Jump to content

ראיקוביץ

הרוסונרי

Recommended Posts

שאם חואן פאבלו לא היה משוחרר ולא הינו מביאים את התינוק הזה הינו עם עוד תארים בארון.

קשה לי להאמין שאתה מאמין למה שאתה אומר.

ההבדלים בין הקבוצות (המאמן, הסגל) והמתחרות בין התקופה של חואן פאבלו לבין ראייקוביץ הם עצומים.

שוער הוא ממש לא הפרמטר הבודד היחיד המשפיע לאיבוד התארים,

לדעתי הוא אפילו הכי שולי מבין כל הדברים האחרים (שאתה בעצמך כבר אומר כבר כמה שנים).

ו

מאמין ביותר וכתבתי את זה כאן כבר לני שנה וחצי, אתה כמובן לא חייב להסכים.

הוא היה מת להיות חואן פאבלו.

רק לצורך הבנה (לא בקטע ציני או משהו כזה),

אתה באמת מאמין שאם עכשיו חואן פאבלו היה השוער שלנו במקום ראייקו היינו עם עוד 3 אליפויות (או כמה)?

מה עם כל שאר הדברים הגרועים שאתה כותב עליהם במכבי? כולם היו חסרי השפעה והיינו רצים לעוד 3 אליפויות?

את האליפות של 2016 הינו לוקחים בלעדיו, זה מספיק לי, ראיקו נתן לנו 0 יכולת במאני טיים במקסימום כסף.

ולא אני לא חושב שהינו רצים לעוד 2 אחרי זה וגם על זה כתבתי עוד שרצנו לטרבל וזה כמובן על ג'ורדי, ב2016 נפלנו על הקטנות, על ראיקו, על ורמוט שפתח בכל ההפסדים בסיבוב הראשון, קצת שופטים, קצת הנגיחות של דור פרץ.

וגם בלי קשר, הוא פשוט שוער פחות טוב מחואן פאבלו ב3 מליון יורו, זה הכל.

אפשר להתווכח ולהגיד הרבה מאוד דברים. ויכול להיות שראייקו ימכר ב5 מליון ובחישוב הכללי ההרפתקאה הזאת תתברר כמוצלחת לכל הצדדים.

אני גם חושב שבאוברול גם אחרי הירידה של ראייקו לאחרונה הוא שוער עדיף על חואן פאבלו.

אבל מדבר אחד אי אפשר להתעלם. טוב או גרוע, אפס תארים אמיתיים עם ראייקו. זאת שורה תחתונה. לא אומר שבגללו לא לקחנו, אבל בטוח לא בזכותו לקחנו.

וואו איזה זכרון קצר יש פה, מדהים.

חואן היה אחלה גבר שבעולם אבל שוער מהחלשים שהיו כאן. זה שהוא שיחק בקבוצה שבעטו לה לשער פעם ב-4 משחקים לא הופך אותו לשוער טוב.

היה לו משחק רגל מהחלשים בעולם וכמות הטעויות הבלתי מחויבות שלו היתה בלתי נסבלת. חוץ מהעצירה בתוספת זמן בפלזן אני לא זוכר אפילו עצירה אחת שלו של כדור שהוא מעט קשה לעצירה.

אני מעלה את ראיקו עם שפעת חזרים בהרכב לפני חואן.

וואו איזה זכרון קצר יש פה, מדהים.

חואן היה אחלה גבר שבעולם אבל שוער מהחלשים שהיו כאן. זה שהוא שיחק בקבוצה שבעטו לה לשער פעם ב-4 משחקים לא הופך אותו לשוער טוב.

היה לו משחק רגל מהחלשים בעולם וכמות הטעויות הבלתי מחויבות שלו היתה בלתי נסבלת. חוץ מהעצירה בתוספת זמן בפלזן אני לא זוכר אפילו עצירה אחת שלו של כדור שהוא מעט קשה לעצירה.

אני מעלה את ראיקו עם שפעת חזרים בהרכב לפני חואן.

יש באמת זכרון קצר לאנשים, רק לכל אחד יש את נקודת ההשקפה שלו, חואן היה טוב יותר ממה שהרוב זוכרים, וביחס עלות מול תועלת עדיף על ראיקו וזה הויכוח שניצת כאן, למרות שקשה ביותר להשוות שוערים ללא להתייחס לשחקני ההגנה שעמדו לפניהם..

אפשר להתווכח ולהגיד הרבה מאוד דברים. ויכול להיות שראייקו ימכר ב5 מליון ובחישוב הכללי ההרפתקאה הזאת תתברר כמוצלחת לכל הצדדים.

אני גם חושב שבאוברול גם אחרי הירידה של ראייקו לאחרונה הוא שוער עדיף על חואן פאבלו.

