Jump to content

מכירת כרטיסים למשחק נגד עכו

T.L MTA

Recommended Posts

אוהדי מכבי ת"א יושבים ביציע המזרחי (שער 5, לא מסומן)
המכירה למנויי הקבוצה בלבד! למימוש הרכישה לחץ כאן

*הרכישה מוגבלת ל 2 כרטיסים למנוי

מנויי מכבי ת"א
במשחק זה תיושם שיטת הניקוד, כאשר בעל מנוי שירכוש כרטיס יקבל 3 נקודות ומי שאינו מחזיק במנוי יקבל 1.5 נקודות.
אנו מזכירים שעל מנת שהניקוד ייצבר בעלי מנוי חייבים לבצע את הרכישה דרך מספר המנוי שלהם.
על מי שאינו בעל מנוי לבצע את הרכישה, והרכישות הבאות, דרך אותו שם משתמש (user) באתר 'לאן'.

מחירי הכרטיסים:
מחיר כרטיסים בהזמנה טלפונית / אינטרנט: 71 ש"ח
מחיר כרטיס בדלפק "לאן" רחוב דיזנגוף 101 ת"א: 66 ש"ח
מחיר כרטיס בקופות ביום המשחק (במידה ויישארו כרטיסים): 60 ש"ח

איסוף בקופות "לאן"
ניתן לאסוף את הכרטיסים בקופות "לאן" רח' דיזנגוף 101 ת"א
ימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00
וביום ו' בין השעות 09:00-13:30

איסוף בקופות המשחק
פתיחת הקופות - שעתיים לפני תחילת המשחק

https://leaan.co.il/he-IL/shows/%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A2%D7%9C%20%D7%A2%D7%9B%D7%95-%20%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99%20%D7%AA'%D7%90/events

לא זה לא יאומן, עוד פעם מוכרים כרטיס ב-60 שקל מבלי לספק כרטיסי נוער בניגוד לתקנון. אני לא מבין בשביל מה יש פה מנהלת לעזאזל אם כל קבוצה רומסת את התקנון מתי שבא לה והם לא עושים כלום

תודה לאלירן דני:

לפי המנהלת, נגד ב"ש הם מכרו כרטיס ב-50 (המשחק התקיים ב-20.1), לא לקנות מהם עד שהם מורידים את המחירים.

ctoaHy2.jpg

פחות מפריע לי העובדה שהם מוכרים כרטיס ב-60 שקל יותר כמו העובדה שהם פשוט עוברים על התקנון בצורה ברורה. על כל מחיר שהוא שקל אחד יותר מ-50 שקל הם מחוייבים לספק כרטיסי נוער/חייל/אישה בלפחות 50% הנחה מהמחיר של כרטיס מבוגר. זה כבר פעם שלישית שעושים את זה נגדנו (גם נתניה חוו את זה נגד הלוזונים), אני לא מבין למה מכבי לא פונה למנהלת ואני לא מבין איך המנהלת נותנת לזה יד מבלי להגיב.

אם הם יאיימו שבמידה ויוציאו גם כרטיסי נוער הם יעלו את המחיר ל-90 מבוגר בבקשה שינסו, יקבלו יציעים ריקים ו-0 הכנסה מאוהדי מכבי.

לא קונים

כוס אמאמא שלהם כל הרודפי בצע

שיגידו תודה בכלל שיש קהל אוהדים גדול שיגיע ויפרנס גם אותם וגם את הקיוסקים המסריחים שלהם

פחות מפריע לי העובדה שהם מוכרים כרטיס ב-60 שקל יותר כמו העובדה שהם פשוט עוברים על התקנון בצורה ברורה. על כל מחיר שהוא שקל אחד יותר מ-50 שקל הם מחוייבים לספק כרטיסי נוער/חייל/אישה בלפחות 50% הנחה מהמחיר של כרטיס מבוגר. זה כבר פעם שלישית שעושים את זה נגדנו (גם נתניה חוו את זה נגד הלוזונים), אני לא מבין למה מכבי לא פונה למנהלת ואני לא מבין איך המנהלת נותנת לזה יד מבלי להגיב.

אם הם יאיימו שבמידה ויוציאו גם כרטיסי נוער הם יעלו את המחיר ל-90 מבוגר בבקשה שינסו, יקבלו יציעים ריקים ו-0 הכנסה מאוהדי מכבי.

הסכם מחיר אחיד כבר לא בתוקף, לכן זה לא נוגד את התקנון לצערנו...

חבל שמכבי לא מקפיאים את המכירה לבינתיים.

לפי מה שידוע לי עכו מסרבת לשנות

העיקר המנהלת חיים בסרט שהם הגדילו את כמות האוהדים. אשכרה הוקם גוף שלם רק בשביל לתפעל עמוד פייסבוק.

הסכם מחיר אחיד כבר לא בתוקף, לכן זה לא נוגד את התקנון לצערנו...

אני לא מדבר על שום הסכם מחיר אחיד. אני מדבר על זה שבתקנון של ההתאחדות רשום במפורש שקבוצה יכולה לקבוע מחיר אחיד של 50 שקל מבלי להוציא כרטיס נוער. אבל, אם קבוצה קובעת כל מחיר אחר גם אם הוא בשקל אחד יותר מ50 אז היא מחוייבת בהוצאה של כרטיסי נוער שזולים יותר בלפחות 50% מהמחיר של כרטיס למבוגר

לא לקנות! ואם למישהו אפשרות וקשרים בתקשורת אז גם לנסות להוציא החוצה שהקהל מתכוון להחרים את המשחק בגלל המחירים.

מבטיח לכם -שכשההנהלה המזדיינת שלהם תשמע שיש כוונה רצינית לחרם הם יורידו את המחירים תוך שנייה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.