Jump to content

קניוק בדרך אלינו?

Coolio

Recommended Posts

מצחיק איך ששחקנים שעד לפני כחצי שנה ואפילו פחות מישהו היה מעז להזכיר את שמם בהקשר למכבי, וישר חוטף מטר של לעג וזלזול, פתאום היום נחשבים לכאלו שבדיוק אותם המקטרגים יושבים נונסטופ מול המחשב ועושים ריפרש כל דקה וחצי,

ומבחינה עניינית, מדובר בשחקן שהראה ניצוצות פה ושם בליגה שלנו, בוודאי שעדיף התקפית על חוליית הקישור שלנו שלא מסוגלת לתת גול, לא ממטר ולא מסנטימטר, אומנם לא אפרוץ בזעקות שבר באם לבסוף אינו ינחת כאן, אבל מקווה שלפחות הוא יהיה חלק מהקבוצה עוד העונה, כי בכל הקשור לרכש זר, כנראה שאבדה תקוותינו, ואגב, לבדוק שידידינו שוטא לא שולח אותו לפה על תקן סוס טרויאני על רקע הסיום הלא כל כך יפה שלו בגזרתינו..

יליד רמת גן, חבר ילדות של בן דוד שלי. שיחק במכבי בגילאי ילדים אם אני לא טועה, אבל בטוח היה אוהד של מכבי. ידעתי שאחרי "אירופה" יחתור להיות אצלנו. ילד טוב ממש. הייתי נוסע לדודים שלי רק בשביל להרוויח לו חבוטות של קלפים בסופרגול :D

הודעה קלאסית בפורום של העשור הקודם

נראה שקניוק שחקן בסגנון של אצילי, קשר התקפי משחק יותר קדימה מאשר 50\50

שונה לגמרי, 50:50 קלאסי. יודע לעשות הגנה ולרדת לתיקולים שצריך, הרמות טובות, בעיטה בסדר גמור וראיית משחק לא רעה. אין לו דריבל משובח וגם הוא לא זריז במיוחד, בקיצור ממש לא דומה לאצילי.

סה״כ לא החתמה מדהימה, אבל יש לו איכויות שאין לנו יותר מדי בקבוצה, כמו הרמה ובעיטה מרחוק.

לא שווה מכבי.

רכש מיותר לחלוטין.

שורה הוא צעיר, ישראלי, מגיע בהשאלה בלבד עם אופציה לרכישה, מסוכן במצבים נייחים ומגיע עם רעב להצליח.

במקרה הטוב יוכיח את עצמו ומכבי יקנו אותו, במקרה הרע ייתן אופציה לחילוף שהוא לא יצחקי במקום ריקן במשחקים בהם הקישור מקרטע כמו במשחק האחרון

ויחזור ללוזונים בסוף העונה.

אין לנו מה להפסיד כאן, אחלה של רכש.

מצחיק איך ששחקנים שעד לפני כחצי שנה ואפילו פחות מישהו היה מעז להזכיר את שמם בהקשר למכבי, וישר חוטף מטר של לעג וזלזול, פתאום היום נחשבים לכאלו שבדיוק אותם המקטרגים יושבים נונסטופ מול המחשב ועושים ריפרש כל דקה וחצי,

ומבחינה עניינית, מדובר בשחקן שהראה ניצוצות פה ושם בליגה שלנו, בוודאי שעדיף התקפית על חוליית הקישור שלנו שלא מסוגלת לתת גול, לא ממטר ולא מסנטימטר, אומנם לא אפרוץ בזעקות שבר באם לבסוף אינו ינחת כאן, אבל מקווה שלפחות הוא יהיה חלק מהקבוצה עוד העונה, כי בכל הקשור לרכש זר, כנראה שאבדה תקוותינו, ואגב, לבדוק שידידינו שוטא לא שולח אותו לפה על תקן סוס טרויאני על רקע הסיום הלא כל כך יפה שלו בגזרתינו..

ההודעה הזאת מוכנה מראש בלי קשר לשחקן.

דווקא את קניוק רצו מאוד בפורום לפני שהוא חתך למדבר עם שוטא. היה דיבור חזק מאוד עליו בעיקר כאן בפורום.

ככה שכל מה שכתבת לא רלוונטי בעליל..

קצת בא לי שזה לא יצליח בשביל שיתקע בחור הזה ואנשים יפסיקו ללכת למקומות הזויים ויפסיקו לחתום על סעיפים הזויים עוד יותר, ״בסדר אני אחתום על הכל מי שירצה אותי כבר יסתדר״

אפשר לפתור את התסבוכת מול מכבי פ"ת? זה כמו המקרה של דוידזאדה?

אמרת לפתור? אמרת מאירי. עורך דין מורן מאירי.. אל תדאג, הבחור הזה יכול לעשות הכל. לא סתם גולדהאר משלם לו ולמרגלית הון תועפות. הם הפכו אותנו לאימפריה משפטית.

יש לך שחקן בקבוצה שקיבל הרחקה ממשחקים של גביע הטוטו בלבד על דחיפה של מאמן בליגת העל שדרך אגב הגיע לו מאוד להידחף לחתיכת זין..

הסעיף עליו הוא "חתום"

ישחק בארץ רק במכבי פ"ת..

זה לא אותו שסעיף שהנאצי הבן זונה מעיר האלוהים אליסון דוס סנטוס חתם עליו?

הסעיף עליו הוא "חתום"

ישחק בארץ רק במכבי פ"ת..

זה לא אותו שסעיף שהנאצי הבן זונה מעיר האלוהים אליסון דוס סנטוס חתם עליו?

קאניוק חתם ( לפי פרסומים) על אותו סעיף כמו דוידזאדה.

דוס סנטוס לא חתם על כלום, לוזון טוען שהם" סיכמו איתו בעל פה " שבארץ הוא משחק במכבי פ"ת.

בקיצור

זה תכף יסגר ב300 אלף יורו למכבי פ"ת.

שיחה קטנה עם שינו, בגינת הבית שלו בכפר גנים-פ"ת וקאניוק במכבי.

יותר מעניין מה יהיה עם קהבא. בא לי עוד ציטוטים של ההוא ששונא את אלונה (ובצדק)

גם מה הקשר בין קניוק לגידי ליפקין הזה שכל שנייה מפרסם עליו פרטים ספציפיים מדי

לפקין בקשר טוב עם כל זבלני הארץ.

בקיצור

זה תכף יסגר ב300 אלף יורו למכבי פ"ת.

שיחה קטנה עם שינו, בגינת הבית שלו בכפר גנים-פ"ת וקאניוק במכבי.

יותר מעניין מה יהיה עם קהבא. בא לי עוד ציטוטים של ההוא ששונא את אלונה (ובצדק)

לפקין בקשר טוב עם כל זבלני הארץ.

300 אלף יורו? על מה?

אין סיכוי.