Jump to content

רז אמיר עונה 2 פרק 1

ת"א שלנו

Recommended Posts

יש לנו כוח אדיר.

ככה אנחנו צריכים לפעול נגד כל עיתונאי שמשקר ופועל נגדנו.

צנציפח והשקרן פשכצקי צריכים להיזהר.

ת"א שלנו, אתה ענק ועושה עבודה אדירה.

כל הכבוד !!

שיתחיל מלהתנצל בכותרת ראשית כמו שזה פורסם ולא בכותרת משנה.

אח''כ שיקווה שהקולגות שלו אוהבים אותו ויפרסמו גם בכותרות שלהם את העובדה שוואן פירסמו שקר והתנצלו, בדיוק כמו בחשיפה שהיתה לדיווח על הגרפיטי

לדעתי לכל אדם מותר לטעות אבל יש גם דרך לטעות

את הרייטינג הוא קיבל וההתנצלות שתגיע תגרוף גם היא עוד קליקים

העיתונות הפזיזה והצהובה ניצחה אלא אם כן הולכים עם זה עד הסוף

לרז אמיר צריך להישלל תעודת העיתונאי כדאי שעיתונאים אחרים ידעו שהם צריכים לבדוק כל מקור חמש פעמים ולחשוב על ההשלכות לפני שהם מעלים כתבה

הרי אם הוא יצא נקי מהסיפור כל מי שמתעסק בתחום בארץ ידע שכל מה שהוא צריך לעשות זה להיעלם לשבוע ולהיתנצל והמצב יוכל לחזור לקדמותו

כל הכבוד לכל מי שפעל בנושא הזה

חבל שמה שהלך פה בימים האחרונים לא קורה גם כשכתבים אחרים כותבים עלינו דברים כאלה

היינו יכולים אולי לשנות משהו בחרא שהולך נגדנו בתקשורת

מצטער אבל ממש לא, איזה חבל טיפוס? חבל שלא מפטרים אותו על זה. הדיבה הכי גדולה שהוציאו על הקהל שלנו וזה בא ממישהו שטוען שהוא אוהד הקבוצה, הוא זונה בן שרמוטה לא פחות משופט שלא שרק לנו לפנדל או הוציא אדום ליריבה ואולי יותר מכך.

כל מילה. סיכמת יפה מאוד

כל הכבוד לכל מי שפעל בנושא הזה

חבל שמה שהלך פה בימים האחרונים לא קורה גם כשכתבים אחרים כותבים עלינו דברים כאלה

היינו יכולים אולי לשנות משהו בחרא שהולך נגדנו בתקשורת

לשאר אנחנו מעניינים את הביצה(אלא אם יש קייס משפטי

פה המקרה חמור יותר וגם נוגע לכתב יותר מאחר והוא מזדהה כאוהד מכבי.

רק לי לא מסתדר איך אפשר לאהוב קבוצה ולחרבן עליה ככה.

לשאר אנחנו מעניינים את הביצה(אלא אם יש קייס משפטי

פה המקרה חמור יותר וגם נוגע לכתב יותר מאחר והוא מזדהה כאוהד מכבי.

רק לי לא מסתדר איך אפשר לאהוב קבוצה ולחרבן עליה ככה.

אם תעשה להם את המוות תאמין לי שלא יעניין להם את הביצה.

לנחות עליהם כמו שאוהדי בית"ר עשו עם שלמה, להציק להם בטלפון וברשתות החברתיות, לבקש מההנהלה להרחיק אותם מהאיצטדיון כמו שטביב עשה לפשכצקי (מה שגרם לו למצוץ לטביב לפחות פעמיים בשבוע).

אפשר ללמוד הרבה מהנושא הזה.

מה פיספסתי פה?!

אנשים כותבים כאילו רז אמיר על סף התפטרות וחלק מבקשים שנניח לו.

אוהדי מכבי גם ככה לא בדיוק הקהל המצוי של one ולא נראה לי שהוא בכלל סופר אותנו, קודם שיפרסם התנצלות אח"כ נתחיל לדון בצעדים הבאים.

בנתיים הבן אדם לא עשה את המינימום הנדרש וכבר אנשים פה מבקשים להניח לו.

רכיכות זו מחמאה למה שנהיה מאיתנו

מה פיספסתי פה?!

אנשים כותבים כאילו רז אמיר על סף התפטרות וחלק מבקשים שנניח לו.

אוהדי מכבי גם ככה לא בדיוק הקהל המצוי של one ולא נראה לי שהוא בכלל סופר אותנו, קודם שיפרסם התנצלות אח"כ נתחיל לדון בצעדים הבאים.

בנתיים הבן אדם לא עשה את המינימום הנדרש וכבר אנשים פה מבקשים להניח לו.

