Jump to content

ראיקוביץ

הרוסונרי

Recommended Posts

המחיר בו נקנה זה ממש לא העניין שלנו. זה שווי השוק באותה תקופה וזאת הפרמיה שקבוצה מישראל משלמת על פרוספקט כזה. לא מעניין ולא העניין שלנו.

מה שחשוב לנו כאוהדים זה האם זכינו לשוער טוב בשהות שלו כאן. לדעתי זכינו בשוער מצויין.

אני חושב שיש מקום לדבר על המחיר שלו (ושל כל שחקן אחר, כמו שציינו שוב ושוב את פריצה בהעברה חופשית). אבל אפשר לעשות את זה במסגרת סיכום תקופה ואי אפשר לשפוט פר עדיפה אם זו עדיפה ששווה 3 מיליון או שמא רק 2 וחצי מיליון.

אני כן שמח על הקנייה שלו, יש לקנייה כזאת עוד השלכות מן הסתם גם אם הוא ימכר באותו מחיר שנקנה.

מזכיר לכל מי שציפה לקבל את דה חאה הסרבי שגם ב3.5 יש נפילות כמו שיעידו ידידינו הצ'כים.

אחלה ראיקו.

אני חושב שיש מקום לדבר על המחיר שלו (ושל כל שחקן אחר, כמו שציינו שוב ושוב את פריצה בהעברה חופשית). אבל אפשר לעשות את זה במסגרת סיכום תקופה ואי אפשר לשפוט פר עדיפה אם זו עדיפה ששווה 3 מיליון או שמא רק 2 וחצי מיליון.

אני כן שמח על הקנייה שלו, יש לקנייה כזאת עוד השלכות מן הסתם גם אם הוא ימכר באותו מחיר שנקנה.

מזכיר לכל מי שציפה לקבל את דה חאה הסרבי שגם ב3.5 יש נפילות כמו שיעידו ידידינו הצ'כים.

אחלה ראיקו.

מסכים איתך שהקניה שלו טובה למכבי בעוד אספקטים והצלחת העניין יכולה לסייע גם בהמשך. תראה, אם היינו קונים שוער לא טוב בסכום הזה, אז זה היה מטריד. אבל קנינו שוער טוב.

חברים מקווה שהבנתם שהנושא הזה הוא לא חלילה להפיל הכל על ראיקו בגלל הטעות שלו,ראיקו באמת גבר ושחקן נשמה שמת כבר לזכות בתואר עם מכבי,זה לא נושא ראשון שאני פותח עליו כי דעתי האישית שמקצועית הוא לא בדיוק כמו שחלקכם חושבים פה ועובדה שיש לא מעט שמסכימים איתי לגבי זה.

אני באמת לא שולל את זה שבעתיד ראיקו אולי יגיע לרמות הגבוהות,אבל כרגע ומאז שהוא חתם במכבי אני חושב שהוא עשה לא מעט טעויות ולצערי לא זכורים לי משחקים גדולים שלו למעט הצלות פה ושם. מה שכן באחת התגובות רשמתי שבעונה שעברה הוא הראה התקדמות אבל העונה הוא מראה סימנים שהוא הולך אחורה במקום להתקדם,אני מקווה שזאת תקופה לא טובה שלו ומפה הוא רק יעלה הלוואי שהוא יתחיל לתת לנו הצגות והכי חשוב יציבות בשער וואלה אין לי בעיה לאכול תכובע בעתיד .

חברים מקווה שהבנתם שהנושא הזה הוא לא חלילה להפיל הכל על ראיקו בגלל הטעות שלו,ראיקו באמת גבר ושחקן נשמה שמת כבר לזכות בתואר עם מכבי,זה לא נושא ראשון שאני פותח עליו כי דעתי האישית שמקצועית הוא לא בדיוק כמו שחלקכם חושבים פה ועובדה שיש לא מעט שמסכימים איתי לגבי זה.

אני באמת לא שולל את זה שבעתיד ראיקו אולי יגיע לרמות הגבוהות,אבל כרגע ומאז שהוא חתם במכבי אני חושב שהוא עשה לא מעט טעויות ולצערי לא זכורים לי משחקים גדולים שלו למעט הצלות פה ושם. מה שכן באחת התגובות רשמתי שבעונה שעברה הוא הראה התקדמות אבל העונה הוא מראה סימנים שהוא הולך אחורה במקום להתקדם,אני מקווה שזאת תקופה לא טובה שלו ומפה הוא רק יעלה הלוואי שהוא יתחיל לתת לנו הצגות והכי חשוב יציבות בשער וואלה אין לי בעיה לאכול תכובע בעתיד .

אין דבר כזה שוער שלא עושה טעויות.

באמת שרואים שאתה מדבר ענייני ולא עוד אחד מאוכלי הנבלות, חבל שמלא משתמשים שרמוטות רוכבים על נושאים כאלה להטיל רפש.

עוד יותר חבל שהם הרוב בקרב אוהדי מכבי, קהל עם סכיזופרניה קשה.

מי אתה בכלל שתגיד לי מה להגיד ואם להעביר ביקורת או לא יא חתיכת אפס מי אתה?! עברת ת'גבול עם המילים שלך

אני אתן ת'ביקורת שלי על מישהו אחרי שהוא עשה פדיחה ואתן ת'ברכה שלי על מישהו ברגע שזה מגיע לו והוא ראוי לזה

תן גז יא טמבל

מדקה אחרי השריקה אתה מגיב פה בכל נושא, עם כמה שיותר ארס.

חבל שאוהדים כמוך לא נעלמים, אולי שנה שנתיים רעות ינקו אותנו מכל החרא שהצטבר בשנים האחרונות.

בקטע של סכום המכירה..

אתם מסתכלים על הסכום שקנינו אותו וצריכים להבין שזה לא רלוונטי.

קבוצה שרוצה לרכוש לא תגיד "אה הם קנו ב3 מליון אז הגיוני שנוסיף עוד מליון ונשים 4".

כמה כבר קרה ששילמו על שחקן פה כמה מליונים? (זהבי זה סין ולא אירופה. גם טב"ח זה הבלגים המוזרים האלה שמשלמים על שחקנים שלנו משום מהץ לא לשם ראייקו מכוון).

אם ראייקו היה עכשיו בבאזל? יכול להיות שהיו משלמים עליו 10 מליון.

אבל מישראל לא קונים בסכומים כאלה.

בקטע של סכום המכירה..

אתם מסתכלים על הסכום שקנינו אותו וצריכים להבין שזה לא רלוונטי.

קבוצה שרוצה לרכוש לא תגיד "אה הם קנו ב3 מליון אז הגיוני שנוסיף עוד מליון ונשים 4".

כמה כבר קרה ששילמו על שחקן פה כמה מליונים? (זהבי זה סין ולא אירופה. גם טב"ח זה הבלגים המוזרים האלה שמשלמים על שחקנים שלנו משום מהץ לא לשם ראייקו מכוון).

אם ראייקו היה עכשיו בבאזל? יכול להיות שהיו משלמים עליו 10 מליון.

אבל מישראל לא קונים בסכומים כאלה.

לפי דעתי לא ישלמו עליו יותר מ3 מיליון יורו.

• 2 weeks later...

שוער טוב, אבל לדעתי חסר לו לפחות 0.5 נקודות של שקט נפשי כדי להיות ברמות הגבוהות באמת.

0.35 במדד אנטמן יספיק...