Jump to content

רז אמיר עונה 2 פרק 1

ת"א שלנו

Recommended Posts

מה זה משנה אם יש קיר או לא? גם לא דיברתי על השאלה האם יש קיר או לא. מה שיש זו תמונה בכותרת ראשית והתמונה הזאת מעבירה מסר רע מאוד. אתם בוחרים להיתפס למילים של הכתב ואתם צודקים לחלוטין שאסור שהן יכתבו, אבל הנזק האמיתי נעשה מהתמונה לא מהמילים שתחתיה. התמונה מאפשרת לאנשים הכי קיצוניים אצלנו, או למתחזים מקבוצות אחרות, להשמיע את הדעה שלהם בכותרת ראשית בפורטל חשוב.

מי שאחראי לזה, וזה בכלל לא משנה אם זה פוטושופ או גרפיטי אמיתי ואם זה אוהדי מכבי או קבוצה אחרת, רואה שהמזימה שלו הצליחה מעל ומעבר, אז למה שלא ימשיך בזה? אתם חושבים שאם מחר שולחים את זה לצנציפר הוא לא יפרסם? ולאמיר פלג? רובם יפרסמו. ההבדל היחידי הוא שהם מאוד יזהרו בפרטים שהם נותנים, אבל זה כלום כי תמונה שווה אלף מילים והתמונה תפורסם עם או בלי המילים.

אני ממש לא מבין מה השטויות פה.

מה זה משנה אם יש קיר..??

אתה הקיר, הקיר נמצא

מה זה משנה אם יש קיר..??

אתה הקיר, הקיר נמצא

תגיד אחי אתה בכיתה טיפולית?

קרא את ההודעה שלי עוד פעם, תחשוב דקה, ואז אני מקווה שתבין. ואם לא הבנת אז בעוד כמה חודשים כשכל הסיפור הזה יחזור על עצמו שוב (ואין שום סיבה שהוא לא יחזור הרי מי שאחראי לזה הצליח בענק), אז אולי יפול לך האסימון.

ת"א שלנו שאפו ענק!

קצת מציק שתהיה התנצלות רק בשבוע הבא שהאש תירד, אחרי משחק העונה ונושאים חדשים שיצצו ויתפסו את מרכז העניינים.

אגב, אם במקום העבודה שלי הייתי עושה פאשלה ענקית והיו מקבלים החלטה לפטר אותי, הייתי לוקח אחריות על המעשה שעשיתי ומקבל את ההשלכות למעשה.

רביד אתה נותן יותר מידי קרדיט למי שהעביר לו את התמונה הזאת. אותו אוהד שלנו או של קבוצה אחרת הוא בעיה, אבל לא הבעיה השורשית בגלל שהוא לא שולט על מה שיתפרסם אלא הוא מעביר מידע. אותו אחד שקובע מה יתפרסם זה אותו כתב או עורך שיש לו את הסמכות ואת הכוח לקבוע מה אתה תראה. כמו שביציע העיתונות פרימו היה בעל הסמכות לפרסם שקרלוס גרסיה מתאזרח - אותו בודירוגה לא היה האשם אלא פרימו. כי פרימו צריך להיות איש מקצוע רציני שבודק עובדות ולא מסתמך על הודעות מאנשים שהוא חושב שהוא סומך עליהם. קוראים לזה מקצועיות וזכותנו לדרוש מקצועיות ומהימנות מכל גורם שבוחר להזכיר או לקשור את הקהל והמועדון שלנו לפרסומים שלו - אחרת יאלץ לשאת בתוצאות.

רז אמיר הוא הבעיה המשנית פה. הבעיה האמיתית היא הבבון הקיצוני הזה שעשה את הגרפיטי וחבר מרעיו. הם חצו קו אדום. הם אלו שמשחירים את כל הקהל דרך הצינור שנקרא רז אמיר. הם מנסים להפיץ את הדעות הגזעניות שלהם בשם קהל אוהדי מכבי ת"א ועכשיו גם הצליחו להשפיע על השאלה מי ישחק בקבוצה ומי לא וזה דבר מאוד מסוכן. ת"א שלנו: אתה עושה עבודה גדולה, אני מוריד בפניך את הכובע, אבל לצערי אתה מטפל בסימפטום ולא בבעיה האמיתית.

