Jump to content

שערוריה - לראות ולא להאמין

מיכה15

Recommended Posts

שמואלביץ' אחרי המשחק הזה לא צריך לראות דשא לפחות 5 שבועות.

אחרי שנרגעתי אני מאשים רק אותו ליאני קשה לי מאוד להאשים אותו למרות שגם היה צריך לראות את זה אבל באמת שופט רחבה שמסתכל ורואה ואומר לא אם זה לא מכור מה כן, בדיקת פוליגרף ויפה שעה אחת קודם

שמואלביץ' אחרי המשחק הזה לא צריך לראות דשא לפחות 5 שבועות.

אחרי שנרגעתי אני מאשים רק אותו ליאני קשה לי מאוד להאשים אותו למרות שגם היה צריך לראות את זה אבל באמת שופט רחבה שמסתכל ורואה ואומר לא אם זה לא מכור מה כן, בדיקת פוליגרף ויפה שעה אחת קודם

שומע? שמואלביץ׳ שופט את באר שבע בגביע

אגב, עזבו אפילו את עין הנץ.

מבט קליל של חצי דקה בטלויזיה בהילוך איטי נותן אינדיקציה ששער היה כאן. בדיוק כמו המוניטורים בכדורסל.

כאן אפשר לשים שופט בעמדת שידור שיאותת לשופט שאכן היה שער ובזה נגמר הבלגאן והעצבים.

דעה לא פופולארית: ליאני לא אשם. לא הוגן להפיל עליו את האחריות הבלעדית על האירוע הזה.

הוא שופט מרכזי, וגם אם יכול לפסוק סופית על כדור עובר קו או על נבדל, שופט צריך לסמוך על עוזרי השופט שנמצאים במיקום טוב יותר ורואים את האירוע בצורה טובה יותר.

האשמים הם הקוון ובעיקר שופט הרחבה.

דעה לא פופולארית: ליאני לא אשם. לא הוגן להפיל עליו את האחריות הבלעדית על האירוע הזה.

הוא שופט מרכזי, וגם אם יכול לפסוק סופית על כדור עובר קו או על נבדל, שופט צריך לסמוך על עוזרי השופט שנמצאים במיקום טוב יותר ורואים את האירוע בצורה טובה יותר.

לא בגלל השער שלא נפסק היה שיפוט ברמה מאוד נמוכה, אלא בגלל חוסר השליטה במשחק, חד צדדיות מופגן במתן עבירות, פנקסנות ושיפוט פחדני ומוטה.

ברור שליאני לא אשם, זה אחריות של הקוון/שופט רחבה לראות את זה.

מה שמסוכן פה ומעניין לדעת האם שמואלביץ׳ ראה והחליט לא להגיד כדי להכשיל את ליאני בכוונה. תלוש מהמציאות זה לא עם כל הסרחה שהולכת באיגוד השופטים.

לכל מי שחשב שיותר גרוע לא יכול להיות, הנה קיבלתם את השיא.

התמונה הזאת יכולה לפוצץ לי וריד במוח, זה פשוט לא יאומן איך הזין הזה נועץ את המבט בכדור, איפה אתה?! על מה משלמים לך?

במדינה מתוקנת הייתי מצפה להשעיה ארוכה, בפועל יקבל לשפוט את משחק העונה הבא בטרנר.

לדעתי חוץ מהשגיאה החמורה שלא הוציא לאוגו צהוב בהתחלה בעבירה על ריקן בצד

לליאני היה משחק טוב ומי שטעה וצריך לשלם מחיר כבד אלו הם שמואלביץ והקוון

לא צריך שופטים זרים, צריך פאקינג טכנולוגיה של קו השער או להשתמש בטלויזיה וזהו במקרים שהשופט לא סגור על עצמו.

לבטל את השופט רחבה ההזוי הזה ומספיק כבר. תתקדמו. הספורט היחידי בעולם שלא מתקדם.