רכיכות זו מחמאה למה שנהיה מאיתנו

אני מניח שפספסת פה די הרבה. מה שקורה עכשיו זה יותר עשייה מאחורי הקלעים. אף אחד לא מוריד רגל מהגז אלא הכדור עכשיו עבר לידיים של רז. סיכמתי איתו, כמו שהוא ביקש, שהוא יבדוק את הנושא. הוא אמר שיעשה בדיקה עד מחר עם המקור שלו (שלטענתו מדובר על אוהד מכבי קיצוני מהיציע שהבטיח הכרזת מלחמה נגד קבהא בסגנון שהיה עם ראדי) ואני אמרתי לו שזה לא מספיק כדי להכליל בכתבה את אוהדי מכבי. אם אנחנו זורמים עם זה והולכים לגרסה שזה אוהד מכבי אז מדובר לטענתו באוהד קיצוני מהיציע ואיך שלא נסתכל על זה, זה עדיין הזייה להכליל או לפרסם כתבה על גרפיטי של אוהד מכבי (שוב, בהנחה שאותו מרסס הוא אוהד מכבי) ולהציג את זה בצורה מסולפת כאילו מדובר במגמה של כלל אוהדי מכבי, או חלק מהאוהדים. על זה אין ויכוח - הוא מבין את הטעות שלו ואת הנזק שנוצר. לי זה לא מספיק. נעשה לקבוצה ולקהל נזק תדמיתי ואנחנו מחכים לרז שיבדוק את המקורות שלו ומבחינתי מה שהכי חשוב בנושא הזה זה לקיחת האחריות שלו על הפרסום. הדרישה היא שיפרסם התנצלות באתר. הסיכוי שהוא יצא מזה אמין עם המקור שלו הוא קלוש אבל אנחנו נותנים לו כמה שעות של חסד כדי שיוכל להשיג את המידע הזה. במידה ולא - סוכם איתו שהוא יפרסם התנצלות לכל אוהדי מכבי והמועדון באתר one. ברגע שהוא יפרסם התנצלות אנחנו מפסיקים את כל התהליכים שקשורים לנושא - משפטיים, לחץ קהל ופרסום בנושא כי זה מספיק מבחינתנו. רצינו שהוא ייקח אחריות וזו המטרה. זה שינוי מגמה והסיפתח לכל שאר הכתבים לא להתעסק עם הקהל שלנו. קמצוץ מהיכולות שלנו והנה אנחנו יכולים להמשיך עד לקצה ולדחוף גם בסוף אבל אנחנו מחליטים להסתפק בפרסום התנצלות. הנזק האישי שנגרם לו הוא משמעותי וגדול מאוד ואם ייקח אחריות ויפרסם התנצלות בONE אנחנו לא נגרום לו להתמוטטות או קריסה אלא זה ייגמר שם מבחינתנו וזה השכר לימוד שלו להבא. ולא רק שלו אלא של כל הכתבים, כי הוא לא יוצא מן הכלל.

אם מבחינתך זה לא מספיק אתה מוזמן להרים את הכפפה ולהמשיך בדרך שלך. לנו חשוב הצדק והאמת ולא למוטט אנשים. מה ששמור לתקשורת הצהובה, השטחית או למדורי גליצ'ים לא יכנס לתחום הפעולות שלנו. כל אחד והבחירה שלו וכל בחירה היא לגיטימית. אם תחליט לקחת את המושכות בנושא הזה או להוביל במקום אחר אתה מוזמן - בהצלחה.

עוד משהו אייל שווימר

יש תכונה מאד מוערכת אצל אנשים והיא פרו-אקטיביות.

יעני : במקום לזרוק האשמות וסיסמאות לאוויר או לזרוק אחריות על אחרים - בוא קח אחריות ותעשה מעשים בפועל.

כשאתה כותב: "רכיכות זו מחמאה למה שנהיה מאיתנו". אתה מתנהג בצורה פסיבית. אותה פסיביות זו גם הסיבה שרוכבים עלינו כל הזמן.

אנחנו אלופי התגובות בפורום ואלופי התסכול מהדברים האלה. אז הנה יש לך הזמנה להיות אקטיבי ולפעול בכל נושא אפשרי כולל הנושאים האלה כי אין פה משרתים שיעשו בשביל אף אחד את העבודה הקשה. כל אוהדי מכבי שווים ואתה מוזמן להיות חלק או להוביל מאבקים כאלה או אחרים בצורה תקיפה ולא מרוככת. אנחנו בטוח איתך.

