Jump to content

מכבי תל אביב - הפועל באר שבע - נושא משחק

טוני

Recommended Posts

סעמק עם השופטים האלו וזה נובע אך ורק מהפחד שלהם לפסוק על מצב שנראה להם 50-50 באותה שניה. תמיד זה יהיה 70-30 (במקרה הטוב לנו).

מפחדים שיאשימו אותם ״שנתנו למכבי״ אז כל פסיקה מהוססת / בלתי נראת לעין.

לכל מי שאומר שהגיע לשפונגין צהוב שני (ואני בתוכם) למה השו]ט לא הוציא צהוב לאוגו בעבירה על ריקן בדקה ה6 אני חושב? לא הוצתה שם למה פה כן

לכל מי שאומר שהגיע לשפונגין צהוב שני (ואני בתוכם) למה השו]ט לא הוציא צהוב לאוגו בעבירה על ריקן בדקה ה6 אני חושב? לא הוצתה שם למה פה כן

ועדיין יובל היה טיפש מוחלט במה שהוא עשה בצהוב השני. יש לך צהוב כבר, למה לעזעזל אתה עושה מהלך כזה מסוכן

הצהוב השני של שפונגין מראה כמה אין לנו כבוד מהשופטים. במשחק עונה לקבל צהוב שני על דבר כזה זה פשוט מביך. קל לשרוק נגדינו.

אוגו על יותר מזה לא קיבל אפילו צהוב ראשון

פשוט כל כך קל להקשות עלינו ולהקל על הקבוצות נגדינו, במיוחד שזה בש

עריכה: כמובן שזה לא מצדיק את העבירה המטופשת של שפונגין

פשוט לא אמיתי, כל היציע ראה שזה גול אז השופט רחבה מול הפנים שלו לא רואה?!?!?!??!

ביזיון, הכל מכור כאן.

לגבי שפונגין, יצא טיפש, חבל חבל.

תיקו צפוי...

ועדיין יובל היה טיפש מוחלט במה שהוא עשה בצהוב השני. יש לך צהוב כבר, למה לעזעזל אתה עושה מהלך כזה מסוכן

העבירה של אוגו בתחילת המשחק הייתה הרבה יותר קשה והוא לא קיבל עליה צהוב, אבל להוציא צהוב שני לשפונגין זה אין בעיה, זה נטו פנקסנות.

לפחות שיהיה עיקבי

אתה צודק.

אבל אוגו מסיבה כלשהי מקבל הרבה כבוד מהשופטים, ובנוסף, יש אצלנו את "אסכולת אלון יפת", שהיא: להרגיע את המשחק ולא לתת צהובים בהתחלה. זה מטומטם ועושה ההיפך אבל ככה הם עושים

העבירה של אוגו בתחילת המשחק הייתה הרבה יותר קשה והוא לא קיבל עליה צהוב, אבל להוציא צהוב שני לשפונגין זה אין בעיה.

יכול להיות.

אבל יש לך צהוב, למה אתה עושה פאול כזה מטומטם ועוד רחוק מהרחבה? אתה שחקן ותיק עם ניסיון. למה לשחק באש?

יכול להיות.

אבל יש לך צהוב, למה אתה עושה פאול כזה מטומטם ועוד רחוק מהרחבה? אתה שחקן ותיק עם ניסיון. למה לשחק באש?

אם הוגו לא מורחק, שפונגין מקבל צהוב שני?