כולם אומרים שטעויות זה חלק מהמשחק

אני כבר שנים אני אומר שיש שתי "טעויות" בכדורגל שאסור שהן יהיו חלק מהמשחק. אופסייד וכדור שעבר או לא עבר את קו השער.

בתאכלס, אם לצופים בטלויזיה יש את "הזכות" לדעת אם היה או לא היה אופסייד או שהכדור עבר את קו השער, ואם היכולת הטכנולוגית קיימת ממילא, אז גם לצופה באיצטדיון מגיעה הזכות לדעת אם היה או לא היה.

אבל בעיקר הזכות הזאת מגיעה לכדורגל עצמו ולטוהר המשחק.

אין מקום לטעויות האלה, הן הורסות את הכדורגל.

שחקן שם גול חוקי, הכדור עבר את הקו, וואלה לאף שופט בן זונה אין זכות לקחת לו את הגול הזה.

שחקן שלח כדור עומק לחלוץ שלו ושופט הקו הרים את הדגל לנבדל ובמצלמות ראו שלא היה נבדל, אז וואלה אם השופט לא מסוגל לדייק (וביננו, הוא לא מסוגל לדייק) אז לתת לטכנולוגיה להחליט במקרה הספציפי הזה (אני יודע שאין עדיין אף מערכת בעולם שיכולה להתריע בזמן אמת אם היה או לא היה נבדל - אבל הבנתם את הכוונה שלי) אולי תקום איזה חברת הייטק שתבנה מערכת כזאת שיכולה להתריע על אופסיידים בזמן אמת.

אם השופטים, שהם בסך הכל בני אדם כמו כולנו, מפספסים מידי פעם מצבים כאלה במהלך המשחק (או שעושים את זה בכוונה) אז חובה להוציא מהם את הסמכות לקבוע במקרים כאלה ולשים את הקביעה למערכת אלקטרונית שלא יכולה לזייף, כי טעויות כאלה לא יכולות להיות חלק מהמשחק.

זה לא טהור וזה לא פייר.

זה לא טהור ולא פייר לתת לשופט לקבוע במקרים כאלה. לא פייר לא לשופטים, לא לקהל שנמצא באיצטדיון, ובעיקר לא לטוהר המשחק.

אם קיימת הטכנולוגיה שיכולה לעזור במקרים כאלה, בראש ובראשונה הטכנולוגיה צריכה לעזור במשחק עצמו ורק אחר כך לשדרג לצופים בבית את חווית הצפיה

כשעובד עושה טעות קריטית בעבודה שעולה למעסיק שלו באובדן הכנסה - מזמינים אותו לשימוע ועושים לו נו נו נו ואם זה ממשיך לקרות מפטרים את אותו עובד.

ובכלל כשעובד לא מקצועי ולא עובד טוב מפטרים אותו לקיבינימט.

אם מכבי לא היתה מנצחת היום והמשחק היה נגמר תיקו 0 או אולי אפילו ב"ש היתה גונבת איזה גול ומנצחת, אז אותו שופט קו שטעה ולא אישר את הגול של ריקן בעצם הפסיד לנו הכנסה - כי אם היינו מפסידים סביר להניח שהקהל היה מאוכזב והיו מגיעים פחות אוהדים במשחקים הבאים וההכנסה היתה נפגעת, במצב הזה אותו שופט קו שטעה צריך להיות מפוטר.

טעית, לא עשית את העבודה שלך טוב, יאללה הביתה.

אסור לך לטעות, אם אתה טועה אז אתה לא צריך לעבוד בעבודה הזאת.

ואם אתה לא מסוגל לראות כי פיזית מישהו הסתיר לך או שלא היית מרוכז או אלף ואחד סיבות אחרות אז פשוט צריך להוציא משופטי הקו את הסמכות הזאת ולתת לטכנולוגיה לפתור את הבעיה.