Jump to content

מכבי תל-אביב - הפועל באר-שבע| הרכב

Recommended Posts

טוב.. לא עברו שתי דקות אבל בא לי לשכוח ממה שהיה ולהמשיך הלאה עם המסקנות החדשות.

הרכב: 4-3-3

שיטת שלושת הבלמים לא מתאימה נגד אגפים כמו של באר שבע וללא דסה.

ראיקו, ייני מגן ימני, באבין, טיבי, דוידזאדה, פרץ, גולסה, ריקן, מיכה, בלקמאן(הפעם באגף, איפה שהוא מסוכן ויכול באמת להשפיע), עטר בחוד(קיארטנסון ללא דסה זה חצי שחקן ודווקא אז.. בחוד, עטר סיים כמלך השערים של מכבי, צריכים להחזיר אותו לעניינים דווקא במשחק הזה) בהצלחה! וחבר'ה... בלי הרמות, דרך הרצפה בבקשה.

במקום שנגע ביתרון מנטלי גם בטבלה, עוד פעם תהיה תחושה שצריך לרדוף אחריהם ולהם טוב תיקו.

דווקא אני חושב שאם היינו באים ממקום ראשון למשחק הזה והם היו מנצחים ועולים למקום הראשון המכה המורלית היתה קשה מאוד. פה יש לנו הזדמנות להיות אלה שבאים ממקום שני/שלישי ולעקוף אותם עם הקהל שלנו.

אז כמה זמן לפני משחק? מה התקן?

אנשים עצבניים ומתוסכלים עכשיו זה לא הזמן.

דווקא אני חושב שאם היינו באים ממקום ראשון למשחק הזה והם היו מנצחים ועולים למקום הראשון המכה המורלית היתה קשה מאוד. פה יש לנו הזדמנות להיות אלה שבאים ממקום שני/שלישי ולעקוף אותם עם הקהל שלנו.

הפחד שלי הוא שעכשיו לג'ורדי יש תירוץ לעלות בצורה פחדנית כמו בטרנר. מקווה שנחזור להראות מכביזים.

טוב.. לא עברו שתי דקות אבל בא לי לשכוח ממה שהיה ולהמשיך הלאה עם המסקנות החדשות.

הרכב: 4-3-3

שיטת שלושת הבלמים לא מתאימה נגד אגפים כמו של באר שבע וללא דסה.

ראיקו, ייני מגן ימני, באבין, טיבי, דוידזאדה, פרץ, גולסה, ריקן, מיכה, בלקמאן(הפעם באגף, איפה שהוא מסוכן ויכול באמת להשפיע), עטר בחוד(קיארטנסון ללא דסה זה חצי שחקן ודווקא אז.. בחוד, עטר סיים כמלך השערים של מכבי, צריכים להחזיר אותו לעניינים דווקא במשחק הזה) בהצלחה! וחבר'ה... בלי הרמות, דרך הרצפה בבקשה.

וואלה מסכים עם הכל למעט ייני בימין.

שים אותו שם וזיינת את האגף הזה.

מעדיף שם את שפונגין + תגבור של מיכה בהגנה על וואקמה.

יש סיכוי שיתפוס יום וייתן להם שם גול על הראש אבל לפחות לא נרצה להתאבד כל פעם שכדור יגיע לייני.

אנשים עצבניים ומתוסכלים עכשיו זה לא הזמן.

הפחד שלי הוא שעכשיו לג'ורדי יש תירוץ לעלות בצורה פחדנית כמו בטרנר. מקווה שנחזור להראות מכביזים.

קישור מרוכז ואגרסיבי של השלישייה ריקן גולסה את פרץ ואנחנו נהיה במצב טוב מאוד..

יש סיכוי שיתפוס יום וייתן להם שם גול על הראש אבל לפחות לא נרצה להתאבד כל פעם שכדור יגיע לייני.

חחח לא הספיק לנו שפונגין מול וואקמה במשחק הקודם?

שפונגין שחקן כדורגל לא טוב.

הגנתית הם פחות או יותר אותו דבר, התקפית לייני יש יתרון קל, בגלל זה אני מעדיף אותו

הגנתית הם פחות או יותר אותו דבר, התקפית לייני יש יתרון קל, בגלל זה אני מעדיף אותו

אני חושב שעם שניהם ההגנה שלנו שווה ספיגת גול, אבל חושב ההפך ממך התקפית.

שפונגין לפחות עובר קצת יותר את החצי ולא נלחץ מזה ומחפש למסור אחורה, מחפש להרים, ליזום, אפילו שהוא מוגבל

אני חושב שעם שניהם ההגנה שלנו שווה ספיגת גול, אבל חושב ההפך ממך התקפית.

שפונגין לפחות עובר קצת יותר את החצי ולא נלחץ מזה ומחפש למסור אחורה, מחפש להרים, ליזום, אפילו שהוא מוגבל

טוב נראה שאנחנו לא מגיעים להסכמה, אז נלך על משהו שלא קשור לכדורגל. שניהם פחות או יותר שווים בתרומה המקצועית, אבל הזקן של ייני שוקל פחות, ולכן יש לו יתרון קל מבחינת מהירות..