רז אמיר הוא הבעיה המשנית פה. הבעיה האמיתית היא הבבון הקיצוני הזה שעשה את הגרפיטי וחבר מרעיו. הם חצו קו אדום. הם אלו שמשחירים את כל הקהל דרך הצינור שנקרא רז אמיר. הם מנסים להפיץ את הדעות הגזעניות שלהם בשם קהל אוהדי מכבי ת"א ועכשיו גם הצליחו להשפיע על השאלה מי ישחק בקבוצה ומי לא וזה דבר מאוד מסוכן. ת"א שלנו: אתה עושה עבודה גדולה, אני מוריד בפניך את הכובע, אבל לצערי אתה מטפל בסימפטום ולא בבעיה האמיתית.

רז אמיר הוא הבעיה המשנית פה. הבעיה האמיתית היא הבבון הקיצוני הזה שעשה את הגרפיטי וחבר מרעיו. הם חצו קו אדום. הם אלו שמשחירים את כל הקהל דרך הצינור שנקרא רז אמיר. הם מנסים להפיץ את הדעות הגזעניות שלהם בשם קהל אוהדי מכבי ת"א ועכשיו גם הצליחו להשפיע על השאלה מי ישחק בקבוצה ומי לא וזה דבר מאוד מסוכן. ת"א שלנו: אתה עושה עבודה גדולה, אני מוריד בפניך את הכובע, אבל לצערי אתה מטפל בסימפטום ולא בבעיה האמיתית.

נכהסת לנושא בלי לקרוא ולהבין מילה הא, רז אמיר הוא הבעיה בנושא הזה זה לא ויכוח על גזענות

כרגיל, מתבטא נחרצות בלי קשר לעולם.

רז אמיר הוא הבעיה המשנית פה. הבעיה האמיתית היא הבבון הקיצוני הזה שעשה את הגרפיטי וחבר מרעיו. הם חצו קו אדום. הם אלו שמשחירים את כל הקהל דרך הצינור שנקרא רז אמיר. הם מנסים להפיץ את הדעות הגזעניות שלהם בשם קהל אוהדי מכבי ת"א ועכשיו גם לקבוע מי ישחק בקבוצה ומי לא וזה דבר מאוד מסוכן. ת"א שלנו: אתה עושה עבודה גדולה, אני מוריד בפניך את הכובע, אבל לצערי אתה מטפל בסימפטום ולא בבעיה האמיתית.

רביד זו זכותך לחשוב כך. אני לא חושב שאפשר להשתלט על חצי מיליון אוהדים או על 400 מהגוש המעודד או על 12,000 אוהדים שמגיעים למשחקי הבית. אין פה קבוצה הומוגנית שחושבת ומתנהגת בצורה זהה. זה מובן שיהיו קיצוניים לימין, לשמאל, מתונים, דתיים, חילונים, אשכנזיים, מזרחים וכו' ולכל אוהד שיגיע מקבוצה כזאת או אחרת תהיה דעה שונה. זה בסדר. וזה לא אפשרי להשתלט על כולם או לחשוב בצורה הומוגנית. אז אני דווקא חושב שהבבון הקיצוני הוא לא הבעיה כי תמיד יהיה "בבון קיצוני" כזה או אחר. זה בדיוק כמו המשל של התפוח הרקוב שנמצא בתוך כל פרדס תפוחים. והשאלה אם אתה מדווח בסוף על התפוחים הרקובים או על כלל הפרדס שהוא, בשונה מהרקובים, נראה אחרת לגמרי. הכוח שיש לתקשורת היא על אופן הפוקוס ואם נזרום על הטענה שלו ונגיד שזה אוהדי מכבי, והתקשורת לא תתדלק ותזין את המיעוט הקיצוני הזה (ואנחנו יודעים שזה מיעוט) אז לא יהיה לו חיזוק חיובי ואנחנו לא נשמע על דברים שלא מייצגים את הקהל שלנו...פשוט.

נכהסת לנושא בלי לקרוא ולהבין מילה הא, רז אמיר הוא הבעיה בנושא הזה זה לא ויכוח על גזענות

חחחח טוב מה שתגיד אחי

נניח שהוא יפרסם התנצלות. אתה חושב שזה מונע את הפעם הבאה שדבר כזה יקרה? כל ההבדל בפעם הבאה שהכתב שמפרסם את זה יזהר קצת יותר בניסוח ולא יכליל את כל הקהל. אותו גרפיטי עדיין יתנוסס לך בכותרות ראשיות.

חחחח טוב מה שתגיד אחי

נניח שהוא יפרסם התנצלות. אתה חושב שזה מונע את הפעם הבאה שדבר כזה יקרה? כל ההבדל בפעם הבאה שהכתב שמפרסם את זה יזהר קצת יותר בניסוח ולא יכליל את כל הקהל. אותו גרפיטי עדיין יתנוסס לך בכותרות ראשיות.

