Jump to content

מיץ' גולדהאר

הנדון

Recommended Posts

בכל הריקבון שיש בספורט שלנו אני כל פעם נפעם מחדש איך עוד לא הצליחו לשבור אותו. מיץ' אתה יותר חזק מכל הנמושות הקטנות שיש בכדורגל שלנו נכס אמיתי וזכייה בסופר לוטו. לא היה ולא יהיה איש כזה בכדורגל בדיחה שיש לנו.

צריך להודות לו בכל יום שהוא נשאר בביצה המסריחה שלנו.

לא חייב לפתוח לו נושאי אהבה רק כשיש פה דברים מגעילים.

לדעתי צריך לנעוץ נושא אהבה למיטש, או שאפשר גם לפתוח נושא כזה כל יום רביעי.

גולדהאר צריך להוציא מכתב פתוח

לתקשורת, לאיגוד השופטים ולהתאחדות לכדורגל.

בואו נראה מה יקרה כשהכדורגל יחזור לא לשלם משכורת. לחפש אנשים כמו גד זאבי והאחים לוין ולתת להפועל לגנוב כסף מהקופה במשך 15 שנה.

אם דוס סנטוס לא עומד לדין, מכבי צריכה להגיע לבית הדין בעצמה. אחרי שישברו את הרגליים לשחקני בני יהודה.

אי אפשר ככה יותר.

מה קשור להפסד מה?

היה פה כבר נושא לפני חודש וחצי בתקופה החלשה שלנו על אותו רעיון של למה הוא פה אם אנחנו נראים ככה...

מה מה.

יותר מדי פאניקה פה בפורום

היה פה כבר נושא לפני חודש וחצי בתקופה החלשה שלנו על אותו רעיון של למה הוא פה אם אנחנו נראים ככה...

מה מה.

יותר מדי פאניקה פה בפורום

מדברים על ניר רשף וכו', לא על ההפסד

לגמרי כן...וגם בימים שחורים כאלה אני מכבד אותו מאוד על כל מה שעשה ועוד יעשה בשביל הקבוצה אבל הוא צריך להיכנס ליותר ראבק...יותר להיות בארץ גם אם זה קשה,יותר להעביר ביקורת על שחקנים שירגישו את זה על הבשר שלהם חלק מהזרים האלה שבאים להתפנן פה שנתיים ואז לחתוך לחוזה שמן יותר בקבוצה עשירה יותר....

הכי חשוב? להיות יותר מעורב בנושא המאמנים בדיוק כמו שהוא נותן ברקס על רכישה בינואר...אז היו נמנעות פדיחות כמו דוביגל,חייב לקדם את נושא הסקאוטינג... לא יכול להיות שכל שנה שלא לוקחים אליפות הפיתרון יהיה עוד נוסא בינואר או גדי קינדה דקה לפני שנפתחת הליגה.

נו ונראה לכם שמיץ' גולדהאר באמת סופר את רשף? אני בספק אם הוא בכלל מודע לקיומו של אדם כזה.

אני בספק אם הוא בכלל עוקב אחרי מכבי

אחלה מיץ

האיש מקים ארגונים.זו המומחיות שלו. הוא יודע ליצור מבנה ארגוני בכל עסק, יד ימינו, המנכ''ל, הוא זה שצריך להיות בעניינים. בשביל זה הוא מנכ''ל. מיץ' תפקידו לראות סטטיסטיקות והישגים ולפי זה לנווט את התקציב.. לפי זה להגדיר מטרות חדשות, יעדים חדשים. כל עוד מפסידים אליפויות ויש פחות הכנסות, כך גם ההוצאות. לכן, לאחרונה הוא עשה צעד פעם ראשונה השנה ואני מסכים איתו לגביו. והצעד הזה הוא לא לרכוש שחקנים יותר. אלא רק לקחת בהשאלה עם אופצייה לרכישה. אחרי שג'ורדי התפרע והיו נפילות כמו ארנשוהו ומרסלו לדוגמה,הוא הבין שיותר משתלם לקחת שחקן בהשאלה. נכון שהסיכון בכך הוא שאם הוא יהיה טוב, יההיה קשה לרכוש אותו, אבל לפחות אתה יודע מה אתה תקבל אם תצליח. אבל למשל בלקמאן עדיין לא מספיק יציב, היתה לו תקופה טובה ועכשיו הוא כבר כמה משחקים לא בעניינים, כבר כולם דיברו על לקנות אותו, ברור שיש לו ערך רב כי הוא זר-ישראלי, אבל זה לא אומר שמותר לו להיות לא יציב. סוף עונה נראה מה עושים איתו.

הלוואי שהנפילות שלנו יהיו ארנשואו

ולא סוסיץ או מרסלו

אם כבר ארנשואו

https://sports.walla.co.il/item/2603485

שימו לב לתאריך של הכתבה 3/1, פעם ג׳ורדי היה זריז

תוך פחות משבוע אז חתם פריצה

לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם ארנשואו היה משלים פה עונה ולא היינו מקבלים את פריצה

הלוואי שהנפילות שלנו יהיו ארנשואו

ולא סוסיץ או מרסלו

אם כבר ארנשואו

https://sports.walla.co.il/item/2603485

שימו לב לתאריך של הכתבה 3/1, פעם ג׳ורדי היה זריז

תוך פחות משבוע אז חתם פריצה

לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם ארנשואו היה משלים פה עונה ולא היינו מקבלים את פריצה

ארנשואו היה אחלה של שחקן