Jump to content

קניוק בדרך אלינו?

Coolio

Recommended Posts

זבל מהלך, משחק בלם במדינת הכדורגל, מחסל אנשים על המגרש

גם ספורט1, כותרת ראשית

http://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-795154

מי ששובר לקוקסינל הזה רגל מלך

ילד טוב ואחלה גבר, חלם לשחק במכבי מגיל קטן. מקווה מאוד שייצא לפועל והוא גם ישחק טוב וישאר עוד שנים. לדעתי יושב עלינו בול במערך הנוכחי.

רק אני דואג מהדקות משחק של אצילי אם הוא חותם?

הם לא אמורים לשחק על אותה משבצת במערך הנוכחי?

אני חושב שאצילי ישחק על המשבצת של בלקמן רק קצת יותר נסוג וימשוך ימינה, משהו מאחורי החלוץ, הם יעשו רוטציה.

קאניוק בא על המשבצת של ריקן וייתן לו תחרות.

אני חושב שאצילי ישחק על המשבצת של בלקמן רק קצת יותר נסוג וימשוך ימינה, משהו מאחורי החלוץ, הם יעשו רוטציה.

קאניוק בא על המשבצת של ריקן וייתן לו תחרות.

דווקא נראה כאילו המשבצת של ריקן יושבת פיקס על אצילי, שיבוא מאחוריי בלאקמן ו-וידאר זה סופר התקפי.

אבל בסדר, נחיה ונראה. תחרות על ההרכב אף פעם לא הרגה אף אחד.

לגבי הפיצוי למכבי פ"ת, מיותר מבחינת 2 הצדדים ללכת לבית משפט. לדעתי הסכם על תשלום מסויים עכשיו ותשלום נוסף באם מכבי יממשו את האופציה, טוב לשני הצדדים.

יש לנו כמה וכמה שחקנים פציעים במיוחד בסגל, לא מאמין שיקרה הרבה מצבים שכולם יהיו כשירים ובשיא היכולת.

אם וכאשר, זאת תהיה החתמה טובה בהחלט.

לגבי הפיצוי למכבי פ"ת, מיותר מבחינת 2 הצדדים ללכת לבית משפט. לדעתי הסכם על תשלום מסויים עכשיו ותשלום נוסף באם מכבי יממשו את האופציה, טוב לשני הצדדים.

כתוב בוואלה שמעריכים שכן יסכמו בין הצדדים כי אם לא הם ילכו לבוררות שיכולה להימשך גם חודשים.

מדובר על השאלה לעונה עם אופציה לעוד שלוש שנים לפי רוב האתרים ככה שמכבי פ"ת בטח ירצו לסיים את הסאגה כבר עכשיו.

מה בוררות מה? אין שום סיכוי בעולם שהסעיף הזה חוקי, הסעיף הזה הוא לחלוטין פגיעה בחופש העיסוק (לא משפטן ולא צריך להיות כדי להבין את זה).

נכון שריקן נתן כמה גוליםם בליגה השנה, אבל יש לי הרגשה שאם נסתכל בנתונים של המנהלת בכמה בעיטות זה היה, זה לא יהיה נתון לטובתו...

מתוך ה-7 גולים כמה היו בליגה?

מעבר לזה, קבלת ההחלטות שלו טעונה שיפור גדול - מתי לבעוט, מתי למסור.

אין לי שום טענה לגבי משחק הלחץ והאגרסיביות, אבל הקשר ההתקפי מבין השלושה, בטח במערך של 3 בלמים, חייב לתת יותר ממה שריקן נותן לטעמי. לא רק מבחינת תפוקה מספרית, אלא היכולת הטכנית לעבור שחקן ולהתחיל מהלך שיקדם את ההתקפה.

היום אנחנו בעיקר נראים תקועים בהתקפה. זהבי (בעונת אוסקר), מליקסון, ורמוט בתקופה שלו בהפועל, זה סוג השחקן שאנחנו צריכים (לא שקניוק הוא כזה או ברמה כרגע, אבל לדעתי יותר קרוב מאשר ריקן)

אגב, על קניוק במכבי פ"ת אפשר להגיד שלא החנו מולם אוטובוס, מצד שני הוא קיבל את רוב תשומת הלב מההגנות כנראה.

פרה פרה, קודם שאצילי יחזור ראשית כל, אח"כ לוודא שחוזר במצב צבירה סביר, ורק אז נוכל להתפנות מי על חשבון מי ובאילו עמדות, מי שיהיה טוב ימצא את דרכו להרכב בכל מקרה..

אני לא אתפלא אם מחר עמוס לוזון יצליח לסנדל את הרכש היחיד של החלון.

אין לו איך. זה לא שקניוק שייך לו. המחלוקת היא בינו לבין קניוק. את השחרור אתה מקבל משוטא.

אין לו איך. זה לא שקניוק שייך לו. המחלוקת היא בינו לבין קניוק. את השחרור אתה מקבל משוטא.

שכחת שאתה משחק בליגת לוזון?

גם המושבה לא שייך לו ומדברים על זה שהוא דפק לנו את המעבר לשם.