית היה חלש עד שהגיע לנתניה. סבע יותר מקצוען והרגשה שהפונטציאל שלו גבוה מאוד. יש לו מהירות, טכניקה וסיומת מול השער שאין להרבה שחקנים ועכשיו הוא בגיל בשל לחזור למכבי.

דווקא בעיטה יש לו בעיטה מצוינת. דריבל יחסית גם טוב והוא מאוד מהיר. הבעיה בעיקר בראש, לא יודע לקחת החלטות נכון בזמן הנכון. קיוויתי שמכבי יוכלו לסדר לו קצת את הראש אבל כנראה שזה אבוד. בכל מקרה, בתור שחקן מחליף הייתי בהחלט משאיר אותו לעת צרה.

אין לו בעיטה מצוינת. הסיומת שלו היא מזעזעת.

הדריבל שלו טוב רק ברגל החזקה שלו. בכל פעם שנדרש לשתף תוך כדי מהלך את הרגל השניה, זה נגמר באיבוד כדור.

הוא הכישלון הגדול ביותר של ג'ורדי. יותר מהברזילאים.

הוא נתן פרס מול כולם לשחקן שברח מהנוער שלנו כי לא שיחק באופן קבוע כי היה פחות טוב מצ'יבוטה, יהנותן כהן וחוזז. עשה החלטה ניהולית מבריקה לעבור להפועל, שם בעונת שפל שיחק הרבה ותרם מעט. נקנה בסכום אסטרונומי ביחס לגילו ולכך שלא שיפר שום אספקט במשחק שלו מרגע עזיבה שלו את הנוער ועד לחתימה בקבוצת הבוגרים במכבי.