Jump to content

חלון העברות ל36 שעות ע?ש גורדי קרויף.

שולח מיייל

Recommended Posts

לא יודע איך אתה מסביר את העניין שכל הזרים השנה באו בהשאלה ובאטוקיו אחד בהעברה חופשית. וזה עוד שבקיץ מכרנו את טב"ח בשלוש מיליון יורו.

החלטה לרדת בתקציב

זהו חבר'ה, תם הטקס. 2 נושאים, מליארד הודעות, ישראלי שנחת והבריז לב"ש, זר שנחת עבר בדיקות רפואיות והבריז וקניוק אחד.
חלון לא משהו בלשון המעטה.

טל בן חיים באינסטגרם:

"אוהדי מכבי ת׳א היקרים.. כותבים בשמי,אומרים בשמי דברים שלא אני אמרתי. הנה אני אומר לכם שאני נשאר במכבי מבחירה! ואני משוכנע שעוד אתרום העונה ובעונות הבאות"

לא יודע איך אתה מסביר את העניין שכל הזרים השנה באו בהשאלה ובאטוקיו אחד בהעברה חופשית. וזה עוד שבקיץ מכרנו את טב"ח בשלוש מיליון יורו. כל ההתנהלות של החלון הזה מרגע שהיו 2 תוצאות לא טובות לא מוסיפה לנו כבוד.

החשבון הוא לא החלון האחרון וגם לא השלושה אחורה. ההשקעה של מיטש במכבי בשנה היא עשרות מיליונים גם בלי רכש ובטח הון שהוא הוציא בעבר. יש לו את החשבונות שלו, קטונתי מלדעת. אני מאמין שהוא סומך על האנשים שמקבלים ממנו אחלה משכורת.

סלחו לי אבל כל ההתנהלות בימימה האחרונה היא ביזיון גדול במיוחד שמאבק האליפות חי ובועט. נשבר כבר.

הפעם אני מסכים, רואים שההתנהלות של לחכות עד הרגע האחרון לא מצליחה.

מדהים כמה לא ציפיתי מהחלון הזה ובכל זאת מצליחים להוציא אותי מאוכזב אבדה האמונה באחראי הרכש של המועדון מי שזה לא יהיה.