Jump to content

מכבי תל-אביב - הפועל באר-שבע| הרכב

Recommended Posts

כמו שאני מכיר את בכר גם תיקו יספק אותו, עוד משחק שלא ניצחו אותם, הם עדין במקום הראשון

תיקו זו תוצאה מעולה להם

אנחנו צריכים להיזהר מזה, שלא נקבל 3 כמו נגד חיפה, אסור להעלות את כולם למעלה ואז להפקיר את ההגנה כי שהר, מליקסון וואקמה זה מסוכן אם הם ישארו רק מול טיבי ובאבין

בסופו של יום תיקו יהיה סביר, הפסד יהיה אסון

אנחנו יכולים וצריכים לנצח, צריך להחזיר את ההרתעה, רק להיזהר ולשחק בחוכמה

יאללה מכבי

אנחנו מנצחים היום, עזבו שטויות.

לרוב קבוצות הליגה יש הגנה יותר טובה משל ב״ש, מכבי פשוט צריכים לשחק חכם ולא לשחק לפיתוי של לזרוק הכל למעלה אם לא מגיע גול מהיר.

לרוב קבוצות הליגה יש הגנה יותר טובה משל ב״ש, מכבי פשוט צריכים לשחק חכם ולא לשחק לפיתוי של לזרוק הכל למעלה אם לא מגיע גול מהיר.

שמע זרקת כאן חארטה בפיתה סטייל יוני הללי.

תגיד לי ההגנה שלנו טובה יותר ? כי אנחנו ספגנו יותר שערים מהם.

יש להם אחלה הגנה יחסית לליגה,שלבטח לא נופלת משלנו בשום פרמטר וזו עובדה לחובתינו כי הם משחקים בלי 2 הבלמים הבכירים שלהם ויטור וצדק.

הבעייה שלהם אם כבר היא בהתקפה,כי מליקסון ירד ברמה,אוחנה וראדי לא מספקים תסחורה,שהר ופקאהרט לא פוגעים וואקמה לא שם זיין.

ולמרות הכל הם כבשו רק שער אחד פחות מאיתנו,הם במקום הראשון עם 2 פור מעלינו ויש להם מאמן מנוסה וטוב בהרבה משלנו.

ברור שלבוא במוד של לאנוס אותם והכל אבל בחייאת..קצת פרופורציות.

אין קבוצה בליגה שספגה פחות מבש העונה

ההרכב שלי:

מתאבד

מתאבד מתאבד מתאבד

מתאבד מתאבד

מתאבד מתאבד

מתאבד

מתאבד מתאבד

רוצה שחקנים שיתאבדו על המגרש וישרפו את הדשא!

יאללה מכבי! לעלות באגרסיביות!!

ההרכב שלי:

מתאבד

מתאבד מתאבד מתאבד

מתאבד מתאבד

מתאבד מתאבד

מתאבד

מתאבד מתאבד

רוצה שחקנים שיתאבדו על המגרש וישרפו את הדשא!

יאללה מכבי! לעלות באגרסיביות!!

אתה לא צריך 11 מתאבדים, אתה צריך את ה11 המתאימים ביותר למשימה שיצרו קבוצה מאוזנת ומגוונת.

כנראה שאם תשחק עם 11 טב"ח בלם תפסיד

אתה לא צריך 11 מתאבדים, אתה צריך את ה11 המתאימים ביותר למשימה שיצרו קבוצה מאוזנת ומגוונת.

כנראה שאם תשחק עם 11 טב"ח בלם תפסיד

שה 11 המתאימים ביותר ישרפו את הדשא, בלי לחימה לא נגיע לשום מקום.

עובדה שזה עבד יופי בגמר גביע הטוטו.

שה 11 המתאימים ביותר ישרפו את הדשא, בלי לחימה לא נגיע לשום מקום.

עובדה שזה עבד יופי בגמר גביע הטוטו.

לא יודע, באטוקיו שורף את הדשא, לא בטוח כמה הייתי רוצה שיעלה בהרכב. כנ"ל טב"ח.

לא יודע, באטוקיו שורף את הדשא, לא בטוח כמה הייתי רוצה שיעלה בהרכב. כנ"ל טב"ח.

סה"כ אני מבקש לחימה ולא אדישות, לא אמרתי משהו שהוא ביג דיל.

מפחד לחזור לאדישות של לפני חודשיים וחצי.

ברק בכר לדעתי יעלה בשיטת מראה אל מול המערך שלנו. בדיוק כמו אבוקסיס בשבוע שעבר. 3 בלמים, 2 מגנים תוקפים, 2 קשרי אמצע, שחקן מתחת לחלוץ ו2 חלוצים. וזה אפילו דיי פשוט.

2 חלוצים לוחצים על 3 הבלמים שלנו, 2 המגנים התוקפים שלהם מול 2 שלנו, שחקן מתחת לחלוץ שלוחץ את דור פרץ, 2 קשרי אמצע שסוגרים את ריקן וגולסה ו3 בלמים אל מול 2 חלוצים שלנו. לאבוקסיס זה הצליח, אני בטוח שבכר ישדרג את זה עוד יותר.

וכאן נכנס הראש של ג'ורדי לתמונה. אם לא נפתיע את בכר - לא ננצח.

איך נפתיע? אני הייתי מנסה לתת להם לשלוט קצת ולנסות לשחק התקפות מהירות, לאו דווקא ממש מתפרצות סטייל חיפה נגדנו בגביע, אלא לנצל את היציאה שלהם קדימה והשטחים המתים שהם ישאירו ולשחק על זה. למשל, אורן ביטון מרבה לעלות בצד שמאל, נותן הוראה לבלקמן לחפש את השטח המת שהוא משאיר מאחוריו וברגע שזוכים בכדור, להעביר אותו כמה שיותר מהר לשם. אותו דבר עם היציאות של איינבינדר/ראדי קדימה, כשריקן (או קניוק אם ישחק) יוכלו לנצל את השטח מאחוריו כדי לצאת להתקפה. גם הכניסות של מיכה למרכז יכולות ליצור לנו יתרון בשטחים חשובים, אבל באותה מידה יכול ליצור לנו בעיה אם נאבד את הכדור באיזור מחצית המגרש. אין לי ספק שבכר מתכונן לזה.

אם נחזיק בכדור בצורה סטטית, כמו שבוע שעבר, יהיה לנו מאוד מאוד קשה לכבוש, ואת זה גם בכר יודע. שבוע שעבר התוכנית של אבוקסיס כמעט עבדה מושלם, הערב זה לא צ'יבוטה שיגיע למצבים אלא וואקמה ובן שהר.

שיהיה לנו בהצלחה. ברור שאני רוצה לנצח, אבל אם להיות ריאלי, תיקו לא תוצאה כל כך רעה לנו...