תשמע אני מבין מה אתה אומר, אבל באמת שאין כל כך מה לעשות.

תיקח חתך אוכלוסייה של נגיד 10 אלף אוהדי מכבי, (וכמובן שיש יותר מכך) גברים במדינת ישראל, אוהבי כדורגל ששומעים חדשות כל יום וחשופים להמון גזענות. יש בתוך כל הקבוצה הגדולה הזאת, נגיד, בערך 100 כהניסטים קיצוניים. 1%! מהאוכלוסייה של קיצוניים. זאת אומרת ש99% מהקהל לא מסכים איתם וגם במקרה שלנו די מוקיע אותם. והקומץ הגזעני-קיצוני הזה נמצא בכל קבוצה גדולה בארץ. יש אותו במכבי חיפה, יש אותו גם בהפועל ת"א, בטח בסכנין ובית"ר י-ם. גם בעולם לא חסר דוגמאות לקומץ גזעני כמו בצ'לסי ואפילו בריאל מדריד, שלא נדבר על מועדונים כמו לאציו או פיינורד.

את הבעיה של הגזענות אתה צריך לפתור בבתים ובבתי הספר דרך משרד החינוך. קבוצת כדורגל לא תפקידה לחנך אנשים.

ת"א שלנו שאפו ענק!

קצת מציק שתהיה התנצלות רק בשבוע הבא שהאש תירד, אחרי משחק העונה ונושאים חדשים שיצצו ויתפסו את מרכז העניינים.

אגב, אם במקום העבודה שלי הייתי עושה פאשלה ענקית והיו מקבלים החלטה לפטר אותי, הייתי לוקח אחריות על המעשה שעשיתי ומקבל את ההשלכות למעשה.

אני מניאק אם תהיה התנצלות באתר

שבוע הבא כולנו נשכח ונעבור הלאה ואפילו לא נשים לב שלא תהיה

אפילו אם כבר לא תהיה התנצלות, זה פחות נורא, ההתנצלות פה היא לא העיקר אלא ההבנה שלו שהוא טעה ובעתיד יחשוב פעמיים לפני פרסום נגד מכבי (מה שלא היה עד היום).

אני בטוח שכל שאר החברים שלו מהתקשורת, עוקבים (בדאגה) אחרי מה שקרה פה, ואם לא יפנימו, צריך לעזור גם להם.

כל הכבוד ליוזם ולפועל בעניין!

אפילו אם כבר לא תהיה התנצלות, זה פחות נורא, ההתנצלות פה היא לא העיקר אלא ההבנה שלו שהוא טעה ובעתיד יחשוב פעמיים לפני פרסום נגד מכבי (מה שלא היה עד היום).

אני בטוח שכל שאר החברים שלו מהתקשורת, עוקבים (בדאגה) אחרי מה שקרה פה, ואם לא יפנימו, צריך לעזור גם להם.

כל הכבוד ליוזם ולפועל בעניין!

ההתנצלות היא אחושרמוטה העיקר. איך ההבנה שהוא שגה עוזרת לי או לך בתור אוהד מכבי? איזה זה עוזר לתדמית שהצטיירה סביבנו בזכות אותו רז אמיר?

ות"א שלנו, לזין הזה לקח דקה וחצי לפרסם בלי לבדוק או לאמת מידע, יום למחרת היחיד שציין שאוהדי מכבי שרו שירים גזעניים באימון (לעומת 5 כתבות באתרים מקבילים).

על מה ולמה מגיע לאפס השקרן הזה שבוע וחצי, לתת לכולם לשכוח מזה, בשביל לבדוק רק עכשיו את המקורות שלו? עדיין מחכה שהוא ימצא לי את הקיר הזה ב"איזור קרית שלום", אולי הוא בונה אותו ברגע זה.

