Jump to content

מרוואן קבהא - נושא תמיכה (אם יגיע)

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא הבנתי איפה הוא נכנס בבאר שבע להרכב.

בכל אופן אם הוא לא מגיע, מקווה שיגיע לפה קשר אחורי זר.

אם יגיע בסוף לשם יחליף בטח את איינבינדר.

מעייף כל הסיפור הזה.

לא הבנתי איפה הוא נכנס בבאר שבע להרכב.

בכל אופן אם הוא לא מגיע, מקווה שיגיע לפה קשר אחורי זר.

בטח. תוך 19 שעות מארגנים במכבי קשר אחורי זר אחרי שלא מביאים כזה כל הקיץ וכל ינואר.

וואלה אם הוא לא חותם בב"ש הוא חתיכת כפוי טובה, אם לא צמד המשחקים מולם הוא לכל היותר היה יכול לחתום באיזה בני יהודה או משהו בסגנון.

1. לא אכפת לי אם קבהא יבוא או לא יבוא. לא מכיר אותו ואין לי מושג מה היכולות שלו. יבוא לא יבוא לא מעניין.יש פה עניין שאסור לעבור עליו לסדר היום.

2. אין הוכחה שאלו אוהדי מכבי. ויש פה הכתמה של קהל שלם על סמך ריסוס גרפיטי לא מוכר ולא ידוע.

3. הנטייה הטבעית של כולנו היא לקחת אחריות ולהגיד שזה בא מתוכנו אבל זה לא וודאי ואין דרך להוכיח אלא אם כן מכירים את האיש שעשה.

4. הדרך שבה מציגים את המעשה הזה מטריפה. אוהד אחד מייצג מאות אלפים והתקשורת נותנת לזה יד ולא מאזנת כפי שהיא צריכה להיות.

5. כל כך הרבה רעל נזרק כאן על אוהדי מכבי. אני קורא בפורום הזה לא מעט ורואה כמה נושאים יש כאן וכמה מקללים כאן את השופטים, תקשורת וכו'.

6. מציע להתחיל לעשות מעשים קטנים אקטיבים ולהתחיל להתעסק בשינוי ולא בתחושת קורבנות ופסיביות שלא תיתן כלום.

7. למי שיש הצעות קונקרטיות שישלח לי בפרטי. אני אישית הולך לפעול בנושא התקשורת ולא ברמת הפורום. לא מוכן שנשתוק על דברים כאלה.

8. מוזמנים להצטרף.

R4AcW1J.jpg

רגע... בגלל שהוא ערבי אז הוא חסין מקללות?

הרוב פה התכוונו שאם הוא יבוא למכבי אז נקבל אותו בברכה, אם הוא בסופו של דבר בחר במועדון הקטן בדרום על פנינו אז בטח שהוא יקבל קללות, גם אם הוא לא היה ערבי, לא מבין מה הקשר..

רגע... בגלל שהוא ערבי אז הוא חסין מקללות?

הרוב פה התכוונו שאם הוא יבוא למכבי אז נקבל אותו בברכה, אם הוא בסופו של דבר בחר במועדון הקטן בדרום על פנינו אז בטח שהוא יקבל קללות, גם אם הוא לא היה ערבי, לא מבין מה הקשר..

אולי לא הייתי ברור, התכוונתי לקללות גזעניות.

את האמת, גם אם הוא יבוא יהיו כאלה.

כל המיתממים פה, מחכה לתגובה שלכם אם הוא לא יחתום ותשמעו זמירות בקהל מסוג "לא רוצים אותו איתנו" ו"קבהא מת".

לא הבנתי מה הבעיה בדיוק.

המועדון שלך רוצה שחקן לחיזוק הקבוצה.

אתה בתור אוהד צריך לעשות כל מה שאפשר כדי לתמוך בהצעת הקבוצה שאותו שחקן יגיע, בטח ובטח כאשר מכתימים את הקהל וזה משפיע על קבלת ההחלטות של שחקן שהמועדון שלך רוצה.

אם לא יבוא נגמר הסיפור שלו איתנו ויקבל יחס של עוד שחקן ליגה. אבל אם יבוא על הכיפאק. איפה ההיתממות?

יאללה שיחתום כבר בבאר שבע הבינוני-מינוס הזה .

לא שחקן שיעשה את ההבדל, לא מהיר/חזק/גולר/יתרון כזה או אחר.

ובנוסף גם ערבי, לא שיש לי בעיה, פשוט אין לי כוח לפילוג הידוע בתקופת ראדי(שריקות הבוז, עידוד מוגזם לשחקן בכוונה) . כמובן שהתקשורת תחגוג על זה אחריי כל משחק.

כל דבר שיוציא את המועדון שלנו מפוקוס אני לא רוצה, אני רוצה אליפות.

מעבר לזה שבדיחה לראות איך כל שחקן שחוזר מחול בלי קשר ליכולת או כל אספקט כזה או אחר פשוט מקבל חוזה בלתי נתפס( כנל קניוק)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.