Jump to content

קניוק בדרך אלינו?

Coolio

Recommended Posts

קשר שמשחק בשלישיית האמצע וכבש 10 שערים בעונה? מבחינתי ברוך הבא... לא ראיתי אותו משחק יותר מדי, אבל אנחנו חייבים תרומה התקפית מהקישור.

קשר שמשחק בשלישיית האמצע וכבש 10 שערים בעונה? מבחינתי ברוך הבא... לא ראיתי אותו משחק יותר מדי, אבל אנחנו חייבים תרומה התקפית מהקישור.

זה לא ממש מדויק, עונה שעברה מכבי פתח תקווה שיחקה עם חמישה בהגנה כשקאניוק מקבל הרבה מאוד חופש מקדימה.

זה לא ממש מדויק, עונה שעברה מכבי פתח תקווה שיחקה עם חמישה בהגנה כשקאניוק מקבל הרבה מאוד חופש מקדימה.

מוכרת לי השיטה של 5 בהגנה.

זה תיאור שמתאים גם לריקן ;)

ריקן אולי בשתי עונות יתן 10 שערים

אתה כנראה בן 13, או סתם עם זיכרון של דג זהב.

ריקן העמיד מספרים דומים לקניוק בבית״ר ירושלים, מועדון קצת יותר גדול ולחוץ.

לא אצליח להבין לעולם את הזלזול של לא מעט מהקהל שלנו ביחס לאבי ריקן. אחלה שחקן סגל,ממלא מקום ולעתים גם שחקן הרכב ראוי (בהתאם לתקופה וליריב), הגיע בגרושים, נותן את הנשמה, בחור חיובי, שיפר מאוד את הבעיטה שלו לאחרונה, מבסוט עליו.

ראית משחקים של קבהא?

לגמרי.

וגם בשוויץ שייצר רצף של משחקים- הוא כבש. יש לו עין לגול וזאת תכונה מובנית בו.

לא אצליח להבין לעולם את הזלזול של לא מעט מהקהל שלנו ביחס לאבי ריקן. אחלה שחקן סגל,ממלא מקום ולעתים גם שחקן הרכב ראוי (בהתאם לתקופה וליריב), הגיע בגרושים, נותן את הנשמה, בחור חיובי, שיפר מאוד את הבעיטה שלו לאחרונה, מבסוט עליו.

אני אישית מאוד אוהב אותו, מפריע לי החוסר יציבות שהוא לא משתחרר ממנה. קאניוק יעשה לו טוב בדיוק כמו שקבהא לפרץ.

גם שלומי ארביטמן סיים לפני עשור עם מעל ל20 שערי ליגה. מה זה אומר? מסתכלים נקודתית על השנים האחרונות. אני חושב שמבחינת מספרים ואיכות קניוק עולה בהרבה על ריקן שדרך אגב, הוא אחס השחקנים האהובים עליי במכבי.

ההודעה הזאת מוכנה מראש בלי קשר לשחקן.

דווקא את קניוק רצו מאוד בפורום לפני שהוא חתך למדבר עם שוטא. היה דיבור חזק מאוד עליו בעיקר כאן בפורום.

ככה שכל מה שכתבת לא רלוונטי בעליל..

החלק הראשון של הודעתי והחלק שלמעשה התייחסת אליו, לא דיבר ברמת המיקרו קרי קניוק, אלה על התופעה שרווחת כאן ובכלל בקרב הציבור הרחב שנוטים לזלזל בכל שחקן ישראלי מבלי באמת לדעת ולהכיר את יכולתו, על כל הודעה תמיכה בהבאתו של קניוק במקרה הזה, אני יכול לצטט לך שתיים שדעתם היתה מנוגדת, ואגב אין לי בעיה עם אנשים שמשנים את דעתם, זכותם המלאה כמובן, אבל אדם שטען לפני כארבעה חודשים שהשחקן אינו ברמה של מכבי, וכעת שינה דעתו, מן הראוי שיסביר את המהפך המחשבתי שלו..

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5078518,00.html

גידי קאניוק סגר במכבי תל אביב
קשר פחטקור טשקנט סיכם את תנאיו בצהובים ויחתום עד לסיום העונה אחרי שיעבור בדיקות רפואיות, הקבוצה של ג'ורדי קרויף השאירה לעצמה את האופציה לרכוש את כרטיסו. מכבי פתח תקווה צפויה להגיש נגדו תביעת בוררות ולדרוש ממנו לשלם לה חצי מיליון אירו
נדב צנציפרפורסם: 30.01.18 , 20:24
גידי קאניוק יצטרף בקרוב למכבי תל אביב, אחרי שסגר בקבוצה עד לתום העונה. קשרה של פחטקור טשקנט כבר נחת בארץ ויעבור מחר (ד') בבוקר בדיקות רפואיות, לאחריהן יחתום על החוזה במועדון.

מכבי תל אביב השאילה את הקשר עד לסיום העונה הנוכחית, והשאירה לעצמה את האופציה לרכוש את כרטיסו. על פי חוזהו, הוא מחויב לשלם חצי מיליון אירו למכבי פתח תקווה. לדעת היועצים המשפטים של הצהובים הם יכולים להשאילו ללא תמורה, אולם מכבי פתח תקווה צפויה להגיש תביעת בוררות נגד השחקן ולדרוש ממנו לשלם לה את מלוא הסכום.

צנצי יכול לטעון שהשמש תזרח מחר, בטמבל הזה אין אמונה.

זבל מהלך, משחק בלם במדינת הכדורגל, מחסל אנשים על המגרש

גם ספורט1, כותרת ראשית

http://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-795154