Jump to content

מכירת כרטיסים למשחק נגד עכו

T.L MTA

Recommended Posts

הודעה שקיבלתי ממכבי בפייס:

היי יגאל,

פנינו וביקשנו מראש מהפועל עכו לא לחייב יותר מ50 ש"ח ולאחר שקיבלנו את המחירים, ביקשנו להוריד את מחירי הכרטיסים. לצערנו הם נענו בסירוב.

הפועל עכו היא אחת מהרבה קבוצות בליגת העל ש(מ)וכרות ב60 ש"ח (בניגוד לפרסומים של המנהלת , גם למשחק מול הפועל ב"ש זה המחיר שגבו על כרטיס). הועבר אלינו דוח מכירות למשחק זה וזה אכן מה שקרה בפועל.

כעת, לאחר פניות של אוהדים שונים אליהם באופן עצמאי הבנו כי המכירה כרגע נעצרה ואנו מחכים להודעה מהקבוצה המארחת.

זה לא משנה בכלל מה היה נגד הפועל ב"ש.

או 50 אחיד, או שלא קונים.

אוהדי ב"ש קנו ב60? תפדאל.

המצב צריך להיות שהתגובה האוטומטית לכל כרטיס שעולה יותר מ50 היא חרם, וזה פשוט יפסיק לקרות.

הודעה שקיבלתי ממכבי בפייס:

היי יגאל,

פנינו וביקשנו מראש מהפועל עכו לא לחייב יותר מ50 ש"ח ולאחר שקיבלנו את המחירים, ביקשנו להוריד את מחירי הכרטיסים. לצערנו הם נענו בסירוב.

הפועל עכו היא אחת מהרבה קבוצות בליגת העל ש(מ)וכרות ב60 ש"ח (בניגוד לפרסומים של המנהלת , גם למשחק מול הפועל ב"ש זה המחיר שגבו על כרטיס). הועבר אלינו דוח מכירות למשחק זה וזה אכן מה שקרה בפועל.

כעת, לאחר פניות של אוהדים שונים אליהם באופן עצמאי הבנו כי המכירה כרגע נעצרה ואנו מחכים להודעה מהקבוצה המארחת.

שלחתי את ההודעה שלך בקבוצה גדולה בוואטספ של אוהדי מכבי, שגם שירלי בר דיין שם.

היא שאלה אותי אם אני רוצה לעלות לרדיו לדבר על הנושא

זה לא משנה בכלל מה היה נגד הפועל ב"ש.

או 50 אחיד, או שלא קונים.

אוהדי ב"ש קנו ב60? תפדאל.

המצב צריך להיות שהתגובה האוטומטית לכל כרטיס שעולה יותר מ50 היא חרם, וזה פשוט יפסיק לקרות.

כולם יודעים שיש ניקוד חוץ ולכן יקנו בכל מקרה

הבעיה שאנחנו לא קהל מאוחד כל אחד בתחת שלו

שלחתי את ההודעה שלך בקבוצה גדולה בוואטספ של אוהדי מכבי, שגם שירלי בר דיין שם.

היא שאלה אותי אם אני רוצה לעלות לרדיו לדבר על הנושא

תעלה ותגיד שלא הגיוני שקבוצה תעבור על התקנון ולא תמכור כרטיסי נוער, שלא הגיוני בכלל שמראש ידרשו 60 שקל לכרטיס כשבכל מקום היינו מסכמים עם קבוצות על מחיר של 50 ושאף אחד לא יעשה סיבוב על אוהדי מכבי רק בגלל שהם חושבים שנלך אחרי הקבוצה לכל מקום בכל מצב. אני באמת מאוד מקווה שאם עכו לא ישנו את דעתם או אף יעלו את המחירים אז במקרה כזה מכבי תבטל את הניקוד למשחק שנוכל למחות ולא להגיע לאיצטדיון בראש שקט.

כולם יודעים שיש ניקוד חוץ ולכן יקנו בכל מקרה

הבעיה שאנחנו לא קהל מאוחד כל אחד בתחת שלו

מי שיקנה פשוט דופק את כל מי שיש לו קצת שכל בראש. ברגע שמתקפלים פעם אחת כולם יכופפו אותנו כדי לתת לנו עמוק בתחת.

אז לא אלך לבש חוץ...

חזרה המכירה במחיר של 60 אחיד לפני עמלה ללא כרטיסי נוער.

בקיצור להחרים. עכשיו רק ללחוץ על מכבי שיבטלו את הניקוד

שלחתי לך פרטית לגבי עלייה לרדיו

לדעתי מכבי צריכה לבטל את הניקוד חוץ, וככה יהיה מחאה הרבה יותר יעילה.