אתמול הוא היה צריך לפרסם התנצלות, לא עוד שבוע וחצי ולא עוד חודש. מעניין שאת הטוויטר שלו הוא ידע למחוק כל כך בקלות, נראה לך שבנאדם שאין לו מה לדאוג ימחק עמודים שלו ברשת החברתית? זה האמא של על ראש הגנב בוער הכובע.

מעריך מאוד את מה שאתה עושה אבל לאכזרים לא יעזור להתנהג ברחמנות, תבין, אתה מוותר עכשיו, מחר זה חוזר לך בהפוכה. לא מעניין אותי רז אמיר באופן אישי, מעניין אותי לעשות צדק אחרי שטינפו אותי ואת כל אוהדי מכבי על לא עוול בכפנו. שיתנצל ועכשיו.

ההתנצלות היא אחושרמוטה העיקר. איך ההבנה שהוא שגה עוזרת לי או לך בתור אוהד מכבי? איזה זה עוזר לתדמית שהצטיירה סביבנו בזכות אותו רז אמיר?

כמו שכתבתי, גם התנצלות לא תעזור כי מה שנכתב נכתב, אבל העיקר שיפנימו הוא וחבר מרעיו, ברגע שיבינו שהם בסכנת פיטורים הם יחשבו לא פעמיים אלא 20 פעם, בזה זה עזר לי

מי יפטר אותו? אופירע??? פייק ניוז זה המוטו שלה

הנזק שלו זה שיזכרו לו את החובבנות הזו לתמיד

והאמינות שלו ברצפה

כמו שזוכרים לצנציפח את אניימה

הרי ברור מה הולך לקרות. עוד שבוע שבועיים שכבר כולם ישכחו מהעניין, הוא יפרסם שורה מסכנה של התנצלות בסוף של איזו כתבה. אם הבנאדם הכתים קהל שלם ברגע, גרם לכל שאר האתרים לפרסם את הדברים בהתבסס על הפירסום שלו, עבר זמן והוא עדיין בעצמו לא בטוח שפירסם משהו אמיתי - שיתנצל עכשיו, לא עוד שבוע. עכשיו.

אתה החלטת שיש קיר כזה?

יש קיר כזה ליד קרית שלום?

אם היה קיר כזה רז אמיר היה דואג ביממה האחרונה שיש עליו עליהום לצלם את הקיר הזה מכל הזויות ולפרסם את זה בטוויטר שלו, במקום זה הוא מחק את החשבון שלו ונעלם

וגם אם יש קיר כזה שמסתתר לו איפשהו הוא צריך להתנצל. לא הבנתי מה יעזור אם ימצא עוד מקורות כאילו זה בכלל היה אמור להיות חדשות. האחראים על הדבר הזה במידה וזה לא פוטושופ ממש לא מייצגים אוהדי מכבי ושווים הכפשה ופגיעה בתדמית של מועדון וקהל שלם.

קשר מאריבור העדיף את הפועל באר שבע בין היתר בשל הודעות נאצה גזעניות שקיבל מאוהדי מכבי תל אביב. חלקם מתרעם: "אם באמת לא חתם אצלנו בגלל חשש מגזענות, זו הבושה הכי גדולה"

https://sports.walla.co.il/item/3131587

ת"א שלנו - אתה אדם ענק, שאפו לך על העשייה והמאמץ. לכל החברה פה שלא מבינים למה יחסית התרככת מולו, שזה בסדר גמור לדעתי, הרבה יותר קשה להמשיך לכעוס ולהאשים בן אדם ברגע שהוא פונה אלייך ומסביר את עצמו, גם אם יצא לא בסדר. עם זאת, לדעתי חשוב להמשיך ללחוץ פה כדי לקבל הבהרות/התנצלות ולו רק כדי שעיתונאים וכתבים אחרים יהססו לפני פרסום של משהו כזה.

