Jump to content

בלקמן - בעכו

duss21

Recommended Posts

האדום של אוגו זה לגמרי בלקמן, מעבר לזה שהעבירה נעשתה עליו. עד האדום הוא נצמד אליו ולא נתן לו לנשום, פשוט הרג אותו.

למרות שבהתקפה הוא לא היה כ"כ טוב, ולמרות שבאופן כללי הוא בתקופה פחות טובה, מבחינתי הוא אחד הגורמים המשמעותיים בנצחון היום ולגמרי מגיע לו קרדיט על זה.

אנשים רצינים שאומרים שהוא צריך לרדת לספסל?? הוציא אדום מאוגו, השחקן הכי חזק שלנו פיזית בפער, מרוויח כדורים ושטחים שלא רשומים בסטטיסטיקה. דווקא בתקופה שהבקיע פחות אהבתי אותו, היה נראה נונשלנט על המגרש, אבל היום הוא יחד עם מיכה אחד השחקנים החשובים שלנו בהתקפה.

אנשים רצינים שאומרים שהוא צריך לרדת לספסל?? הוציא אדום מאוגו, השחקן הכי חזק שלנו פיזית בפער, מרוויח כדורים ושטחים שלא רשומים בסטטיסטיקה. דווקא בתקופה שהבקיע פחות אהבתי אותו, היה נראה נונשלנט על המגרש, אבל היום הוא יחד עם מיכה אחד השחקנים החשובים שלנו בהתקפה.

גם אם הוא לא כובש, חשוב מאוד למערך. איך הוא הרג את המשחק בסוף. כמו שוואקמה עשה לנו בסיבוב הקודם

זה. יש המון דקות שהמשחק שלנו זה ניק בלקמן. הלוואי שישאר גם בעונה הבאה.

מתחילת העונה ולכל אורכה אני אומר - בכדורגל הישראלי בלקמן שחקן על.

ישראלי, מהיר, חזק, פיזי, איך שהוא סוגר שחקנים על הגב זה תענוג.

ולקינוח, עבודה טקטית שאף שחקן בישראל בעמדתו לא עושה.

מה שיפה אצלו זה שהוא בחיים לא בא בתלונות לשופט. מקצוען.

לא רק זה, הוא גם אסף את השחקנים אחרי האדום של אוגו לפקס אותם לא להיגרר לפרובוקציות.

חוץ מזה לא חושב שהיה לו משחק טוב, אולי השידור חוזר יראה לי משהו אחר.

לא רק זה, הוא גם אסף את השחקנים אחרי האדום של אוגו לפקס אותם לא להיגרר לפרובוקציות.

חוץ מזה לא חושב שהיה לו משחק טוב, אולי השידור חוזר יראה לי משהו אחר.

לא, בהחלט משחק חלש שלו. לא תרם בכלל להתקפות, איבד הרבה כדורים.

אז מה אם המספרים שלו ירדו?

הוא לא חייב להיות המוציא לפועל.

בכלל, אני חושב שכל עוד מישהו מתרגם את היכולת לשערים, זה לא באמת עקרוני מי עושה את זה, מבחינתי שטיבי יסיים כמלך השערים וראיקו מלך הבישולים.

העבודה שלו על המגרש היא משהו שלמכבי כרגע אין תחליף לו והוא עושה אותה בצורה מרשימה.

אז מה אם המספרים שלו ירדו?

הוא לא חייב להיות המוציא לפועל.

בכלל, אני חושב שכל עוד מישהו מתרגם את היכולת לשערים, זה לא באמת עקרוני מי עושה את זה, מבחינתי שטיבי יסיים כמלך השערים וראיקו מלך הבישולים.

העבודה שלו על המגרש היא משהו שלמכבי כרגע אין תחליף לו והוא עושה אותה בצורה מרשימה.

כל מילה. כמו במקרה מיכה, המספרים מספרים רק חלק קטן מהסיפור. התרומה למערך,לשטף המשחק וליכולת הקבוצתית קריטית.

עושה עבודה שחורה, עשה הרבה בעיות לב,ש

היה ראשון כמעט לכל כדור שהגיע אליו והוציא צהובים והוציא המון פאולים למכבי

מספרים זה לא רק גולים ובישולים.