Jump to content

רז אמיר עונה 2 פרק 1

ת"א שלנו

Recommended Posts

אתמול נסענו קבוצה של חבר'ה לקריית שלום. על הדרך חיפשנו במשך כשעה את הגרפיטי המדובר בכל רחבי מתקן האימונים-חיצונית ופנימית. פייר- באנו עם צבע לבן כדי לצבוע את הקיר ולהעלים אותו.

ממצאים: כלום. נאדה. אין זכר לגרפיטי וגם לא קרוב לזה.

מעניין מאד כי פשוט קראנו באתר One "שחלק מאוהדי מכבי העבירו מסר להנהלה וריססו גרפיטי בקריית שלום".

לא ניתן שיעשו מאיתנו בדיחה. קבהא הוא לא העניין בכלל ולא היה מההתחלה. מדובר פה על נזק תדמיתי גדול לאוהדי מכבי. נזק שעלול לפגוע לא מעט במועדון ובמה שהוא מנסה לייצג.

אז רז אמיר היקר, ומערכת one, הכתמתם שם של קהל שלם עם הפרסום שלכם. איפה לעזאזל הגרפיטי הזה נמצא.

רוצים תשובות או התנצלות באתר.

למה לא לפוצץ את הרשתות החברתיות שלו ולדאוג שיתן תשובות

אם לא ידבר חברת פייסבוק וטוויטר לא אוהבים שמפרסמים אצלם פייק ניוז הם כבר יעשו את העבודה בשבילינו

התנצלות בכותרת הראשית.

אם ניתן להוכיח נזק הם ישלמו ביוקר מצידי שיתבע את המקור.

אני. זה לא בקרית שלום.

ב. הוא כתב שאלו אוהדי מכבי ואפילו לא כתב לכאורה

אתמול נסענו קבוצה של חבר'ה לקריית שלום. על הדרך חיפשנו במשך כשעה את הגרפיטי המדובר בכל רחבי מתקן האימונים-חיצונית ופנימית. פייר- באנו עם צבע לבן כדי לצבוע את הקיר ולהעלים אותו.

ממצאים: כלום. נאדה. אין זכר לגרפיטי וגם לא קרוב לזה.

מעניין מאד כי פשוט קראנו באתר One "שחלק מאוהדי מכבי העבירו מסר להנהלה וריססו גרפיטי בקריית שלום".

לא ניתן שיעשו מאיתנו בדיחה. קבהא הוא לא העניין בכלל ולא היה מההתחלה. מדובר פה על נזק תדמיתי גדול לאוהדי מכבי. נזק שעלול לפגוע לא מעט במועדון ובמה שהוא מנסה לייצג.

אז רז אמיר היקר, ומערכת one, החתמתם שם של קהל שלם עם הפרסום שלכם. איפה לעזאזל הגרפיטי הזה נמצא.

רוצים תשובות או התנצלות באתר.

הגרפיטי לא היה בקריית שלום הוא היה "באזור" קריית שלום שזה אומר מצאו איזה קיר נידח ופנוי.

עוד לפני שיבש הצבע רז אמיר קיבל טלפון עם מיקום מדוייק שלחו צלם והופה יש כתבתה עם רייטיניג יפה. ( אולי גם קיבל את התמונה לנייד וחסכו לו לשלוח צלם ).

השאלה אם רז אמיר צריך או לא היה צריך לפרסם את הידיעה היא דיוק הרבה יותר מעמיק באתיקה של התקשורת לא רק בארץ אלה בעולם כולו.

זה גם דיון על מהות השאלה מה הן חדשות ומה הן חדשות מבושלות ( ולדוגמא שלנו האם שני דבילים עם מיכל ספרי הם חדשות ? )

העמדה של one בנושא ידועה וברורה אני לא חושב שרז אמיר הוא הבעיה פה.

"הצבר"

וגם לכל מי שדיווח שקבהה לא מגיע למכבי בגלל ה"גזענות" זה בכלל מרגיז פתאום שאתה רואה שהוא אומר בעצמו אתמול אמר שההחתמה שלו לא קשורה לגזענות

א. איפה זה "אזור קריית שלום". אם אין כתובת מדוייקת וסביר להניח שהתבססו על תמונות ששלחו מהסמרטפון ולא צלם מהמערכת - אז זה פייק ניוז.

ב. לא רוצים את הגזענים במכבי - הגרפיטי שעשו כקונטרה לגרפיטי הזה. אחד מהחברים שלי אומר שזה ניראה לו פוטושופ ולא גרפיטי על גרפיטי. אם כן - כל הכתבה + התיקון שלה פשוט שקרי (מי יודע לאמת על הפוטושופ? מי מבין בזה?). מצרף תוכן מהכתבה.