רביד - אתה לא יכול למנוע מבודדים להחזיק בדעות קיצוניות ומזיקות, בטח בחברה כזאת גדולה. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה שהדעות האלו יבלעו בקונצנזוס ובעצם לא יקבלו במה(ובטח שלא יתוו דרך להתנהגות של כולם). אחת הדרכים היא למנוע פרסום שלהם במדיה והכללה שלהם על שאר הקהל - מה שעושים פה.

לכל מי שתוהה לעצמו. אין פה שום התרככות.

כנסו לעמוד הראשון של הנושא הזה ותקראו למטה: רצינו - תשובות על הגרפיטי או התנצלות.

וגם בעמוד האחרון אנחנו רוצים - תשובות על הגרפיטי או התנצלות. לא זזים מילימטר מהדרישה הראשונית.

יחד עם זאת כן חשוב לנו שהדרך תהיה טובה ונקייה. וואלה מאמינים בלתת הזדמנות שנייה למישהו שעשה טעות בתנאי שהוא לוקח אחריות, מתקן ולומד איך להתנהג בפעמים הבאות. לא חייב להסכים עם הדרך שלנו אבל זו הדרך שבחרנו ללכת בה. שוב, למי שזה לא נראה או מי שחושב שאנחנו התרככנו אנחנו מזמינים לקחת את העניין הזה לעולם שלכם ולפעול איך שאתם מבינים את הסיטואציה.

אנחנו רוצים תיקון והתנצלות שתוביל להרתעה בפעמים הבאות ולא למוטט אנשים ומכאן הכדור בידיים של רז ואם יחליט לפרסם התנצלות זה ייגמר כאן ועכשיו. אם לא אז אנחנו ממשיכים את הסיפור הזה עד שהאמת תצא לאור.

לכל מי שתוהה לעצמו. אין פה שום התרככות.

כנסו לעמוד הראשון של הנושא הזה ותקראו למטה: רצינו - תשובות על הגרפיטי או התנצלות.

וגם בעמוד האחרון אנחנו רוצים - תשובות על הגרפיטי או התנצלות. לא זזים מילימטר מהדרישה הראשונית.

מצד שני, כן חשוב לנו שהדרך תהיה טובה ונקייה. אנחנו מאמינים בלתת הזדמנות שנייה למישהו שעשה טעות בתנאי שהוא לוקח אחריות, מתקן ולומד איך להתנהג בפעמים הבאות. לא חייב להסכים עם הדרך שלנו אבל זו הדרך שבחרנו ללכת בה. שוב, למי שזה לא נראה או מי שחושב שאנחנו התרככנו אנחנו מזמינים לקחת את העניין הזה לעולם שלכם ולפעול איך שאתם מבינים את הסיטואציה.

אנחנו רוצים תיקון והתנצלות שתוביל להרתעה בפעמים הבאות ולא למוטט אנשים ומכאן הכדור בידיים של רז ואם יחליט לפרסם התנצלות זה ייגמר כאן ועכשיו. אם לא אז אנחנו ממשיכים את הסיפור הזה עד שהאמת תצא לאור.

זה ממש לא משנה אם יש או אין גרפיטי ומי רשם אותו הבעיה היא הכללה גסה שנעשתה פה כאילו רוב אוהדי מכבי זה לה פמיליה. אי אפשר להתעלם מהבמה שניתנה למיעוט שבמיעוט הקיצוני בקהל שספק גדול אם הם אוהדי מכבי, דבר שגרם להכפשת קהל שלם ולרגשות לא נעימים של עשרות אלפי אוהדי מכבי על כלום ושום דבר. ילד טמבל מרסס גרפיטי אחד (שמקורו והימצאו עד היום לא ידועים) לא שווה פרסום באחד מאתרי הספורט הגדולים במדינה. אי אפשר להתעלם ממתן הבמה למישהו קיצוני בכזאת קלות.

כמה עצוב שהיד על ההתנצלות לא קלה על ההדק כמו יד הפרסום ראשון.

שאפו גדול על מלחמת האמת שלך ושלנו.

ת"א שלנו אתה ענק! כל הכבוד על היוזמה המטורפת, לא מובן מאליו בכלל.

