Jump to content

הערכות לבני יהודה במושבה

קובי השועל

Recommended Posts

אני יודע שמחר הולך להיות משחק חפירות אבל חייבים הפרש 2 כי ממש אין לי כוח לקלישאת חזרנו למקומנו הטבעי של בכר.

אני יודע שמחר הולך להיות משחק חפירות אבל חייבים הפרש 2 כי ממש אין לי כוח לקלישאת חזרנו למקומנו הטבעי של בכר.

אם לא היו ממציאים להם פנדל, אז היה מספיק לנו 1-0 קטן והיינו חוזרים למקום הראשון.

מסוג המשחקים שבאמת יש קונצנזוס לגביהם שגם נצחון מינימלי ישאיר אותנו מרוצים, אגב באם משחקים את הליגה הסדירה בשיוויון נקודות מעדיף לסיים שני ולארח את ה"מקופחים הנצחיים" בסיבוב השני של הפלייאוף מאשר הפוך..

ראיקו, טיבי, באבין, שרן, מיכה, פרסי, חוסה/באטוקיו(בטוח שג׳ורדי יעדיף אותו לצערי), גולסה, ריקן/יצחקי, בלקמן, וידאר

חשוב לתת בטחון לשחקנים, אף הפסד לא יערר את הריצה הנפלאה שהייתה עד כה, אף הפסד לא יערר את השיטה וזו טעות פטאלית לעשות כמו שהציעו כאן. לבוא לשחק על תוצאה, על ניצחון בלבד, לפני משחק עונה חשוב. זיינו אותם, יאללה מכבי

אגב באם משחקים את הליגה הסדירה בשיוויון נקודות מעדיף לסיים שני ולארח את ה"מקופחים הנצחיים" בסיבוב השני של הפלייאוף מאשר הפוך..

ממש לא.

אם נצא מנקודת הנחה שכל קבוצה מנצחת בבית שלה (לא מחייב, אבל מניח שעל זה התבססת), הפרש נקודות הוא משהו שמשפיע.

לא סתם הקבוצה שיוצאת מקום ראשון מארחת 3 סיבוב ראשון ומתארחת 3 בסיבוב שני.

זה כביכול רע לסיים עם 3 משחקים חוץ (2 רצופים), אבל נותנים לך הזדמנות לברוח לרודפות אחריך ולסגור סיפור ככה שבסיבוב השני יהיה מספיק פער שמספיק תאורטית אבל לרוב שובר את הקבוצות.