Jump to content

הדבר החיובי

elements of life

Recommended Posts

אוהדי חיפה קיבלו נקמה מושלמת. שבוע אחרי כל ההכפשות על הקבוצה שלהם הם חוזרים לזירת הפשע ונותנים 3 כמו שהם אוהבים ושרים.

3-0 דקה 76 וכל המבטים מופנים ליציע שלנו, רק מחכים לנטישה המונית, רק מצפים לשיר לנו ״ יאללה הביתה״ ולהתחיל בחגיגות.

ובמקום זה אנחנו נשארים והעידוד רק מתחזק עד הירידה של אחרון השחקנים.

לא נתנו להם לרקוד לנו על הדם, לא היום. אני גם באמת מאמין שהעידוד בסוף לשחקנים נתן להם ביטחון וישתלם לנו בהמשך העונה.

לילה טוב.

הדבר החיובי.

ב"ש, בית"ר והפועל חיפה עלו שלב. לשלושתן יהיו לפחות 2 משחקים יותר מאיתנו עד סוף העונה. מי שתעבור שלב יהיו 3 או 4 יותר מאיתנו.

אם רוצים להסתכל על הצד החיובי עוד יותר. הרבה קבוצות ליגת העל עלו ככה שסביר להניח שנפגוש לפחות פעם אחת קבוצה לפני\אחרי משחק גביע מה שאמור להקל עלינו.

הדבר החיובי.

ב"ש, בית"ר והפועל חיפה עלו שלב. לשלושתן יהיו לפחות 2 משחקים יותר מאיתנו עד סוף העונה. מי שתעבור שלב יהיו 3 או 4 יותר מאיתנו.

אם רוצים להסתכל על הצד החיובי עוד יותר. הרבה קבוצות ליגת העל עלו ככה שסביר להניח שנפגוש לפחות פעם אחת קבוצה לפני\אחרי משחק גביע מה שאמור להקל עלינו.

המשחק הראשון בשלב רבע הגמר אמור להיות שלושה ימים אחרי באר שבע בטרנר.

הדבר החיובי.

הפועל חיפה, באמת? הם יהיו במרחק דו ספרתי מהמקום השני בסוף העונה.

מקווה קודם כל שב״ש לא יקחו, אחרי זה חיפה.

אוי איך לא התגעגעתי לימים של ההגרלה בלי ציפייה לראות את מי נקבל.

מה דבר חיובי מה? אנחנו בימי לוני שאנחנו פתטיים לחלוטין אז נאחזים בשטויות?

קיבלנו בראש, הודחנו מהגביע, אכלנו שלישייה מקבוצת פלייאוף תחתון. באסה, רע, ממשיכים הלאה.

הדבר החיובי.

זה הכל תירוצים כי אני תמיד מעדיף לנצח.

אבל אני מעדיף את הכפה לקבל בגביע ולא בליגה.

מקווה שזה יביא אותנו בריכוז שיא לשני המשחקים הקרובים.

קיבלנו בראש, הודחנו מהגביע, אכלנו שלישייה מקבוצת פלייאוף תחתון. באסה, רע, ממשיכים הלאה.

במהות אני איתך, אבל כן מתחבר מאוד להבנה שמכבי של העונה לא עשויה מחומר של ״דאבליסטית״. בשום צורה.

מבחינתי, הודחנו מהמפעל הזה בדרך מבאסת למדי, אך בתזמון אידאלי. אם היה נגמר 2-0 לחיפה הייתי שוכח תוך יומיים שהמשחק הזה בכלל התקיים.

העגלה הזו שנקראת מכבי מצליחה כרגע לתפוס איזשהו מומנטום בליגה, אבל היא בנויה על איזונים מאוד קטנים ורגישים.

הסגל אמנם רחב על הנייר, אך יש רק 14-15 שחקנים שרלוונטים ואפקטיבים לשיטה והמערך הנוכחי.

אנחנו רחוקים מלהיות מכונה שרצה, והעדות הכי טובה לכך היא שכל חילוף או היעדרות של שחקן משפיעים על כל הקבוצה.

יותר מזה, אין מספיק משאבים מנטאליים בקבוצה (שחקנים שיודעים להוביל לתארים הכוונה) כדי לדהור בשתי מסגרות.

הקבוצה צריכה לשחק פעם אחת בשבוע, כדי שתגיע עם המקסימום שיש לה להציע בכל משחק.

אנחנו לא מספיק חזקים בשביל לשייט על פני יריבות בקרוז-קונטרול. גם החלשות ביותר שיש לליגה להציע. מולטי-טסקינג גדול עלינו כרגע.

ההדחה הערב עוררה אצלי רגשות דומים מאוד לאלו שהיו לי בהדחה מול בית״ר ב 12/13.

זוכר שכתבתי אז בפורום שההפסד אמנם מבאס, אבל טוב לקבוצה בראיית המאקרו בעיניי. נקווה שהעונה תסתיים בצורה דומה.

מסכים

במהות אני איתך, אבל כן מתחבר מאוד להבנה שמכבי של העונה לא עשויה מחומר של ״דאבליסטית״. בשום צורה.

מבחינתי, הודחנו מהמפעל הזה בדרך מבאסת למדי, אך בתזמון אידאלי. אם היה נגמר 2-0 לחיפה הייתי שוכח תוך יומיים שהמשחק הזה בכלל התקיים.

העגלה הזו שנקראת מכבי מצליחה כרגע לתפוס איזשהו מומנטום בליגה, אבל היא בנויה על איזונים מאוד קטנים ורגישים.

הסגל אמנם רחב על הנייר, אך יש רק 14-15 שחקנים שרלוונטים ואפקטיבים לשיטה והמערך הנוכחי.

אנחנו רחוקים מלהיות מכונה שרצה, והעדות הכי טובה לכך היא שכל חילוף או היעדרות של שחקן משפיעים על כל הקבוצה.

יותר מזה, אין מספיק משאבים מנטאליים בקבוצה (שחקנים שיודעים להוביל לתארים הכוונה) כדי לדהור בשתי מסגרות.

הקבוצה צריכה לשחק פעם אחת בשבוע, כדי שתגיע עם המקסימום שיש לה להציע בכל משחק.

אנחנו לא מספיק חזקים בשביל לשייט על פני יריבות בקרוז-קונטרול. גם החלשות ביותר שיש לליגה להציע. מולטי-טסקינג גדול עלינו כרגע.

ההדחה הערב עוררה אצלי רגשות דומים מאוד לאלו שהיו לי בהדחה מול בית״ר ב 12/13.

זוכר שכתבתי אז בפורום שההפסד אמנם מבאס, אבל טוב לקבוצה בראיית המאקרו בעיניי. נקווה שהעונה תסתיים בצורה דומה.

הפסד 2-1 אתמול וזו הדחה טובה בשבילי

אם כבר דברים חיוביים:

בחיפה מנסים לפתוח בקרב פייסבוק מול מכבי אחרי הסרטון "דברים שאפשר לעשות ב13 שניות".

בסרטון שלהם הם קוראים לנו מכבי.

אעדכן...