Jump to content

ת-פ-א-ו-ר-ה

T.L MTA

Recommended Posts

שאלה לפנאטיקס.

נטו סקרנות..

בשביל מה היו הפלקטים?

זה היה ניילון בדיוק כמו הגופיות. גם היה באותו צבע..

אז למה בעצם לא עוד גופיות?

פספסתי משהו?

מלכתחילה היה עדיף לשים את הפריסה באזור של הבמה ולא כמה שורות לקראת הסוף מלמעלה.

אולי רצו בכוונה לעשות את האפקט הזה שהתפאורה זזה לאט לאט למטה.

בנוסף, אולי זה הדמיון הפרוע שלי אבל אני חושב שהגופיות הצהובות שמשתנות בהדרגתיות מתוך הגוש כלפי הצדדים לפלקטים כחולים + הפלקטים הכחולים למטה היו אמורות לעשות אפקט של שקיעה/זריחה, אם אני צודק לגבי זה אז רעיון אדיר, ואם סתם יצא במקרה אז גם אדיר :-)

עריכה: בעצם במבט שני אני סתם מקשקש :-(

האמת ראיתי תמונה אחרת שבצדדים של היציע אנשים לא לבשו את הגופיות חשבתי היה אמור להיות שם כחול.

היציע התחתון הכחול מתחבר לכחול של העיר בבאנר האמצעי.

היציע העליון חיבר את הצהוב עם השמיים של הבאנר האמצעי.

זה היה יותר מוחשי אם הבאנר האמצעי היה רץ על כל היציע (או לפחות בגודל של השלט למטה)

סה"כ תפאורה יפה מאוד, תפעול בינוני, התאוששות ברמה עולמית.

לדעתי מה שגרם לקרע של התפאורה זה שהחבר׳ה מהארגון שעלו לחלק העליון של היציע כדי להחזיק אותה לא היו סגורים בעצמם אם התפאורה אמורה לרדת או להשאר בעליון.

אבל בכל מקרה רעיון אדיר וגם ביצוע יפה.

מרגיש מבסוט על כל שקל ששמתי בכניסה ליציע השנה

שאפו לארגון!

תראו הביקורת שלכם בגדול סבבה, אבל כנראה שאנחנו מתעסקים בזה טיפה יותר מכם ותאמינו או לא נלמד מה שצריך מהתפאורה הזאת להבא.

תודה לכל מי שתורם ועוזר וגם לכל מי שעזר בזמן התפאורה, תמשיכו לעזור לנו ואנחנו נמשיך ככה, יש עוד פלייאוף ארוך לפנינו וזאת רק ההתחלה.

תראו הביקורת שלכם בגדול סבבה, אבל כנראה שאנחנו מתעסקים בזה טיפה יותר מכם ותאמינו או לא נלמד מה שצריך מהתפאורה הזאת להבא.

תודה לכל מי שתורם ועוזר וגם לכל מי שעזר בזמן התפאורה, תמשיכו לעזור לנו ואנחנו נמשיך ככה, יש עוד פלייאוף ארוך לפנינו וזאת רק ההתחלה.

ניב למה הגישה הזו? לא הייתה פה טיפה ארסיות, אף אחד לא חושב שלא יופקו לקחים. סך הכל אנשים כותבים את דעתם.

ניב למה הגישה הזו? לא הייתה פה טיפה ארסיות, אף אחד לא חושב שלא יופקו לקחים. סך הכל אנשים כותבים את דעתם.

בגלל זה אמרתי שהביקורת היא בסדר, שלא יחשבו שמתעלמים מהעניין אנחנו מודעים למה שעבד יותר או פחות ופעם הבאה יהיה יותר טוב, כל עוד ימישכו לעזור לנו.

אין לי רצון לענות לכל אחד למה כל דבר היה ככה או ככה בתפאורה כזאת או אחרת.

אחת היפות שלנו לפי דעתי.

התאוששות מהקרע ברמות תפעול הכי גבוהת שיש. שאפו!

לגמרי הארגון הטוב בארץ

בבלומפילד זה כבר יהיה מטורף ואף כחד לא יוכל לעצור את זה

לא יאמן שבנתניה עשינו תפאורה כזאת. אחד מהאצטדיונים שהכי קשה לעשות בהם תפאורה ועוד מהסגנון הזה, שאפו ענק!!

רמת הציור והדיוק של הארגון בתפאורות היא פסיכית.

מעניין למה עשינו מנואלה ידנית רק פעם אחת, זה היה עצום!

האמת שאתמול זה היה מתבקש שהאבא והילד יעלו מלמטה בעזרת כבלים, היה נותן אפקט אדיר.

בטוח יש קובץ תמונה של התפאורה בסגנון של אלו:

mmjhty0yjnzi.jpg

jllmn5tkzmvg.png

hnwnw2hqzyzb.jpg

מי שמביא קינג של החיים

חלילה לא בא לזלזל ואני חושב שהתפאורה אתמול הייתה אחת היפות וההתאוששות הייתה ברמה עולמית,

אבל מה שהבאת פה , פאק , ככל שאתה מסתכל יותר אתה מבין לאיזה רמה הגיעה אז התפאורה, בטופ של אירופה בלי הגזמה.

ואם כבר, איפה אני יכול לראות אלבום תמונות של התפאורות כמו שהיה פעם באתר של השחקן ?

שאלה לפנאטיקס.

נטו סקרנות..

בשביל מה היו הפלקטים?

זה היה ניילון בדיוק כמו הגופיות. גם היה באותו צבע..

אז למה בעצם לא עוד גופיות?

פספסתי משהו?

מנחש שבאמצע שמו גופיות כי אי אפשר להרים פלקט ולהחזיק פריסה באותו זמן, אז כדי שלא יהיו חורים. בטח הפלקטים בצדדים סתם כדי לחסוך עלויות (המראה הכולל אותו דבר). מה שכן גופיות נשארות יותר זמן מפלקטים באוויר אז עד שתיקנו את הפריסה הפלקטים כבר ירדו ואין תמונה כוללת של הכל ביחד. קצת באסה. מקווה שילמדו מזה לפעם הבאה (למרות שלא יכלו לחזות את הקריעה והתיקון שלקחו זמן, עדיין המטרה זה להחזיק תפאורה באוויר כמה שיותר זמן...)

הפנאטיקס יצאו אדירים שתיקנו את זה בזמן אמת וברמה כזאת גבוהה. זה יותר מרשים אפילו מהתפאורה עצמה. לא חושב שהרבה קהלים בעולם מתאוששים ככה. שאפו עצום. והתפאורה עצמה גם נדירה.

מנחש שלא תלו את הפריסה מהגג בגלל אישורים (אולי הגודל שלה?). בכל מקרה נדיר. הכי טובים בארץ.

מדהים, כבוד ענק לארגון ! הרעיון והציור ענק, ההתאושששות מהקרע מדהים

לא הייתי פעיל פה הרבה זמן, הרבה תלונות היה לי לארגון, משיר האונס ועד לגזענות ולניתוק שלהם מהיציע, מרגיש לי שהם מנסים לסדר את הדברים האלה, אבל זה אולי רק הרגשה