Jump to content

מולטימדיה נגד באר שבע

T.L MTA

Recommended Posts

זה טב"ח יושב בפינה שם? איזה גוף מטורף, הבנאדם מפלצת

שימו לב שהיחיד שלא משתתף זה טל בן חיים, יושב בצד ואפילו לא מחייך. אני מקווה שזה סתם הדימיון שלי

שימו לב שהיחיד שלא משתתף זה טל בן חיים, יושב בצד ואפילו לא מחייך. אני מקווה שזה סתם הדימיון שלי

לא הוחלט שהבן אדם הזה פיקטיבי בדואי ?

איך הוא עדיין פה ?

זה הכי שקוף שיש.

טועה אתה לא. אבל גם לפני שכתבת את זה אני ראיתי ואני בטוח שעוד אחרים ראו אבל לא הגיבו.

למה? זה פשוט מיותר ומעכיר. אפשר להתעסק בדברים יותר חיוביים מאשר בזה, בעיקר לאחר שעלית למקום הראשון על חשבון הטוענת לכתר השנייה. ינואר עבר ובן חיים פה עד סוף העונה.

כשהכל עמד זה היה מדהים.

שאלה לוגיסטית, האם כדאי היה מנואלה לתפאורה כזו?

ברור שכן, כמו כל תפאורה שהיא לא מרובעת, באופן כללי זה אחלה ומשדרג, פשוט כאן חפרו עם המושג הזה שזה נהיה מאוס.

בבקשה בבקשה בבקשה שמישהו יעלה את הקדימון מיציע העיתונות שיורדי נותן לבכר בתחת ובכר נהנה מזה כמו סוטה מין. בבקשה.

https://www.facebook.com/boaz.dermon/videos/2066708210022762/?multi_permalinks=327871311048354&notif_id=1517868805377130&notif_t=group_activity

אם זה היה הפוך היו הולכים לשרוף את המשרדים של ספורט 5 , לכאורה.

אבל וואו , אחד הקטעים החזקים שאני זוכר, לא מאמין שזה אשכרה שודר.

אם כבר מדברים על הקהל של ב"ש, הם אתמול מאוד הזכירו לי את הקהל של הפועל.

לא מעודדים כל המשחק אבל נעודד דקה 90 אחרי שהפסדנו כי זה מרגש ועד המוות הפועל

לא שאני חושב שהם קהל אבל נראה לי שבתחילת המשחק היה שם קצת בלאגן עם האבטחה ולקחו להם את התופים.

לא הוחלט שהבן אדם הזה פיקטיבי בדואי ?

איך הוא עדיין פה ?

זה הכי שקוף שיש.

לא כל ביקורת זה פיקטיבי,זה מול העיניים שלך,אם אתה בוחר להיות עיוור החלטה שלך..

מדאיג מאוד שהוא יושב שם בצד שכולם חוגגים

לא שאני חושב שהם קהל אבל נראה לי שבתחילת המשחק היה שם קצת בלאגן עם האבטחה ולקחו להם את התופים.

לא לקחו להם את התופים. שמעתי אותם מצוין אחר כך.

בכל מקרה, פעם ראשונה מזה הרבה זמן שראיתי את המשחק המלא על מסך הטלויזיה אחרי המשחק עצמו, פשוט ביטלנו את ב"ש כמעט בכל פרמטר, וואקמה ואוגו לא ידעו מה פגע בהם, מליקסון התרוצץ שם כמו משוגע ללא שום תועלת, אייבינדר חתיכת בכיין ופרובוקטור, גם הטהא הזה עם הפרצוף נשר שלו תופס תחת חושב הוא מאלדיני או משהו כזה. אגב שהר עוד תפס את השריר בתחילת המשחק כך שהמתיחה שהוא סבל ממנה אחר כך הייתה באויר (ובתזמון מושלם חח). לא אוהב את הפוזה של ליאני כשהוא בא לשחקנים. באת לשפוט, אתה לא הכוכב, תסביר להם יפה למה שרקת או הוצאת כרטיס ותוציא את הכרטיס ותמשיך הלאה, אין צורך להיגרר אחרי התגובות של השחקנים. כל הפרצופים הכועסים האלה הכל אפשר לעשות גם ברוגע ועם חיוך. לא פלא ששחקנים מתעצבנים עליו. אגב זאת תופעה של הרבה שופטים בארץ שבאים בגישה כזאת לשחקנים. ושמואלביץ' אוי שמואלביץ', מילא ליאני שעמד לא בזוית, הקוון שעמד יחסית במרחק ואולי הסתכל על משהו אחר, אבל את שמואלביץ' רואים ממש עם המבט לכיוון הכדור וקו השער איך לא ראית שזה נכנס חצי מטר פנימה איך יא חתיכת חולה סארס עיוור שכמותך?!?!?!

אגב לא ברור מה נסגר עם השעון של המשחק שנעלם כמה פעמים לפרקי זמן גדולים חח

בקיצור נוקאאוט מושלם.