Jump to content

את האמת.

שולח מיייל

Recommended Posts

שיפוט טוב מאוד של לירן ליאני (בלבד)

שאר צוות השיפוט יכול ללכת לדוג דגים, כי שופט כדורגל או תפקיד עם משקל ואחריות - לא בשבילכם.

כל הכבוד ללירן ליאני שעלה כמו גבר לכל אמצעי התקשורת כדי לדבר, צריך להיות גבר אמיתי בכדי לעשות את זה. במיוחד במקומות שלא מדברים על עובדות אלא על רכילות - שאפו לירן ליאני.

שופט שנותן כבוד צריך גם לקבל כבוד וליאני נותן הרבה כבוד, שופט את מה שהוא רואה ולדעתי הוא הטוב בארץ. לא שכיח בכדורגל שלנו שופט ללא פנקסנות ואת זה צריך להעריך.

לא קורא כאן אבל האמת צריכה להיאמר.

ממש לא שיפוט טוב מאוד שלו. אוגו היה צריך לקבל צהוב הרבה לפני כאילו הוא ממש רצה לקבל את האדום הזה. ברגע שלא נתן לו צהוב על הכניסות הקודמות הוא למעשה איבד את המשחק שהיה נפיץ מהתחלה.

תאמין לי שאם זה היה פנדל בהתחזות ברורה ולא משהו ברור כשמש כמו הגול בחיים לא היינו שומעים התנצלות.

אבל אם זה היה הצורר ריינשנייבר בטח היינו שומעים אני שלם עם ההחלטה שעשיתי אין לי שום טעויות.

ממש לא שיפוט טוב מאוד שלו. אוגו היה צריך לקבל צהוב הרבה לפני כאילו הוא ממש רצה לקבל את האדום הזה. ברגע שלא נתן לו צהוב על הכניסות הקודמות הוא למעשה איבד את המשחק שהיה נפיץ מהתחלה.

תאמין לי שאם זה היה פנדל בהתחזות ברורה ולא משהו ברור כשמש כמו הגול בחיים לא היינו שומעים התנצלות.

אבל אם זה היה הצורר ריינשנייבר בטח היינו שומעים אני שלם עם ההחלטה שעשיתי אין לי שום טעויות.

לא צריך להאמין לך, זה קרה כבר עונה שעברה. אליפות הוכרעה על זה.

ב״ש לא מנצחים אותנו בלי שופטים...

מהניצחון הראשון שלהם בבלומפילד (עם העבירה של ראדי על אלברמן בכדור לגול), דרך כל האדומים שאוגו לא קיבל או צהובים שהמציאו לטבח שלא ישחק נגדם,

עד הפנדל המומצא על מליקסון והגולים בנבדל במפגש הקודם.

הם לא כאלה גדולים כמו שעושים מהם, הרבה וואקמה, שופטים וסמים.

מבין אותך אבל אני חושב אחרת. זה גם בסדר.

אני חושב שליאני עמד במשחק קשה בצורה טובה, באופן כללי אני חושב שהוא שופט טוב להבדיל מכל הזבל שיש לנו.

לרגע לא טענתי שהוא צדיק, שהוא אינו טועה שהוא השופט הטוב בעולם.

לדעתי השיפוט שלו היה טוב ובמיוחד איך שהמשחק התפתח.

השיפוט לא היה טוב עד האדום, וחלק מהבלאגן שהיה נגרם בעקבות זה.

אוגו עשה מה שבא לו. עבירה שצריך להוציא עליה צהוב וקיבל רק אזהרה, ואז עוד 2 עבירות שעברו ללא אזהרה נוספת של השופט ("פעם הבאה צהוב") ועוד כשהניף את היד בזלזול באחת מהשריקות, מה שגרם לו להבין שהשופט רך איתו (כמו בדרך כלל).

בגלל זה פחות הפריע לו לדחוף את ריקן מול העיניים של השופט, ולדעתי גם בגלל זה הוא התחרפן אחרי הצהוב השני.

מה שכן - בעקבות הראיון הטלפוני יום אחרי המשחק נגד חיפה, והראיון הזה - וואלה מעריך אותו ממש.

רק בגלל שאני יודע מה האופציות האחרות , הלוואי והוא ישפוט אותנו בטרנר, לצערי עכשיו נקבל את ריינשרייבר / פפיר / חכמון.

היום ראיתי לראשונה את המשחק המלא ובפאול הראשון של אוגו הוא גולש עם רגל שמאל ואז מוסיף בעיטה עם רגל ימין, אם זה לא צהוב אז כבר לא יודעת מה כן.

היום ראיתי לראשונה את המשחק המלא ובפאול הראשון של אוגו הוא גולש עם רגל שמאל ואז מוסיף בעיטה עם רגל ימין, אם זה לא צהוב אז כבר לא יודעת מה כן.

העבירות של שפונגין ?