Jump to content

רז אמיר עונה 2 פרק 1

ת"א שלנו

Recommended Posts

זה חרטא, זו לא התנצלות.

וכמה כיף שאפשר להסתתר מאחורי עלק מקורות, מי ישמע ווטרגייט פה.

זה היה מכוון ומסריח. אחד התרגילים המסריחים שנראו כאן. שקרן וחייב לתבוע אותם או לשים עליהם איזה אמברגו מצד מכבי.

שקרנים מסריחים. ו"ההתנצלות" שלו פשוט עלובה. שיקח אחריות על מה שפרסם, שיגיד רציתי להיות ראשוו אבל הטעו אותי וסתם פגעתי בקהל הכי גדול בארץ.

שרמוטות.

ומעניין למה הוא חיכה ליומיים אחרי משחק העונה וחשב שאף אחד כבר לא יזכור את זה. אבל אנחנו זוכרים טוב מאוד.

ההבהרה הזו הייתה צריכה להתפרסם באותו יום כשכל הסיפור הזה התפוצץ, לא אחרי שהוא אומר שהוא מחפש הוכחה ויפרסם התנצלות אחרי שיימצא.

אני ממש מקווה שלא תעצרו כאן ושזה לא מה שיספק אתכם, מגיע לנו כאוהדים יותר מזה. במיוחד כשהפגיעה מגיעה מי שמחשיב את עצמו חלק מקהל האוהדים של מכבי, עיתונאי קטן.

למה לירן ליאני יכל לעלות לשידור יום אחרי המשחק נגד בש ולהתנצל על הטעות שעשה ורז אמיר האפס לא?

אפס מאופס שאין לו כבוד למקצוע שבו הוא עוסק.

עוד כלבלב מבית היוצר של אופירה שיעשה כל מה שהיא תגיד לו. זה אוהד זה? מעדיף בכל יום את צנציפר ה"שונא מכבי" על רז אמיר "אוהד מכבי".

אם אחרי משחקים אנחנו יודעים לתקוף שופטים, או כתבים אחרים, אז אני לא רואה סיבה למה רז אמיר צריך לקבל יחס שונה.

חחח ההבהרה הכי מתחמקת שיש עאלק ״אנשי מכבי ואוהדים מדווחים״ אתה העיתונאי לא? אתה אמור לדווח אם הקיר בקרית שלום או לא, ואתה כעיתונאי רשמת שכן, אז תינעל כן או לא.. בקיצור יצא סמרטוט רצפה מהלך, ת״א שלנו אחלה עבודה אני במקומך הייתי ממשיך בצעדים המתוכנים נגד הנבלה הזו כי התנצלות בוודאי שלא הייתה והדבר הזה שהוא פירסם זה הדבר הכי רחוק שיש מהבהרה

בולשיט, זה לצאת ידי חובה בצורה הכי פחדנית שיש (כי חלילה שמישהו יראה שפרסמת ידיעה שקרית).

לא רק שאין פה לקיחת אחריות שלו, גם את האעלק הבהרה הוא דאג להחביא בין שורות שהחשיפה שלהן תהיה אפסית לעומת החשיפה שפרסום השקר שלו קיבל.

זו לא התנצלות, זה כסת"ח עלוב.

עמוס נשמה, תתחבר לקרקע...אתה באמת מצפה להתנצלות?

התנצלות לא תגיע בלי איום ממשי. לא מרז אמיר, לא מצנציפר ולא מאף אחד מהזן הזה (עיתונאים)

התנצלות לא תגיע בלי איום ממשי. לא מרז אמיר, לא מצנציפר ולא מאף אחד מהזן הזה (עיתונאים)

ופה נכנס המועדון, כמו במקרה פרימו והשטיפת מכוניות

רז לא שונה מאף עיתונאי ביצה ממוצע בספורט הישראלי, לטובה ולרעה. האהדה שלו לא שינתה בדבר את רמת הסיקור, האתיקה או המוסר ב"סקופים" המחורבנים שלו.

לא ציפיתי, אני לא מתעצבן על העובדה שהוא לא לוקח אחריות (לא היה לי ספק שלסמרטוט הזה אין טיפה של יושרה מקצועית), אני מתעצבן על העובדה שהוא מנסה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, מצד אחד עשה נזק עצום בפרסום הראשוני ומצד שני "מנקה" את עצמו עם הפסקה האומללה הזאת.

אני מאוד מקווה שהאנשים שמטפלים מולו בעניין לא יורידו את הרגל מהגז וידחקו אותו עד שהאפס הזה יודה שהוא שיקר פר אקסלנס וייקח את האחריות על עצמו, לא ינסה לדפדף את כולם במילים ריקות מתוכן שלא אומרות שום דבר על הביזיון שהוא והעבודה שלו.

לא ציפיתי, אני לא מתעצבן על העובדה שהוא לא לוקח אחריות (לא היה לי ספק שלסמרטוט הזה אין טיפה של יושרה מקצועית), אני מתעצבן על העובדה שהוא מנסה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, מצד אחד עשה נזק עצום בפרסום הראשוני ומצד שני "מנקה" את עצמו עם הפסקה האומללה הזאת.

