Jump to content

הסרחתם את הכדורגל וכולם שותקים

Recommended Posts

את האמת שכולם מדברים על זה כאן כל הזמן ובכל זאת, הצטברות המקרים לאחרונה פשוט מוציאים את החשק מהכדורגל בארץ ובראש הפירמידה נמצאת מי שאמורה לעשות בדיוק את ההיפך והיא ההתאחדות לכדורגל:

1. קבוצה מסויימת נותנת למי משחקניה תוספים אסורים (אפילו לא לכאורה). הנושא לא נבדק על ידי ההתאחדות, לא נדרש להיבדק, על הנושא מוטלת עמימות מטורפת בכיסוי הזוי של שמירה על שקיפות.

2. אבא של שחקן באותה קבוצה אומר שכשהוא יפתח את הפה , האדמה תרעד... על מה הוא מדבר? אם בעניין חוזים, אזי נדרשת חקירה ואם בעניין תוספים נניח? אז מה? עד מתי נעצום עיניים? מישהו חשב לחקור על מה הוא מדבר?

3. יוסי בניון אומר שכשהוא ידבר האדמה תרעד, אבל הוא לא רוצה לפגוע בקבוצה אז הוא שותק... הרשו לי להניח (לא לכאורה) שמדובר במעורבותו של אלי טביב בניהול הקבוצה. מה עשתה התאחדות הפלא שלנו? זימנה את טביב לבירור לפני חודשיים, אבל מה? לא יזמינו את מימר לחקירה מחייבת? את אוחנה? את בן זקן? את בניון? איך זה לעזאזל שעד היום אף אחד שם לא אומר לעצמו יאללה חלאס עם הבדיחה הזאת ומעיפים אותו מהקבוצה?

4. יושב בראש מערכת המשפט של ההתאחדות אדם אוהד הפועל (לא לכאורה) ויועץ משפטי אוהד הפועל (לא לכאורה), ומנהלים את המערכת המשפטית בשיוויון מוחלט לכאורה. אבל מה המציאות? יש חוק לשאר הקבוצות ויש חוק ותקדימים לקבוצות אחרות. בן חיים עובר עבירה מול עיני השופט, ששורק עבירה ולא מרחיק? לא נורא, נרחיק על סמך הטלויזיה. שבועיים אחרי אלירן עטר דופק מרפק לשחקן, אז בוא נתעלם. מוחמד גאדיר דופק אגרוף לשחקן של רעננה, אף אחד לא רואה? לא נורא, בואו נחליט שהאגרוף היה חלש ולא מצריך הרחקה! אוגו דורך על הגב של בן חיםי במשחק עונה? השופט אדלר אומר אחרי המשחק שלא ראה, אך כדרך פלא זכרונו מכה בו שנית ובעת כתיבת הדוח הוא חווה פלאש בק אדיר שמשיב לו את זכרונו. אף אחד לא דורש לחקור את הפלא המדעי והחיה חומקת מעונש. דוסנטוס, בלם חיפה דורך במכוון (לא לכאורה ולא נעליים) על חזהו של קיארטנסון, ליאני שופט הרחבה, אומר שלא ראה, השופט אומר שלא ראה, אבל הקוון אמר שראה והחליט שלא שווה החלטה, אממה? החוק מדבר אך ורק על השופט הראשי. בינגו? יש לנו העמדה? איך אומרים אצלנו ? "בוקרף אל מישמיש!" או במילים אחרות, הצחקתם את התובע. נגיד לשופט לשנות גרסה (לכאורה) ובכל מקרה אף אחד במילא לא מכיר את התקנון ולא ישאל שאלות.

כך יוצא שבמקום ההתאחדות תגן בחירוף נפש על הענף עליו היא אחראית היא פשוט משתינה עלינו בקשת וקשה להשתחרר מריח השתן החריף והתקשורת? האף שלהן סתום מזמן, הרי חורף עכשיו.

הכל אמת

כל התקדימים עלינו.

מקרה בן חיים, מקרה ראיקו שהועמד לדין בשיא המהירות ובלי שום ייצוג משפטי כנדרש

כל סיפור הדרבי שפוצץ. כולל ההחלטה לסגור את יציע 11 למרות שזה היה משחק חוץ שלנו (למזלנו ההחלטה הזאת בוטלה בערכאה בכירה יותר)

מקרה ג'ורדי וההרחקה ההזויה הראשונה, וההעמדה לדין השניה ההזויה עוד יותר בניגוד למה שרשום בתקנון

קבוצות שדורשות מחיר אחיד של 60 שקלים מבלי לספק כרטיסי נוער בחצי מחיר בניגוד לתקנון.

2 קבוצות מתחרות על האליפות משחקות נגד אותה קבוצה מחזור אחרי מחזור. במקרה אותה קבוצה מקבלת 2 רדיוסים שמומתקים לרדיוס אחד רק נגד קבוצה אחת שרצה לאליפות.

הכל פה כל כך רקוב והזוי ומתנהל כמו שכונה בקומבינות ושתיקות והעלמות עין.

את האמת שניסיתי לכתוב ולא מנקודת המבט של מכבי, אלא על דברים עקרוניים. נכון שאת עניין קרויף שכחתי לציין, אבל דווקא אחריו בא שימוש בתקדים על קובי רפואה, כך שלפחות זה עוד חצי בסדר.

זה הכל כל כך נכון ומבחינת כל אוהדי שאר הקבוצות זה מצטייר כבכיינות במקום להבין שמכבי נפגעת אבל הכדורגל הישראלי עוד יותר.

