Jump to content

מאטצ' אפים

Recommended Posts

מב"ש הייתי לוקח רק את בן שהר לספסל, חנן ממן לרוטציה ומיכאל אוחנה להרכב.

לא הייתי נוגע באף שחקן אחר שלהם, כולל ויטור, אוגו וטוני וואקמה, כל אחד מסיבותיו.

מב"ש הייתי לוקח רק את בן שהר לספסל, חנן ממן לרוטציה ומיכאל אוחנה להרכב.

לא הייתי נוגע באף שחקן אחר שלהם, כולל ויטור, אוגו וטוני וואקמה, כל אחד מסיבותיו.

עזוב רגע אוהב לא אוהב, איך לא היית נוגע בטוני?

חוץ מזה שהוא שחקן אחלה שלא זכור לי שאי פעם התגרה או התחזה בצורה מגעילה.

לגבי מי הייתי לוקח מבאר שבע..

דור אלו כמחליף (חבל שלא יצא לפועל), אורן ביטון, אוגו, אוחנה, ממן, קבהא, שלישיית ההתקפה וגם את מלמד הייתי שמח לראות אצלנו, יצחקי בגרסה צעירה ומשקיעה יותר.

חחחחחחח

גבר, יש הבדל בין הכל יכול לקרות ב-90 דקות לבין לחשוב שבטוח מנצחים. מן הסתם אני לא חושב שהסיכוי שלנו עכשיו הוא כמו נגד באזל, אבל כן, ביחס לאיך שהרגשתי לפני שבועיים וחצי, היום אני מרגיש רע.

אני לא "מפחד מהם", אני מפחד מזה שבהקשר של הכמה שבועות האחרונים, הם בדיוק במצב שהם רצו להיות, ועם המטען הזה הם באים למגרש. ואנחנו בדיוק ההפך.

ואל תגיד לי על משחקי חוץ, כי בשביל שמשחק יהיה חוץ זה צריך להיות בית בשבילנו, וזה ממש לא. זה כמו לשחק במגרש נייטרלי בגביע.

ברור שהם על הזין ואנחנו באים לתת הכל בלה בלה, אבל לאור השרשור האובר אופטימי הזה, הרגשתי צורך לשתף את איך שאני מרגיש ומה אני חושב לגבי ההשוואה הזו, במיוחד בקשר למשחק הקרוב. וכן, הלוואי ותחושת הבטן שלי לא נכונה.

זה לא קשור לעובדה שביום המשחק אני אתרגש בטירוף ואבוא כמו נינג'ה ואהיה משוכנע שהיום נותנים בראש. אבל בראיה מפוכחת של כמה ימים לפני, זה המצב.

אחי הם לא הביאו מי שרצו לא יודע למה אתה חושב ככה. המטרה הראשית והמשמעותית שלהם הייתה להעיף את קואנקה ולחזק את האגף הרדום שלהם (יש כתבה בסקורר שמראה שאין תחליף כרגע לבוזגלו בבש). כרגע כל משחק ההתקפה שלהם מבוסס על האגף השמאלי של וואקמה, אין אגף ימין.

ההבאה של ממן היא עוד איכשהוא הגיונית ואפשר להגיד שהם עשו רכש נחמד (בעיקר בגלל שהוא חינם, נתן מספרים ומגיע מיריבה לצמרת) אבל הוא לא שחקן ברמה אירופאית, יש לו חסרונות מאוד בולטים.

ההבאה של קבהא במקום בראון היא הימור אידיוטי לטעמי, יש להם גם ככה קושי בעמדת הבלם ובראון ידע לחפות שם יותר טוב משהוא בקישור. קבהא אחורי או חמישים חמישים נכון? לא יודע אם בכר יסמוך עליו לעשות את התפקיד הזה, ואם לא הוא אני לא יודע על מי הם בונים שם כבלם שלישי כשויטור פצוע ואחמד ולואי הם שחקני הרכב. זה נקודת תורפה שלהם.

מסכים שלא התחזקנו כראוי, ציפיתי לראות קשר אחורי זר ולצערי לא הגיע, נצטרך לסמוך על פרץ או לראות את רודריגז מקבל קרדיט ועולה על הגל. בלי אמצע עם בטחון לא נרא אליפות.

מה הסיבה שלא היית נוגע בוואקמה? באמת מסקרן אותי..

מה הסיבה שלא היית נוגע בוואקמה? באמת מסקרן אותי..

בחור גדול וחזק, גם אני לא הייתי נוגע בו. בטח לא בסמטה חשוכה.

זה לא משנה איכות שחקן שחקן.

הקבוצה כקבוצה של בש עובדץ טןב יותר ונראת טוב יותר. תראו תמשחק האחרון של שני הקבוצות.

תרשום גילוי נאות שאתה אוהד בש

ישקרן עלוב עשיתם תיקו עם בני יהודה בטרנר

כן איצטדיון, לא איצטדיון, בלי וואקמה יש להם סגל למקום שלישי.

אתה מזכיר את ההזויים האלה שכתבו שבלי זהבי אנחנו יורדים ליגה

מה לעזאזל הקשר?