אני מאוד מקווה שהאנשים שמטפלים מולו בעניין לא יורידו את הרגל מהגז וידחקו אותו עד שהאפס הזה יודה שהוא שיקר פר אקסלנס וייקח את האחריות על עצמו, לא ינסה לדפדף את כולם במילים ריקות מתוכן שלא אומרות שום דבר על הביזיון שהוא והעבודה שלו.

אני אשפוט אותו לכף זכות, קיימת התכנות שהאדם לא שיקר . אך מהקריאה בנושא ניתן להבין דבר אחד חשוב, הבן אדם הלך ופרסם כתבה שהיא חומר נפץ לכל דבר ועניין, שפוגעת בקבוצה אותה הוא ״אוהד״ פגיעה חמורה ובעיקר באוהדים שלה, מבלי לבדוק את העובדות אפילו לא פעם אחת ! הוא לא יודע איפה הקיר, הוא לא יודע מי עומד מאחורי המקרה ועוד הוסיף חטא על פשע והוסיף עוד תמונה לא מאומתת שנערכה בפוטושופ. איפה היושרה? תמכור גם את אבא שלך בשביל פרסום ראשון?

אני חושב שההבהרה שלו לא צריכה להיות טעיתי בעובדות אלא טעיתי במקרה, לא בדקתי את המקרה לפני הפרסום ופה שגיתי, בין אם המקרה נכון או לא, אנחנו שבוע אחרי ואף אחד לא מוצא פאקינג קיר?!

עד שלא יוכח שיש כתובת כזו שרוססה במקום בו הוא ציין (אלה העובדות שהוא קבע), הוא משקר.

יכול להיות שיש קיר כזה, יכול להיות שיש כתובת כזו, יכול להיות גם שלא.

כשאתה בתור עיתונאי בוחר לפרסם מידע שהגיע אליך על פי "מקור", האחריות היא שלך, יחד עם כל מה שכרוך בזה.

היית מספיק בטוח במידע כדי לקחת לעצמך "פרסום ראשון"? התברר שהמידע במקרה הטוב לא מדוייק ובמקרה הרע לא נכון? האחריות כולה עליך, תתמודד, תגיד טעיתי ותפרסם את ההתנצלות באותה חשיפה שבה פרסמת את המידע השגוי.

זה המינימום שנדרש מאיש הגון לעשות.

אבל כמו שאמרתי, אין מה לצפות מאנשים שהיושר והכבוד שלהם נמכר עבור כמה שקלים.

אם מכבי יודעים לתבוע מאות אלפי שקלים משני ילדים על אבוקה מסריחה אין סיבה שלא יגישו פה תביעה על גרימת נזק נגד רז אמיר.

ולדעתי אין מקום לסלחנות כלפי העיתונאים האלה, הם יכתבו כל שקר אפשרי רק כדי לקבל עוד קליקים או כדי להוסיף "פרסום ראשון", הגיע הזמן שהם יקחו אחריות על המעשים שלהם.

מעבר לזה שזה מובא בסוף כתבה שעוסקת בעניין אחר בלי שום אזכור בכותרת

זה אפילו לא מובא כהתנצלות, הם כותבים הבהרה

כאילו הם בסדר אבל מבהירים משהו שלא היה ברור

הנחמה מכל הסיפור הזה זה אות הקלון שרז אמיר קיבל

שילך לסקר קבוצה אחרת שתתאים לכישורים שלו

מסתבר שגדול עליו לסקר את מכבי

אפס אתיקה עיתונאית. מעניין אם פנייה למועצת העיתונות יכולה לסייע בשימוע או במשהו שיגרום לו לאבד את תעודת העיתונאי.

ההתנצלות הזאת היא לא התנצלות, והוא הרוויח את הקליקבייטים שלו, שזה הדבר היחיד שמעניין את וואן. עד שכל הגולשים בפורום, ללא יוצא מהכלל, יחרימו את וואן, ספורט5, צנציפר ודומיהם, ויחפרו לכל אוהדי מכבי מסביבם לא להיכנס לאתרים האלה, לא יהיה כאן שינוי מהותי, למרות עבודת הקודש של הצוות שהוקם כאן בפורום.

עמוס אתה צודק בהכל וגם מתבטא כמו שצריך, כמו תמיד.

אבל לא נקבל התנצלות מאף אחד, אלא אם יהיה לנו קייס מאוד חזק, משהו בצד המשפטי.

אין עיתונאי אחד עם אינטגרטי שמסוגל להגיד טעיתי ולהתנצל.

יש כאן אתיקה? יש אמצעי תקשורת שאנחנו יכולים לקרוא לו מכובד? אמיתי? הגון? אמין?

ולכן מה שאני אומר - > אם יש קייס, ללכת עד הסוף, נתנו לרז דד ליין והוא החליט לרשום משהו מעורפל ולצאת מידי חובה? אז עכשיו לנקוט בכל האמצעים שהבטיחו לנקוט.

תוריד את הראש של העכבר ותשים אותו במרכז הבמה כדי שהעכברים האחרים יראו ויזהרו להבא.

*אני מדבר רק על תקשורת הספורט.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.