Jump to content

מרוואן קבהא - נושא תמיכה (אם יגיע)

Sawyerdroid

Recommended Posts

אחרי מעל 30 שנה ביציעים אולי גם טיפש כמוך יבין שיש דברים חשובים יותר מכדורגל

הבנת הנקרא מישהו? או שאתה צריך שאני אגדיל ואדגיש בשבילך?

ח"ח על הנושא. מהלך ראוי.

שאחד המנהלים יעשה את העבודה שלו ויעיף את היצור הזה שמטנף יותר משהוא תורם לשיח ענייני.

שמח שרובו המכריע בקהל שלנו נשאר שפוי בנושא הזה. מקווה שהרוב השפוי לא יהיה גם רוב שקט אלא להיפך.

ואגב להגיד שדווקא עכשיו בא לכם שהוא יבוא או בגלל זה לקנות חולצה שלו, זה לא לעניין.

הוא בכלל שחקן טוב או שאתם רוצים אותו כי הוא ערבי ופה זה לא בית"ר?

בעיקר ב'

הבנתי שהוא שחקן די בינוני.

שזה מעולה כי יש לנו רק את דור פרץ שהוא בין מצויין לשחקן הגרוע בעולם. בלי שום גיבוי. ואת גולסה ל3-5 משחקים בעונה. אז גם שחקן בינוני זה מעולה עבורנו לשם.

אבל כן. מסתמן שבעיקר הקטע עם הערבי ולא ביתר.

הוא בכלל שחקן טוב או שאתם רוצים אותו כי הוא ערבי ופה זה לא בית"ר?

רק עם ערבים לוקחים אליפות.

וברצינות אי אפשר להסתמך רק על דור פרץ.

אין לי כח שוב פעם למלחמות ביציע מקווה שהקהל השפוי ידע להיות בוגר יותר ולא להכנס לראש בראש הזה שרק מפסידים יש בו. אבל לצערי הקהל השפוי מטומטם לא פחות ולכן אין לי תקווה

אפשר בבקשה שיחתום כבר?

גם כדי שיעזור לנו וגם כדי שיהיה יותר קל לזהות את קופי האדם הפרימיטביים ביציע שעדיין מקללים בני אדם על פי מוצאם/צבעים/דתם, ולטםל בהם ביד קשה.

אין לי כח שוב פעם למלחמות ביציע מקווה שהקהל השפוי ידע להיות בוגר יותר ולא להכנס לראש בראש הזה שרק מפסידים יש בו. אבל לצערי הקהל השפוי מטומטם לא פחות ולכן אין לי תקווה

"הקהל השפוי מטומטם לא פחות " .

הקהל השפוי הוא הקהל השפוי , כל השאר זה זבל .

איך קו המחשבה שלך הצליח להגיע לזה שהקהל השפוי אשם ?

גדולים מי שתיקן את הגרפיטי.

הוא לא שחקן שהייתי מתאבד עליו או מתבאס במיוחד שחותם בקבוצה יריבה, כן שחקן שהייתי מביא בהתאם לתנאי השוק הישראלי. אחלה רכש שבעולם אם וכאשר.

יושב לא רע גם על המערך עם שלושה בלמים, יחסית נייד שזה הכי חשוב לשחקן בעמדה הזו בשיטה הזו.

"הקהל השפוי מטומטם לא פחות " .

הקהל השפוי הוא הקהל השפוי , כל השאר זה זבל .

איך קו המחשבה שלך הצליח להגיע לזה שהקהל השפוי אשם ?

גדולים מי שתיקן את הגרפיטי.

כי הזבל שבקהל שיקלל על פן גזעני תמיד יהיה שם בד"כ אלה ילדים בני 13-16 שעדיין לא התבגרו או אנשים מבוגרים שלשנות תדעה שלהם זה בלתי אפשר. אז יש לך 2 אפשרויות להתמודד עם זה או כל פעם לשרוק בוז ולשיר פה לא ביתר ולנסות להראות שזה רק קומץ ואנחנו הקהל השפוי של מכבי לא גזענים וכולה ובעצם מה שקורה פה אתה מנסה להלחם בכמה גזענים שביציע מעלה את הנושא לסדר היום ביציע יוצר מריבות פילוגים וזה נהיה כל מה שמעניין ביציע אנשים רק מחכים לשמוע איזשהו פסיק גזעני כדי לשרוק בוז ולשיר פה זה לא ביתר ב80% מהמשחק הם יושבים בשקט.

או להתעלם מאותו קומץ מגעיל ופשוט להתקדם לשיר למכבי לשחקנים לקבהא בדיוק כמו לעוד שחקן של מכבי ולא לנפח את הבלון הזה.

אני בחור ב2. אין לי ספק שהקהל השפוי של מכבי יבחר ב1 בין היתר כי הקהל של מכבי תמיד אהב מלחמות ביציע ותמיד אהב להשמיע תדעה שלו . לצערי הקהל של מכבי לא התבגר לא הקומץ הגזעני ולא הקהל ה"בוגר".

וכל זה נכתב כמובן בתנאי שארגון האוהדים של מכבי לא קשור לקריאות הגזעניות.

מבחינה מקצועית אני עם מכבי בעיניים עצומות - אם רוצים אותו וולקאם. אם מכבי מקצועית לא רוצה אותו אז לא.

כל רקע או שיקול אחר לא בא בחשבון.

שום מקרה ראדי.

יאללה קהבא

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.