ג. התנצלות של נ.ב בסוף הכתבה לא מספיקה. כדי שהנושא הזה יסתיים בטוב ולא יגלוש למקומות משפטיים הדרישה היא התנצלות באחת מהכותרות הראשיות. לא פחות. ואז מודה ועוזב ירוחם. לא תודו שהיה פה עוול? על הכיפאק. אנחנו לא נישאר בחיבוק ידיים ונפעל בכל מישור חוקי כדי שהאמת תצא לאור.

מתוך הכתבה:

"חלק מאוהדי מכבי תל אביב ריססו היום (שלישי) כתובות באזור קריית שלום נגד החתמת מרואן קבהא בקבוצה: “לא רוצים את קבהא במכבי, זכור את אשר עשה לך עמלק”. לאחר מכן הגיעו אוהדים אחרים ומחקו את המילא קבהא ושינו לגזענים."

gg1330149.jpg

פוטושופ?

gg1330165.jpg

אני שומע לפעמים ב-103 או אצל אופירה איך כתבים של בש מגנים על הקבוצה בחירוף נפש כמו אחרון האוהדים, לעומת כתבים של מכבי שמכפישים את הקבוצה בלי צורך בעזרה של היושבים באולפן.

הגיע הזמן שגם רז אמיר שאוהד הקבוצה ילמד לגונן עליה, אם אני כתב, לא יכול בשום מצב לכתוב על מכבי מה שהוא כותב

זה פוטושופ ללא שאלה בכלל.

א. רואים שהמילה הגזענים והאיקס מצויירים ולא נראים אמיתיים.

ב. גרפיטי אמיתי יש הבדלי צבע בין תחילת האות לסופה, ונקודות גדולות יותר במקומות שקווים נפגשים, וזה אכן מה שיש בגרפיטי המקורי ואין בגרפיטי השני, הוא חלק מדי.

ג. לא הגיוני שהגרפיטי השני יהיה בדיוק באותו צבע וגודל כמו הראשון, זה ממש לא אופייני.

ד. תסתכלו על המסביב, זו אותה תמונה בדיוק.

אם זה היה אמיתי, אז היו מצלמים את הקיר בפעם שנייה, במקרה פה זה בדיוק אותה תמונה. תסתכלו על מיקום העשבים ברוח.

שאפו לכם על היוזמה, מציע שצברי יעדכן היכן בדיוק זה נמצא כדי שתוכלו למחות את החרפה בהקדם.

אני מבין שמוניתי למשק קירות נידחים של הפורם ? כבוד !!!!!!

האמת שמה שמוזר שם היה דווקא התמונות שפורסמו בהמשך בצירוף שמם של הפנאטיקס+הצעיף, תמונות שהגיעו אחרי שאנשים מהארגון אמרו פה שאין להם שום קשר לגרפיטי הזה.

באמת מרגיש לי כמו פייק ניוז או תוצאה של התמכרות של הגמלים לנייס גאי.

בפעמים הבודדות שפגשתי את רז (שדה תעופה) עשה רושם של אוהד מכבי שרוצה רק בטובת הקבוצה

אבל הרבה פעמים מעבר לכתבות הדביליות בone יצא לי לשמוע אותו אצל אופירה ברדיו ושם ניתן היה להבין מהדברים שלו ומהרעל שהוא מפזר

שהבחור לא ממש אוהד את הקבוצה...

יש דברים שגם בשביל עבודה ופרנסה לא הייתי מסוגל לעשות

אתה לא יכול למכור את עצמך בשקל וחצי

הכבוד לפני הכל

(רז מכיר את האנשים באירגון ובטלפון אחד היה מבין שאין להם קשר לזה)

תראו מה הוא כתב עכשיו בכתבה - הרגע זה השתנה. סביר להניח שבגלל הנושא הזה. הוא שינה וערך את החלק של הגרפיטי על הגרפיטי.

שימו לב:

חלק מאוהדי מכבי תל אביב ריססו היום (שלישי) כתובות באזור קריית שלום נגד החתמת מרואן קבהא בקבוצה: “לא רוצים את קבהא במכבי, זכור את אשר עשה לך עמלק”. לאחר מכן, אוהדים אחרים הפיצו תמונה ערוכה ובה שינו את המילה ‘קבהא’ ל-’גזענים’ והפיצו זאת ברשתות כדי להעביר מסר נגד המעשה המכוער.

תעשו השוואה בין הגרסה הראשונה שכבר פגעה במועדון ובקהל שלנו והגרסה הנוכחית ששמורה רק למי שמחפש את הכתבה בגוגל ותבינו מה זה טשטוש ראיות.
פשוט שערורייה.

עבודה עיתונאית לתפארת העיקר שקיבל את הקלייקביט שלו ובגלל ילד שצמח לו חצ'קון ראשון פגע בתדמית של כלל אוהדי מכבי והמועדון. כל הכבוד לך.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.