Jump to content

ניר רשף - לכאורה

Sawyerdroid

Recommended Posts

ששלמה שרף דיבר בגנותו של אוהדי ביתר. 15 אלף ביתרים שרו לו בטדי מה הם חושבים ספציפית עליו. מאותו רגע הוא התחיל להתבלבל ולגמגם ומאז לא שמעו אותו אומר מילה אחת רעה על הקהל שלהם.

אבי לוזון קיבל בזמנו סימפוניות בטדי.

אנחנו קהל של ילדות.

ריינשרייבר אחרי הדרבי המפורסם הגיע לבלומפילד והדבר עבר חלק.

יש פרשנים שלא מפסיקים ללכלך עלינו היחיד שקיבל משהו זה פרימו. אף אחד חות מפרימו, כולל שופטים ופרשנים לא קיבל שירה ספציפית.

זאת הדרך היחידה.

להניף שלט ענק בגנותו של של ניר רשף ולהוסיף איזה שיר על הדרך, יעביר את המסר בצורה מושלמת.

לדמיין אותו ואת המשפחה שלו רואים שלט ענק בגנותו זה לא נעים בכלל. הרבה יותר מלכתוב לו כאן בפורום.

אנחנו כועסים על ההנהלה... גם אנחנו לא עושים שום דבר, אז איך אפשר לבוא אליהם בטענות.

אוהדי ביתר הם פשיסטים וגזענים. אבל בלעמוד על העקרונות שלהם והכבוד שלהם הם מספר 1 בליגה בפער.

דברים שהיו צריכים להתבצע עשרות פעמים בשנים האחרונות. לא בשליטתנו. לצערי..

צריך להבדיל.

גם כשאני צורח לשופט **** בראש הכי חזק שאני יכול רק במקרים בודדות הוא בכלל שומע ומבין שזה אליו. אם בכלל. ככה שכדי לקלל שופט באמת צריך לשבת שורה ראשונה על הדשא ולצרוח בזמנים מתאימים. ואז הוא גם רואה את העיניים שלך מחליטאם לפחד וכו'.

כשכל הקהל שר ועולה שירה עליו ספציפית לא מבודדים אלא מקבוצה, זה קודם כל מפחיד יותר וחשוב יותר זה גורם לך לחשוב אולי יש סיבה שככ הרבה אנשים שאין נגדך. בטח טעית. בטח אמרו בשידור שהיה פנדל. כולם שרים נגדי.

וככה בעצם אפשר אולי להשיג את היתרון מזה.. ולכן אני ממש בעד שירה ביחד של שיר כזה. גם אם המילים לא מספיק קשוחות.. מצחיק ככל שיהיה.

כשכל הקהל שורק בוז לשופט אחרי שריקות, זה הרבה יותר אפקטיבי מקללות ספציפית עליו. זה פשוט אפקט פסיכולוגי אחר... זה לא נעים כשאתה מול קהל ושורקים לך בוז, גם אם השופט לא טעה והוא יודע את זה בוודאות, העניין ישפיע עליו בשריקה הבאה וכנראה הוא ״יחליק״ את השריקות הבאות נגדך, נטו כדי להימנע מהשריקות ישר אחרי.

כשנכנסתי לנושא, זה בדיוק מה שבאתי לכתוב, תגובתך חסכה לי את המלל, ודייקה את הרגשתי..

שמע אתה קצת מגזים עם המילים הגבוהות. זה כבר מציק.

חכמון מוציא לחן עזרא אדום ישיר על קטנה לכחלון ומצפה שנאמין שהוא ראה את מה שדוס סנטוס עשה לוידאר והחליט שזה כלום?

התוצאה של המשיק קבעה את 2 ההחלטות.

יותר טבעי ששחקן "יתפרע" כשהוא בפיגור 2-0 ולא יתרון.

שופט עלוב

פואד ריינשרייבר ירד לליגה הלאומית בעקבות 90 טעויות ב-90 דקות לאחר ה- 2:2 של אשדוד ונתניה.

גרינפלד כנ"ל לאחר "שסידר" למכבי נצחון על נתניה.

לדעתי הגיע זמנו של חכמון להתאוורר באיזה משחק עונה בדמות הפועל נגד נשר.

שמע אתה קצת מגזים עם המילים הגבוהות. זה כבר מציק.

פיפי, קקי, פלוצים, כפרה עליק, מאמי, מקווה שהתגובה הזו מספקת וקולעת לאוצר המילים שלך..

כשנכנסתי לנושא, זה בדיוק מה שבאתי לכתוב, תגובתך חסכה לי את המלל, ודייקה את הרגשתי..

לא בא לריב חלילה אבל אני חייב להודות שקראתי את זה בקול של גילי לנדאו

לא בא לריב חלילה אבל אני חייב להודות שקראתי את זה בקול של גילי לנדאו

אחד מהמאמנים היחידים שהיה נחמד ומשעשע לשמוע את ראיונות האפטר משחק שלהם..

אחד מהמאמנים היחידים שהיה נחמד ומשעשע לשמוע את ראיונות האפטר משחק שלהם..

במילון ליד בלבולי ביצים יש תמונה שלו.

אני לא יכול לשמוע אותו מדבר.

במילון ליד בלבולי ביצים יש תמונה שלו.

אני לא יכול לשמוע אותו מדבר.

בדיוק בגלל זה היה משעשע לשמוע אותו, המשלים הלא קשורים לכלום שהיה מביא בסוף המשחק היו בגדר הגאונות, אם כבר לשמוע מישהו מדבר עדיף שתזכור ממנו משהו מאשר כל הראיונות הרנדומלים של המאמנים העכשוויים עם אוצר המילים הדל וגניבות הדעת למיניהם..

בדיוק בגלל זה היה משעשע לשמוע אותו, המשלים הלא קשורים לכלום שהיה מביא בסוף המשחק היו בגדר הגאונות, אם כבר לשמוע מישהו מדבר עדיף שתזכור ממנו משהו מאשר כל הראיונות הרנדומלים של המאמנים העכשוויים עם אוצר המילים הדל וגניבות הדעת למיניהם..

זה גנב דעת וזה גנב דעת אבל כן אתה צודק