Jump to content

רז אמיר עונה 2 פרק 1

ת"א שלנו

Recommended Posts

לפני כמה ימים שלחו לציון 3 שהבלם החדש של חיפה מקבל את סרט הקפטן, הוא לא בדק וזרם עם הסיפור, למרות שזה דף של הומור הוא יכל לצאת מזה בלי שאף אחד ישים לב כי בכל זאת חיפה מחלקת את סרט הקפטן בצורה שלא מביישת את הפועל בימים הטובים, אבל הוא פירסם התנצלות.

כנראה שהתנצלות בבית המדרש של אופירע זו מילה גסה ועדיף להמשיך לזרום עם ההמצאות, לא היה קיר כי אין קיר, איזה חובבן

לא לעזוב את הבן אדם האפס הזה. להמשיך להיכנס בו. שיראה איפה הקיר, הרי זה לא חושף אף אחד.

העיקר המשיך לטעון ש״אוהדי מכבי״ עשו את זה, ואז חזר בו ואמר שזה חבר שלו עשה את זה והוא אוהד מכבי.

בסוף יגיד שהוא ביקש מהבן אדם לעשות את זה, ובסוף בסוף יגלה שזה בעצם פוטושופ מסריח.

גועל נפש של עיתונאות, לא צריך להכניס אצבע בשביל להקיא.

אתם באמת חושבים שיש לכם קייס לתבוע אותו?

אני לא משפטן, גם אני סה״כ מכיר את הקהל שלנו ויודע שמתוך אלפי ועשרות אלפי האוהדים הטובים יכול להיות שיש איזה כמה סוררים שעלולים לעשות כזה גריפטי.

אבל, לא לפרסם את מיקום הקיר ושינוי הגרסאות מסריח מ״פייק ניוז״, לא לפרסם את מיקום הקיר בשביל לא לחשוף את המקור זה באמת תירוץ ברמה של גן חובה וכשממציאים תירוצים כנראה יש מה להסתיר.

פשוט בן אדם עלוב.

אתם בטוחים שהוא אוהד מכבי?

כי אם כן אז הוא גם גזעני וגם לא רוצה ערבים במכבי.

וכמובן גם שר קבאה מת באימון. כי הרי הוא היה שם והוא אוהד.

אני לא משפטן, גם אני סה״כ מכיר את הקהל שלנו ויודע שמתוך אלפי ועשרות אלפי האוהדים הטובים יכול להיות שיש איזה כמה סוררים שעלולים לעשות כזה גריפטי.

אבל, לא לפרסם את מיקום הקיר ושינוי הגרסאות מסריח מ״פייק ניוז״, לא לפרסם את מיקום הקיר בשביל לא לחשוף את המקור זה באמת תירוץ ברמה של גן חובה וכשממציאים תירוצים כנראה יש מה להסתיר.

עיתונאי יכול להתחמק כמעט מהכל באמצעות התירוץ של הגנה על המקור.

זה גם מנוסח בצורה כללית ביותר. אוהד לא אוהד זה לא כמו מוצא או צבע עור, כל אחד יכול להגדיר את עצמו כאוהד של איזה קבוצה שבא לו

לדעתי גם אין לכם קייס וגם אתם רק משאירים את הפרשה הזאת באוויר שלא לצןרך

אבל סלמתק

עיתונאי מפרסם פוטושופ של גרפיטי על קיר ואומר שאלה אוהדי מכבי ומכתים אל כל מכבי והאוהדים שלה.

כל עיתונאי יכול להמציא סיפורים ולשקר בלי לקבל על הראש? מי אחראי לטפל בזוהמה הזו?

זהו סיפור על איזשהו קיר

אממה? את הקיר אף אחד לא מכיר

שאלו את הכתב איפה הקיר

אבל את כולנו במענה הוא הפקיר

עדיף כבר פרשנים כמו עומרי אפק

ולא כאלו שמפיצים פה fake

אז אולי שוב צריך להזכיר

שהכתובת לא באמת היתה על הקיר?

עיתונאי יכול להתחמק כמעט מהכל באמצעות התירוץ של הגנה על המקור.

