Jump to content

רז אמיר עונה 2 פרק 1

ת"א שלנו

Recommended Posts

רז כתב הבהרה בכתבה של מכבי בוואן

רז רשם שהאוהדים נסעו למחוק ולא מצאו והוא רשם גם שזה מייצג מספר בודדים

אבל רז לא ענית לנו

איפה זה צולם ?! איפה?

"הבהרה" בלי מילה בכותרת, ושום התנצלות.

היד קלה בפרסום הראשון, ומאוד מאוד כבדה כשצריך לקחת אחריות.

בלי קשר, ת"א שלנו בעקבות אנשים כמוך נפל דבר. שאפו.

מקבל מידע שגוי: כותרת ראשית, פוש לכל משתמשי האפליקציה, עליהום כולל.

מבין שעשה טעות: הבהרה שאומרת שהכתובות לא היו במקום שכתב (אבל לא אומר שלא היו בכלל), מחביא אותה בתחתית כתבה גנרית על מכבי, ללא שום אזכור נוסף בכותרת או בכותרת המשנה.

אפס עם אפס אתיקה עיתונאית.

כלבלב חצר נחות שמוכן לשקר ולהכתים אלפי אנשים בשביל כמה לירות דפוקות.

איכס.

נו מה רציתם? שלט חוצות באיילון?

למה ביבי לא מקבל הבהרות קטנות אחרי שהוא מקבל כותרת ראשית בכתבת הכפשה של יומיים קודם?

כל הכבוד למשתמש ת"א שלנו וכל העוסקים בדבר, בכלל התגובה של ת"א שלנו גרמה לי לחייך, כי זה נראה שאנשים טובים התחילו לעשות דברים מאחורי הקלעים אצלנו וזה ממש נחמד. שאפו.

דבר שני והיא על דעתי, את רז אמיר אני מחבב ויפה שהוא הבהיר באתר שלו, רבים אחרים גם את זה לא היו עושים או עושים אך דואגים לתקוף מכיוונים אחרים בו זמנית.

כל הכבוד על העבודה והקמת הפלטפורמה שתערב גם את מכבי ותגרום לאנשי תקשורת בלאי לחשוב פעמיים לפני כל מילה או הקלדה. שאפו לכם.

איפה הקיר רז איפה?

לא יאמן שהוא מזוהה כאוהד מכבי. אולי גם פרימו יכול להזדהות כאוהד מכבי ולרשום מה שהוא רוצה.

• מנהלים ראשיים

חייב רק להבהיר משהו, לא שאני מכיר את רז אמיר אבל אני בטוח שזה לא תלוי בו ומי שהחליט שזה יהיה שם זה יותר ליפקין מאשר הוא

ידעתי שככה זה יסתיים, חבל שהוא לא לקח אחריות כמו גבר (השופטים מהמשחק בראשון למשל לקחו אחריות על הטעות, אני חושב שהאדומים לשפונגין וטהא לא היו מוצדקים אבל זה נתון לפרשנות)

עדיף את זה מכלום, התפקיד הוא להפיץ את הבשורה באופן עקרוני, חבל שרז לא אמר טעיתי אבל, אבל בוא נגיד שהוא לא היה מפרסם ״הבהרה״ כזאת סתם

חייב רק להבהיר משהו, לא שאני מכיר את רז אמיר אבל אני בטוח שזה לא תלוי בו ומי שהחליט שזה יהיה שם זה יותר ליפקין מאשר הוא

אני גם בטוח שבעניין המיקום אתה צודק, בעניין התוכן לא כל כך. ובכל אופן, ב2018 יש גם את הרשתות החברתיות, שם גידי ליפקין לא מחליט

אפשר לתלות על עצים באזור קרית שלום מודעות עם הכיתוב "אבד קיר", כל המוצא נא לטלפן למספר זה וזה

קרית שלום היא שכונה ברוכת עצים

נו מה רציתם? שלט חוצות באיילון?

למה ביבי לא מקבל הבהרות קטנות אחרי שהוא מקבל כותרת ראשית בכתבת הכפשה של יומיים קודם?

כל הכבוד למשתמש ת"א שלנו וכל העוסקים בדבר, בכלל התגובה של ת"א שלנו גרמה לי לחייך, כי זה נראה שאנשים טובים התחילו לעשות דברים מאחורי הקלעים אצלנו וזה ממש נחמד. שאפו.

דבר שני והיא על דעתי, את רז אמיר אני מחבב ויפה שהוא הבהיר באתר שלו, רבים אחרים גם את זה לא היו עושים או עושים אך דואגים לתקוף מכיוונים אחרים בו זמנית.

כל הכבוד על העבודה והקמת הפלטפורמה שתערב גם את מכבי ותגרום לאנשי תקשורת בלאי לחשוב פעמיים לפני כל מילה או הקלדה. שאפו לכם.

בולשיט, זה לצאת ידי חובה בצורה הכי פחדנית שיש (כי חלילה שמישהו יראה שפרסמת ידיעה שקרית).

לא רק שאין פה לקיחת אחריות שלו, גם את האעלק הבהרה הוא דאג להחביא בין שורות שהחשיפה שלהן תהיה אפסית לעומת החשיפה שפרסום השקר שלו קיבל.

זו לא התנצלות, זה כסת"ח עלוב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • ראו לאחרונה   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.