שתבינו שיכולנו לצאת בנזק גדול הרבה יותר, וכרגע הנזק הוא שקבהא לא חתם אצלנו ( אם זאת הסיבה בכלל ).

אולי מיץ' היה אומר שנגמר מבחינתו, מי יודע לאן היינו יכולים להגיע, אז ההכרה בטעות זו כבר התחלה טובה.

אסור שהקהל שלנו יוכתם בצורה מזעזעת כזאת, אם אוהד אחד קיצוני כתב אז שירשום שאוהד אחד כתב את הגרפיטי, למרות שאישית לא חושב שדעה אישית של אוהד זה חדשות אבל מילא.

אין דבר כזה חלק מהקהל, כשרושמים חלק מהקהל זה כמו קהל שלם.

דיי עם הפייק ניוז!

כולנו ממתינים להתנצלות!

ושוב כל הכבוד לת"א שלנו.

קיצר, לשיטתם של אנשים מסויימים, כל אוהד גנרי של מכבי/קבוצה אחרת שיעלה תמונה מהצייר של "לא רוצים ערבים/שחורים/גמדים/נוצרים/אשכנזים במכבי" אחרי כל החתמה שנעשה, אנחנו נדרש לחשבון נפש ולבדק בית והלקאה וביקורת עצמית

בואו נגיד שאין סיקור פיקטיבי, ושאין סיקור מוטה שגורמים לדברים כאלה לקבל הרבה יותר מדי חשיפה ותיעוד כשמדובר באוהדי מכבי. בואו נגיד שיש פה בעיה אמיתית של X אוהדים גזענים שעושים את המוות לשחקנים שלא באים להם טוב. מה אנחנו אמורים לעשות? להרביץ להם? הרי מכבי כבר ניסתה לטפל בנושא באלף אפיקים, כולל תמונות והוכחות והגשת תלונות, שום דבר לא עבד כי זה על הזין של המשטרה ובית המשפט.

הרי כשאירוע כזה קורה למכבי חיפה, אומרים איפה המערכת ולמה בתי המשפט והמשטרה מפקירים את יענקלה הנשיא המסכן שנלחם בידיים חשופות נגד העבריינים המרושעים

כשזה מכבי, אז זה "מה יהיה עם אובדן הדרך של הקהל והאם הקבוצה נהיית גזענית ומאיפה באנו ולאן הגענו".

לכן בדיוק צריך לנהל מלחמת חורמה נגד התקשורת.

רז אמיר פועל לטובת הקליק והרייטינג ופוגע בקבוצה על הדרך. יש כתבים אחרים שממש הכריזו מלחמה נגד הקבוצה ופועלים באופן אקטיבי ע"מ לפגוע בה ולהוציא דיבתה.

כשמכבי רק גרגרה על פרימו קיבלנו ממנו שקט תעשייתי לאיזה שנה. מאז במקום לרכב על הגל ולסיים את המלאכה הקבוצה חזרה לישון וקיבלנו את הזוועה שרואים עכשיו.

שופטים מקבלים אור ירוק לדפוק אותנו, שחקנים מקבלים פס לאלימות נגדינו, מפיצים נגדינו פייק ניוז. דם הקבוצה הותר לחלוטין.

הגיע הזמן שמכבי תבין שהתקשורת היא חלק מרכזי מהבעיה של הקבוצה, ותעלה את המלחמה בפייק ניוז מדרגה. הקבוצה צריכה לקחת חלק בעיצוב דעת הקהל ולהפסיק עם הפאסון של "אנחנו מעל זה".

*בעיה נוספת, שהיא סוגיה משפטית, היא כאשר הדיווח המוטה הוא נגד הגוף האמורפי שנקרא "אוהדים". אם מחר תעלה בYnet כתבה "חלק מהצרכנים בשופרסל גזענים", האם אני בתור לקוח יכול לתבוע על פגיעה בשמי הטוב? אין לי ספק שבמקרה כזה אגב היינו רואים בקשות לייצוגיות מציפות את בתי המשפט. במקרה של פגיעה בשמם הטוב של אוהדים הכל מותר..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.