זה גם מנוסח בצורה כללית ביותר. אוהד לא אוהד זה לא כמו מוצא או צבע עור, כל אחד יכול להגדיר את עצמו כאוהד של איזה קבוצה שבא לו

לדעתי גם אין לכם קייס וגם אתם רק משאירים את הפרשה הזאת באוויר שלא לצןרך

אבל סלמתק

שוב אני לא משפטן זאת רק דעתי הצנועה, נשמע לי בלתי סביר להגיד שחשיפת מיקום הקיר עלולה לפגוע במקור.

אני גם כמובן לא פוסל את האפשרות שאלו קומץ מעובדי הקבוצה. (וגם לא את האפשרות שמדובר בהמצאה של כתב או הפללה)

אבל אני כן מאמין שהעבודה שאפילו לבית משפט אנשים כאן מוכנים לקחת אותו היא מעולה לנו,כי אומנם אנחנו משאירים את הפרשה הזאת בכותרות עוד יום-יומיים אבל מראים לכתב הבא שסיקור כזה לא יעבור לסדר היום.

הכתובת (לא) הייתה על הקיר.

אם קיבלת את התמונה מ"מהמקור" שלך, שהוא "אוהד מכבי" ש"עומד מאחורי המעשה",

1. מה הבעיה לדווח איפה ממקום אותו קיר מסתורי? זה לא יחשוף את המקור, אלא אם כן אתה מפחד שזה יחשוף את הבלוף.

2. אם זה אותו אדם בודד ששלח לך את התמונה וטען שהוא עשה את זה בעצמו, מדוע פרסמת ש"אוהדי" מכבי עשו את זה? מדוע לקחת מעשה (שלא בטוח שנעשה)ע"י אידיוט אחד והפכת את זה לקבוצה של אוהדים שעשתה את זה?

עדיין לא מאוחר אגב, בוא תחשוף איפה הקיר החמקמק הזה נמצא. אני יודע שקירות ידועים במהירות ובחמקנות שלהם, הם החיה הכי מהירה בטבע אחרי ברדלס וזה לא יהיה פשוט למצוא אותו, אבל שווה לפחות לנסות.

לגבי ההחתמה של מרוואן זה כבר מאוחר, אם לשפוט על פי דברי אביו הוא לא הגיע בגלל החשש לגזענות שאומת ברגע ש"אוהדי מכבי ריססו גפיטי גזעני ומאיים" (ברור שמרוואן עצמו לא יגיד את זה, אלא שיש לו שיקולים אחרים, הוא לא רוצה להפוך למטרה), בתור "אוהד מכבי" הצלחת לפגוע באופן ישיר בקבוצה, ברכות,

אבל לפחות תתנצל:

1. על זה שהפכת אדם בודד ל"אוהדים" וכך השמצת קהל שלם.

2. על זה שפרסמת ישר ש"אוהדים עשו את זה", בלי לבדוק אם בכלל האירוע קרה, מה שככל הנראה לא קרה.

אתה עיתונאי פח, שלא מאמת מידע ולא מבצע תחקור מינימלי לפני שמפרסם "עובדות" שיקריות,

אתה גם אוהד פח שמיהר לפגוע בקבוצה שלו מקצועית ולהשמיץ קהל שלם.

פח.

הוא פשוט ממשיך עם השקרים שלו !!!!!!

הוא כתב בטוויטר באחת התגובות שהוא לא כתב שזה נעשה באיזור קריית שלום !!!

כתב ועוד איך כתב

שקרן ונוכל גדול !!!!!!

הנושא הזה הגיע להרבה יותר מידי עמודים...

ממש לא.

להיכנס בבן זונה הזה עד הסוף.

לא מספיק שתהיה התנצלות באתר וואן, אלא שתישאר שם גם 24 שעות ב5 כותרות ראשיות.

ותרשום במכתב התנצלות כל מה ששמעת על פרשת צדק והסמים שב״ש שמה לשחקנים שלה לפני משחקים גורליים.

פרסם את התמונות ווצאפ מהחדר הלבשה נגד מאריבור שרואים שלכל שחקן יש ערכה למשתמש המתחיל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.