אבל מדבר אחד אי אפשר להתעלם. טוב או גרוע, אפס תארים אמיתיים עם ראייקו. זאת שורה תחתונה. לא אומר שבגללו לא לקחנו, אבל בטוח לא בזכותו לקחנו.

מי ישים עליו 5 מליון?! כמה מנהלים מקצועיים חסרי מושג כמו ג'ורדי יש בקבוצות שיש להם כסף? אני אשמח אם נצליח לעבוד על מישהו ולקבל 3 מליון. לפחות מקזז את מה ששילמנו.

במנג'ר הוא השחקן הצעיר הטוב בעולם.

אחרי שנתיים כל המועדונים הגדולים רוצים אותו הוא היה פוטנציאל כשהגיע, אבל נדבק בישראליות, שחקנים שלא עובדים קשה או מקצוענים, תמיד עולה במשקל.

מי ישים עליו 5 מליון?! כמה מנהלים מקצועיים חסרי מושג כמו ג'ורדי יש בקבוצות שיש להם כסף? אני אשמח אם נצליח לעבוד על מישהו ולקבל 3 מליון. לפחות מקזז את מה ששילמנו.

לפי הסוכן שלו בקיץ היתה עליו הצעה של 5 מיליון.

הייתה כבר הצעה עליו ב5 מליון. בואו לא נזיין בשכל מעל הגובה שלנו. סבבה?

יכול להיות. לדעתכם בטוח.

אבל להתחיל פה הודעת תוכחה על זה שאין מצב בחיים למכור ב5 ורק טמבל כמו גורדי ובלה בלה

כשיש לך מידע מוצק שזה לא המצב.. הודעה מביכה.

הייתה כבר הצעה עליו ב5 מליון. בואו לא נזיין בשכל מעל הגובה שלנו. סבבה?

היתה הצעה. לפי הסוכן שלו. ביום האחרון של החלון. מגלאטסרי.

א. זה הסוכן שלו. לא יודע אם דייק בסכום. יש לו אינטרס ברור ליצור באזז סביבו.

ב.יום האחרון של החלון. יש תמיד תוספת מחיר ביום הזה כי זה לא משאיר אופציה למציאת חלופה לקבוצה המוכרת.

ג.הכי חשוב. מאז הוא בירידה תלולה שהפכה לצלילה במשחקים האחרונים. סקאוטים לא רואים משחקים טעונה אחרונה של שחקן לפני שהם שמים עליו בוחטה? רואים גם רואים. ומה הם יראו? שחור.

מוכן להתערב איתך שהוא לא נמכר ביותר מ 3

יכול להיות. לדעתכם בטוח.

אבל להתחיל פה הודעת תוכחה על זה שאין מצב בחיים למכור ב5 ורק טמבל כמו גורדי ובלה בלה

כשיש לך מידע מוצק שזה לא המצב.. הודעה מביכה.

הודעה מחוברת למציאות. וכן רק חסר מושג כמו ג'ורדי או מישהו בסגנון יוכל את הלקארדה הזאת ב 5 מליון.

לפי הסוכן שלו בקיץ היתה עליו הצעה של 5 מיליון.

אין מצב שהייתה הצעה כזאת אחרת עם כל בעיות הפייר פליי היו מוכרים בלי לחשוב.

ראיקו בפנקסים של הרבה קבוצות עוד לפני שהגיע אלינו, וזה לא ישתנה בעקבות 3 תצוגות נפל.

בשורה התחתונה הוא כבר 4 שנים שוער בקבוצה בוגרת, עם הופעה בצ'מפיונס, ופעמיים ליגה אירופית, כשהוא רק בן 22. חוץ מהעונה האחרונה, הוא ספג מעט גולים לעונה. וזה בלי להזכיר את הפוטנציאל שיש לו.

מי שיעקוב אחריו יבדוק סטטיסטיקה, נתונים ועובדות, שמה שמשותף זה שלהם אין את הפאק הזה שנקרא זכרון קצר.

ראיקו בפנקסים של הרבה קבוצות עוד לפני שהגיע אלינו, וזה לא ישתנה בעקבות 3 תצוגות נפל.

בשורה התחתונה הוא כבר 4 שנים שוער בקבוצה בוגרת, עם הופעה בצ'מפיונס, ופעמיים ליגה אירופית, כשהוא רק בן 22. חוץ מהעונה האחרונה, הוא ספג מעט גולים לעונה. וזה בלי להזכיר את הפוטנציאל שיש לו.

מי שיעקוב אחריו יבדוק סטטיסטיקה, נתונים ועובדות, שמה שמשותף זה שלהם אין את הפאק הזה שנקרא זכרון קצר.

לפעמים זה מרגיש שהודעות שקולות ואינטילגנטיות זה טאבו בפורום. מקווה שלא יצאו עלייך.