תשמע רביד אתה מדבר על גזענות באופן כללי. זה בסדר, אבל זה לא קשור לנושא הזה בשום צורה. מוזמן לפתוח נושא חדש על גזענות אם בא לך. הנושא הזה הוא על סילוף האמת ואופן הצגת המציאות האובייקטיבית בתקשורת בנושא המועדון והקהל שלנו. זאת בעיה אחרת ולדעתי גדולה לא פחות.

חחחח טוב מה שתגיד אחי

אתה החלטת שיש קיר כזה?

יש קיר כזה ליד קרית שלום?

אם היה קיר כזה רז אמיר היה דואג ביממה האחרונה שיש עליו עליהום לצלם את הקיר הזה מכל הזויות ולפרסם את זה בטוויטר שלו, במקום זה הוא מחק את החשבון שלו ונעלם

ת"א שלנו, מתי בדיוק סגרת עם רז אמיר שההתנצלות תפורסם, אם וכאשר?

אם וכאשר - תפורסם בתחילת השבוע הבא. הוא דיבר על יום ראשון. אמרתי לו שמבחינתנו יש לו עד יום שלישי למצוא הוכחות נוספות. יש לנו זמן. אנחנו יודעים שזה תהליך ולא מתכוונים לוותר על מה שהיה כאן. מה שיפסיק את העשייה שלנו בנושא הזה ספציפית זה רק התנצלות שלו באתר.

עוד משהו אייל שווימר

יש תכונה מאד מוערכת אצל אנשים והיא פרו-אקטיביות.

יעני : במקום לזרוק האשמות וסיסמאות לאוויר או לזרוק אחריות על אחרים - בוא קח אחריות ותעשה מעשים בפועל.

כשאתה כותב: "רכיכות זו מחמאה למה שנהיה מאיתנו". אתה מתנהג בצורה פסיבית. אותה פסיביות זו גם הסיבה שרוכבים עלינו כל הזמן.

אנחנו אלופי התגובות בפורום ואלופי התסכול מהדברים האלה. אז הנה יש לך הזמנה להיות אקטיבי ולפעול בכל נושא אפשרי כולל הנושאים האלה כי אין פה משרתים שיעשו בשביל אף אחד את העבודה הקשה. כל אוהדי מכבי שווים ואתה מוזמן להיות חלק או להוביל מאבקים כאלה או אחרים בצורה תקיפה ולא מרוככת. אנחנו בטוח איתך.

לא יודע איך הבנת שאני כתבתי עלייך, כתבתי על מי שחושב שצריך להניח לו.

אתה הסברת שאתה לא מתכוון להניח לו עד שתגיע התנצלות באתר..

אז אנחנו די באותו צד.

הדבר היחידי והפחות עיקרי שאני לא חושב שצריך לנעול את הנושא, עד שאין התנצלות אין סיבה שהנושא ירד מסדר היום שלנו כאוהדים.

מעבר לזה, יישר כח לך על המאמן, באמת ששיחקת אותה

אתה החלטת שיש קיר כזה?

יש קיר כזה ליד קרית שלום?

אם היה קיר כזה רז אמיר היה דואג ביממה האחרונה שיש עליו עליהום לצלם את הקיר הזה מכל הזויות ולפרסם את זה בטוויטר שלו, במקום זה הוא מחק את החשבון שלו ונעלם

מה זה משנה אם יש קיר או לא? גם לא דיברתי על השאלה האם יש קיר או לא. מה שיש זו תמונה בכותרת ראשית והתמונה הזאת מעבירה מסר רע מאוד. אתם בוחרים להיתפס למילים של הכתב ואתם צודקים לחלוטין שאסור שהן יכתבו, אבל הנזק האמיתי נעשה מהתמונה לא מהמילים שתחתיה. התמונה מאפשרת לאנשים הכי קיצוניים אצלנו, או למתחזים מקבוצות אחרות, להשמיע את הדעה שלהם בכותרת ראשית בפורטל חשוב.

מי שאחראי לזה, וזה בכלל לא משנה אם זה פוטושופ או גרפיטי אמיתי ואם זה אוהדי מכבי או קבוצה אחרת, רואה שהמזימה שלו הצליחה מעל ומעבר, אז למה שלא ימשיך בזה? אתם חושבים שאם מחר שולחים את זה לצנציפר הוא לא יפרסם? ולאמיר פלג? רובם יפרסמו. ההבדל היחידי הוא שהם מאוד יזהרו בפרטים שהם נותנים, אבל זה כלום כי תמונה שווה אלף מילים והתמונה תפורסם עם או בלי המילים.

אני ממש לא מבין מה השטויות פה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.