Jump to content

מירוץ האליפות - מעקב אחרי שאר הקבוצות

Harelma

Recommended Posts

השוער של בני יהודה אם כבר.

דרך אגב הוא המחליף של שטקוס בנבחרת ליטא אם אני לא טועה,וואלה שניהם שוערים טובים במיוחד שהישראלים פח.

ראיקו לא יישאר? מי רוצה אותו צלסי או בארסה? שטקוס שוער מצוין הלוואי יבוא אלקה באמת כישרון מטורף,ואם יעשו מהלך על מיכאל אוחנה בכלל אנחנו נהיה מפחידים.

כמה שחקנים אתה רוצה בסגל? יותר מידי זה מתכון לצרות.

כמה שמות כבר עברו כאן: הסלביינק, סבע, מוחמד עלי, ברסקי, ממן, קינדה, צ'יבוטה. אי אפשר את כל הליגה בסגל. אם להתמקד בשחקנים האיכותיים שהייתי רוצה אולי במכבי והם באמת יכולים להתפתח אצלנו לדבר הבא: סלומון, אוחנה, סבע שהוא כבר הדבר.. מוחמד עלי, וראן ועידן ורד. אבל גם זה יותר מדי, וגם יש פה יותר מדי שחקנים על אותם העמדות. סבע, אוחנה ועידן ורד, שלושתם קשרי אמצע התקפיים מתחת לחלוץ, אוחנה גם יכול לשחק בצד. אבל נגיד יבואו למכבי שלושתם? במקום מי? ואיך תתאפשר רוטציה עם שלושה שחקנים כל כך טובים כשיש לך על הספסל גם את קניוק וריקן. מוחמד עלי זה עוד יכול להסתדר, עם רוטציה של גולסה ודור פרץ או כבאנקר. סלומון(זה סתם יהלום שלי, אם הוא לא לטעמכם אז בסדר.), אבל נגיד היינו רוצים לפתח אותו. זה היה על חשבון אצילי? בלקמאן? מיכה? לא רואה את זה קורה.. ווראן? עטר?

קיארטנסון? איפה זה קורה.. הכל טוב ויפה אבל אנחנו צריכים להבין שיש לנו סגל טוב ומה שיותר חשוב משחקן כזה או אחר זו הכימיה הקבוצתית. וההוכחה לכך היא מכבי חיפה, אוסף של כשרונות להוציא את בן הרוש הסטייליסט. אבל כלום לא הולך להם.. אז מה זה שווה

כמה שחקנים אתה רוצה בסגל? יותר מידי זה מתכון לצרות.

האמת שברור שלא כל שם שנזרק פה יגיע,אבל שחקן כמו אוחנה למשל אם יש לך אופציה להביא אותו אין בכלל מה לחשוב,פשוט זורקים פה שמות פוטנציאלים מהליגה.

האמת שברור שלא כל שם שנזרק פה יגיע,אבל שחקן כמו אוחנה למשל אם יש לך אופציה להביא אותו אין בכלל מה לחשוב,פשוט זורקים פה שמות פוטנציאלים מהליגה.

אין סיכוי שאוחנה יגיע אלינו. גם אם ילך לבוררות אז אם יקלטו שהולכים לשחרר אותו אלונה בטח תמכור אותו לשחר בשביל לא להפסיד כסף ושמכבי לא תגנוב אותו בחינם.

נכון. יש שחקנים שאתה רואה מידית שהם יכולים לתרום לך ואתה גם רואה את הפוטנציאל שלהם.. ויש כאלה שהם נחמדים, שהם בתקופה טובה, וזה הכל. אוחנה הייתי מביא גם במחיר של עומס על הסגל. יש הימורים ששווה לקחת..

קרה בסוף למליקסון בדיוק מה שהיה לו מולנו.

נכנס לרחבה, שחקן מגיע אליו, מליקסון מחכה לתנועה קטנה של המגן כדי לסחוט פנדל, המגן לא נופל בזה, מליקסון מאבד את הכדור כי לא יודע מה לעשות ברגע שלא נותנים לו אופציה ליפול.

הקבוצה הישראלית שניצחה את ב"ש בטרנר, היחידה , הייתה ק"ש בגביע לפני שנה או שנתיים

(וכן, אני יודע שגם אשדוד, אבל זה היה בגביע הטוטו שבאמת לא מזיז לאף אחד).

הקבוצה הישראלית שניצחה את ב"ש בטרנר, היחידה , הייתה ק"ש בגביע לפני שנה או שנתיים

(וכן, אני יודע שגם אשדוד, אבל זה היה בגביע הטוטו שבאמת לא מזיז לאף אחד).

היה גם את בית''ר בטוטו

זה כן רלוונטי ברמת השיא של משחקים ברצף בכל המסגרות.

בשיא שלנו בבלומפילד, לא הפסדנו באף מסגרת.

לעומת זאת בטרנר הפסידו חצי מהמשחקים שלהם באירופית, הפסידו בגביע וגם בטוטו, אבל העיקר ״שברו״ את השיא שלנו בבלומפילד.