לדעתי יש אנשים שלא אכפת להם מהמחיר אלא רק מהנקודות והמשחקי חוץ בטרנר וכו...

לא תצליח שום מחאה אם לא ירד הניקוד

כל עוד זה נשאר ככה אני אישיץ מחרים, מקווה שהארגון ואחים לסמל יוציאו הודעה דומה.

נשתוק עכשיו, נשלם הרבה יותר בהמשך.

לא מוכן לחזור לתקופות של 90 שקל באורווה

תגובה של המנהלת:

היי תומר,

אכיפת התקנון באחריות בתי הדין של ההתאחדות לכדורגל. ע"פ הממונה להגבלים עסקיים, למנהלת אין סמכות להתערב בענייני תמחור הכרטיסים.

דיברתי עכשיו עם אבי ממכבי, הבנתי שמבחינתם מחיר אחיד של 60 שקל לפני עמלה זה מחיר סביר למשחק (שהם מבינים שמחיר של 50 שקל לכרטיס זה מחיר הפסד ולכן הם מבינים גם את עכו. למרות שהם עצמם ימשיכו עם למכור ב-50 שקל לקהל האורח) והם לא מתכוונים לבטל את הניקוד חוץ למרות שמכבי עצמה מוכרת ב-50 שקל לקהל חוץ וכמו בכל עונה הוציאה מכתבים לכל הקבוצות כדי לסכם על 50 שקל אחיד לקהל חוץ. כמו כן הם לא מתכוונים להתלונן על זה להתאחדות מסיבות שלהם ובלי קשר למחלקה המשפטית של ההתאחדות יש את כל התלונות בנושא ומשום מה ההתאחדות לא פועלת נגד זה.

בנוסף לזה וזה החלק היותר חשוב, גם לארגון וגם לאחים לסמל נאמר עוד מראש שזה מה שיהיה מבחינת המחיר של הכרטיסים עוד לפני שעכו הוציאו אותם למכירה (אחרי שבמכבי ראו שגם אוהדי ב"ש שילמו 60 שקל אחיד) ושבגדול הם לא מתכוונים להחרים עכשיו את המשחק כי כרגע התמיכה במכבי יותר חשובה מבחינתם (שזה גם משהו שאפשר להבין). כבר לא יודע מה לעשות. הניקוד לא מעניין אותי, יש לי את מירב הניקוד במילא וה-3 נקודות האלה לא ישפיעו עלי, אבל אם אפילו הארגון ואחים לסמל לא מתכוונים להחרים אז אין שום טעם למחאה הזאת.

אגב הוא גם אמר שאם היה מחיר של 45-90 הם לא היו מושכים בכלל את הכרטיסים

מ-One

קבוצה שלא תמכור כרטיסי נוער וחייל, תעמוד לדין

בהתאחדות לכדורגל הוציאו הבהרה שלא ניתן למכור כרטיסים במחיר שעולה על 50 שקל, ללא מתן מחצית מכמות הכרטיסים לטובת נוער, חיילים, ילדים ונשים (0 תגובות)

בתקופה האחרונה יש לא מעט תלונות של אוהדים על מחירי כרטיסים במגרשי הכדורגל בישראל. לעיתים קבוצות מנצלות את האפשרות למכור כרטיס אחיד ב-50 שקל וכך לא מוכרות כרטיסי חיילים, נוער או ילדים.

בסעיף 8 א. (6) לתקנון האליפות שלפיו קבוצה לא יכולה למכור כרטיסי נוער, חיילים ונשים, אך ורק כאשר מחיר הכרטיס אינו עולה על 50 שקל. לעיתים קבוצות מוכרות כרטיסים שעולים על 50 שקל ולא מציעות כרטיסים נוער, ילדים, נשים או חיילים.

ההתאחדות לכדורגל הוציאה הבהרה שקבוצה שקבוצה שמציעה מחירים שעולים על 50 שקל, חייבת להציע מחצית מכמות הנמכרת לכרטיסים נוער, חיילים, ילדים ונשים. קבוצה שתפר את הוראות אלה, תועמד לדין משמעתי.

תגובה של המנהלת:

היי תומר,

אכיפת התקנון באחריות בתי הדין של ההתאחדות לכדורגל. ע"פ הממונה להגבלים עסקיים, למנהלת אין סמכות להתערב בענייני תמחור הכרטיסים.

יש מישהו בענף הזה שגם לוקח אחריות לפעמים על משהו? נשבר הזין כבר נשבר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.