השנאה שלהם כלפינו כל כך חזקה שלא אכפת להם לעשות תמות נפשי עם פלישתים.

מה שקרה עם צדק פשוט עבר מתחת לראדר. למכבי היו מבטלים אליפויות אני לא צוחק

מסתמן שדברים אחרים עברו שם מתחת לשולחן. לא לכאורה ולא נעליים.

בסופו של יום הכדורגל שלנו לא שונה מאף ענף אחר במדינה, יש פה משהו שלא פועל הפוך מאיך שצריך לפעול?

אולי כדאי שנפסיק להתרגש מהרי החרא שמכסים אותנו כי כמו שזה נראה שום דבר לא ישתנה ואפילו המועדון כבר אדיש למשחקי ביצים האלה. התשובה הכי טובה היא להמשיך לעבוד קשה כל יום כדי שבסוף העונה נחלק לכולם כאפות עם הזין.

מסתמן שדברים אחרים עברו שם מתחת לשולחן. לא לכאורה ולא נעליים.

בסופו של יום הכדורגל שלנו לא שונה מאף ענף אחר במדינה, יש פה משהו שלא פועל הפוך מאיך שצריך לפעול?

אולי כדאי שנפסיק להתרגש מהרי החרא שמכסים אותנו כי כמו שזה נראה שום דבר לא ישתנה ואפילו המועדון כבר אדיש למשחקי ביצים האלה. התשובה הכי טובה היא להמשיך לעבוד קשה כל יום כדי שבסוף העונה נחלק לכולם כאפות עם הזין.

כמו ב2 עונות אחרונות

ואיך אף אחד לא הזכיר את חוק תקרת השכר שהולך לצאת? אם החוק הזה יוצא, כל שאר הדברים שרשמת מתגמדים.. גולדהאר יברח מכאן, אנשים כמו ג'ורדי לא יגיעו לפה יותר.. להקיא כבר את הנשמה, תמיד מדברים על לקדם את הכדורגל הישראלי, אבל מי שיודע לקרא בין השורות מבין שרוצים לקדם את הכדורגלן הישראלי שזה משהו אחר לגמרי....

ואיך אף אחד לא הזכיר את חוק תקרת השכר שהולך לצאת? אם החוק הזה יוצא, כל שאר הדברים שרשמת מתגמדים.. גולדהאר יברח מכאן, אנשים כמו ג'ורדי לא יגיעו לפה יותר.. להקיא כבר את הנשמה, תמיד מדברים על לקדם את הכדורגל הישראלי, אבל מי שיודע לקרא בין השורות מבין שרוצים לקדם את הכדורגלן הישראלי שזה משהו אחר לגמרי....

רק חבל שזה גורם בדיוק לתוצאה הפוכה, הכדורגלן הישראלי רק הולך אחורה בגלל כל החוקים המטופשים האלה.

רק שנגיע לרמה של ליכטנשטיין אולי יתעוררו, ואנחנו לא רחוקים משם.

שום דבר כבר לא מפתיע אותי כאן , הכל רקוב ומגמתי נגדנו (שיבוא הראשון שיקרא לי בכיין אני רוצה לראות) רק חבל שמכבי תמיד נכנעת ומתכופפת.

כל השרמוטות שפגעו בנו ויפגעו בנו- אחח כמה שאני רוצה אליפות על הפרצוף המזדיין שלכם, מי יתן ונגיע לרגע הזה ואתם תסתכלו מהצד ותאכלו את הלב שלא הצלחתם למנוע את זה מאיתנו.

אני חושב שזה התחיל להיות ממש גלוי לעין לאחר האליפות השלישית, הרביעית הפחידה אותם מדי שנהפוך למכבי כדורסל

מה שכן אפשר להגיד שאנחנו יצרנו את באר שבע, הם צריכים לשמוח

התובע ניר רשף החליט שהוא לא מעמיד את דוס סנטוס.

למה מכבי לא מגישים תביעה? אפילו לאירופאי.

ברור לעין שלא אוכפים את התקנון כמו שצריך אצלנו, מכבי-מאירי לא יכולה לקחת את הציטוט של ליאני, חכמון, הקוון והשופט הרביעי, לקחת גם את הפסקה בתקנון לגבי ראה או לא ראה ולגשת לבתי דין חיצוניים. לפתוח חזית ישירה ולא לקרדות של משחקים בנדמה לי, ללכת לפרונט ולהתלונן, הרי מה כבר יקרה שלא קרה? יתנו לב"ש עדיפות עם סמים? קרה, יעמידו אותנו לדין על סמך טלוויזיה ושנייה אחרי זה ישנו את התקנון? קרה. רדיוס לפני משחק קובע? קרה. עוד פנדל לב"ש? מה כבר יקרה. צריך לצאת למלחמה.

לא מבין את ההתרפסות של מכבי, הרי כבר שנים שהקבוצה לא מוציאה הודעות רשמיות או פועלת כדי לשנות החלטות.

הגישה הזו לא הוכיחה את עצמה בשום מישור , אז מדוע ממשיכים ליישם אותה ?

אני גם הייתי מוסיף את הפסקה הזאת בסוף (נדמה לי שזה ראיון שקראתי בפורום):

הרי גם אם הכל שמועות, למה למשל לא לערוך בדיקות פוליגרף לכולם, רק להסיר את מראית העין, שכן מה יש לחשוש לאדם ישר מבדיקה כזאת? השאלות פשוטות : האם אי פעם נתתם חומרים משפרי ביצועים בכוונה? האם אמרו לך לשנות את גירסתך בדוח? האם שינית גרסה? האם טביב העביר הוראה?